התחלתי לראות, עכשיו, את משחק השקרים / The Lying Game

LeR@nch

Well-known member
אני צפיתי בזמן ששודרה במקור וחיבבתי אותה מאוד. ממש התבאסתי שבוטלה.

חבל שביטלו אותה סתם..... השקרניות הקטנות שלי. בלייר רדפורדדדדדדד :love:

דיברגנט חדש

Well-known member
לא קשור לישנה או חדשה. יש סדרות ישנות יותר שעשויות ומשוחקות נפלא. במקרה הזה כלום לא עבד. פשוט סדרה גרועה. אם לא התחלת - תחסוך מעצמך
דווקא, ראיתי כבר 7 פרקים והסידרה מתחילה למצוא חן בעיניי.
תגידי, המנהלת של הבי"ס הציבורי שג'ולייט (הבת החורגת) נשלחה אליו היא לא השחקנית ששיחקה את אינדרה במאה?

דיברגנט חדש

Well-known member
אני ממש לא זוכרת כאלה פרטים, אבל IMDB אומר שכן
זהו, סיימתי לראות את העונה, היו בה 22 פרקים, מאוד נהניתי, בפרק הסיום השאירו פתח לעוד עונה, אך לדאבוני, כנראה, שלא תהיה, כי הסידרה מ-2012, כך שאני, בספק, אם תהיה עוד וענה.

אגב, מאחר והבנתי שאני אוהב סדרות מהסוג הזה של תאומות מתחזות, מצאתי עוד סידרה כזאת, אך הפעם על תאומות משובטות שלא יודעות אחת על השניה.
סיימתי, עכשיו, לראות את הפרק הראשון בו גיבורת הסידרה מגלה בפיתאומיות שיש אחת שדומה לה שבדיוק, כרגע, מתאבדת לידה והיא מחליטה לקחת את זהותה.
קוראים לסידרה יתומות האופל או בשמה המוכר באנגלית אורפן בלאק (באנגלית: Orphan Black), , ראית?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זהו, סיימתי לראות את העונה, היו בה 22 פרקים, מאוד נהניתי, בפרק הסיום השאירו פתח לעוד עונה, אך לדאבוני, כנראה, שלא תהיה, כי הסידרה מ-2012, כך שאני, בספק, אם תהיה עוד וענה.

אגב, מאחר והבנתי שאני אוהב סדרות מהסוג הזה של תאומות מתחזות, מצאתי עוד סידרה כזאת, אך הפעם על תאומות משובטות שלא יודעות אחת על השניה.
סיימתי, עכשיו, לראות את הפרק הראשון בו גיבורת הסידרה מגלה בפיתאומיות שיש אחת שדומה לה שבדיוק, כרגע, מתאבדת לידה והיא מחליטה לקחת את זהותה.
קוראים לסידרה יתומות האופל או בשמה המוכר באנגלית אורפן בלאק (באנגלית: Orphan Black), , ראית?
Orphan Black סדרה טובה.
או לפחות היו לה כמה עונות חזקות ובשלב מסוים היא קצת התבלגנה ואולי הלכה לאיבוד, אבל שמרה על כמה דברים טובים.
השחקנית הראשית מעולה וגם זכתה באמי שנה אחת על תפקידה בסדרה.
נראה לי שהיו כאן כמה שצפו בסדרה.

דיברגנט חדש

Well-known member
Orphan Black סדרה טובה.
או לפחות היו לה כמה עונות חזקות ובשלב מסוים היא קצת התבלגנה ואולי הלכה לאיבוד, אבל שמרה על כמה דברים טובים.
השחקנית הראשית מעולה וגם זכתה באמי שנה אחת על תפקידה בסדרה.
נראה לי שהיו כאן כמה שצפו בסדרה.
אני, עכשיו, בפרק 7 ואמרו את המשפט "הדרך אל הרועה היא בין הכבשים" ונזכרתי במאה :)

למעלה