התיאבון של חדרי הכושר חזר

AVIKO13

Well-known member
שוב הם רוצים כסף מראש .

לדעתי מי שמשלם מראש פראייר.
אין צורך לאמר למה
עסק שמבוסס על הנחה שהכסף ימשיך להיכנס בלי שתימסר תמורה עבורו הוא עסק לא ישר.

לא ייתכן שאני אשלם היום ואם מחר
אצטרך להקפיא את המנוי ( אפילו כמה פעמים )
לא אוכל להמשיך מסיבה בריאותית
הקורונה והסגרים יחזרו
הכסף יישאר אצל בעל המכון .

רוב הזמן נח

Well-known member
שוב הם רוצים כסף מראש .

לדעתי מי שמשלם מראש פראייר.
אין צורך לאמר למה
עסק שמבוסס על הנחה שהכסף ימשיך להיכנס בלי שתימסר תמורה עבורו הוא עסק לא ישר.

לא ייתכן שאני אשלם היום ואם מחר
אצטרך להקפיא את המנוי ( אפילו כמה פעמים )
לא אוכל להמשיך מסיבה בריאותית
הקורונה והסגרים יחזרו
הכסף יישאר אצל בעל המכון .
יש המון תרגילים טובים עם משקולות שאפשר לעשות בבית. לא צריך בעיקרון חדר כושר. גם לא צריך לקנות משקולות. אפשר בכל מיני דרכים להכין משקולות מלבנים וכל מיני ברזלים וצינורות ברזל שאפשר למצא זרוקים בכל מיני מקומות. אולי יום אחד אני אכין מדריך על זה.

AVIKO13

Well-known member
יש המון תרגילים טובים עם משקולות שאפשר לעשות בבית. לא צריך בעיקרון חדר כושר. גם לא צריך לקנות משקולות. אפשר בכל מיני דרכים להכין משקולות מלבנים וכל מיני ברזלים וצינורות ברזל שאפשר למצא זרוקים בכל מיני מקומות. אולי יום אחד אני אכין מדריך על זה.
דווקא השקעה חד פעמית של 1,500 ש"ח +- זה משהו שהייתי מוכן לבצע
איפה יש סט של תרגילים למתחיל עם עודף משקל
( יש תרגילים שלא מתאימים למתחילים כבדי משקל כמו כריעת צפרדע ועלייה עם המשקולות בידיים)

רוב הזמן נח

Well-known member
( יש תרגילים שלא מתאימים למתחילים כבדי משקל כמו כריעת צפרדע ועלייה עם המשקולות בידיים)
אני אישית מעדיף לא להתאמן בחדר כושר מהרבה סיבות. סיבה אחת היא החופש לעשות אימון בלי שמדריך יבלבל לך תמוח או במקרים מסוימים אפילו יגביל אותך מלעשות דברים מסוימים. יש כל מיני חדרי כושר שמגבילים כל מיני תרגילים שנראים להם מסוכנים. או שאוסרים עליך להפיל משקולות, כי זה עושה רעש. יתכן שנרשמת לחדר כושר והכול בסדר, אבל פתאום אחרי חודש החליפו מדריך ואתה לא מסתדר איתו. בקיצור, זה הרבה מידי בעיות ולא שווה את המאמץ.

כמובן שמי שמגיע לחדר הכושר בשביל לשחק עם המכשירים, לא יהיו לו את הבעיות האלה.

נערך לאחרונה ב:
אני אישית מעדיף לא להתאמן בחדר כושר מהרבה סיבות. סיבה אחת היא החופש לעשות אימון בלי שמדריך יבלבל לך תמוח או במקרים מסוימים אפילו יגביל אותך מלעשות דברים מסוימים. יש כל מיני חדרי כושר שמגבילים כל מיני תרגילים שנראים להם מסוכנים. או שאוסרים עליך להפיל משקולות, כי זה עושה רעש. יתכן שנרשמת לחדר כושר והכול בסדר, אבל פתאום אחרי חודש החליפו מדריך ואתה לא מסתדר איתו. בקיצור, זה הרבה מידי בעיות ולא שווה את המאמץ.

חדרי כושר כדאי בעיקרון רק לצעירים ויפים.

כל השאר שם סוג ב' ועושים מעצמם צחוק.

אפשר להגיד שזה מקום בריא להתחיל עם המין השני.

רוב הזמן נח

Well-known member
מתח טוב קשה מאוד למצוא

חדרי כושר כדאי בעיקרון רק לצעירים ויפים.

כל השאר שם סוג ב' ועושים מעצמם צחוק.

אפשר להגיד שזה מקום בריא להתחיל עם המין השני.
וגם לכאלה שניידים ויש להם זמן לצאת מהבית לצורך הזה. כי אחת הסיבות שנרשמים לחדר כושר ובסוף לא הולכים, זה כי אין זמן או חשק לצאת בשביל זה.

דיברגנט חדש

Well-known member

מגיעים לח"כ, בעיקר, בכדי לראות את בנות המין היפה מתאמנות, בשביל סטוצ'ים ו/או הכרויות ;)

רוב הזמן נח

Well-known member
לרדת במשקל זה רק על ידי שינוי תזונתי. אימון כוח נכון דווקא מעלה במשקל. אם רוצים לעלות במסת שריר, (מה שגם מעלה את המשקל) זה מצריך מאזן קלורי חיובי, שגם מעלה בקצת (במקרה הטוב) , את מסת השומן. אם יש בעיית משקל יתר שקשורה לשומן זה מטופל רק על ידי תזונה. האימון בכללי נועד לשיפור הכושר ולא לשריפת קלוריות.

AVIKO13

Well-known member
לרדת במשקל זה רק על ידי שינוי תזונתי. אימון כוח נכון דווקא מעלה במשקל. אם רוצים לעלות במסת שריר, (מה שגם מעלה את המשקל) זה מצריך מאזן קלורי חיובי, שגם מעלה בקצת (במקרה הטוב) , את מסת השומן. אם יש בעיית משקל יתר שקשורה לשומן זה מטופל רק על ידי תזונה. האימון בכללי נועד לשיפור הכושר ולא לשריפת קלוריות.
אימון משקולות מוריד במסת שומן לטווח ארוך מאוד.
זאת אומרת שנכון אחרי שבוע אימון ייתכן שתהיה דווקא עלייה במשקל או שלא תהיה ירידה איך שלא יהיה אנאירובי לא שורף שומן בטווח קצר.

אבל, אם במשך שנה, בנית מסת שריר נוספת של 5 ק"ג אז אותה מסת שריר בפרספקטיבה של עוד שנה קדימה יכולה לתרום לשריפת יותר קלוריות.
יש גם מחקרים שבדיאטה, לירידה במשקל שמלווה באימון אנאירובי נצפתה פגיעה פחותה במסת שריר .

רוב הזמן נח

Well-known member
אימון משקולות מוריד במסת שומן לטווח ארוך מאוד.
זאת אומרת שנכון אחרי שבוע אימון ייתכן שתהיה דווקא עלייה במשקל או שלא תהיה ירידה איך שלא יהיה אנאירובי לא שורף שומן בטווח קצר.

אבל, אם במשך שנה, בנית מסת שריר נוספת של 5 ק"ג אז אותה מסת שריר בפרספקטיבה של עוד שנה קדימה יכולה לתרום לשריפת יותר קלוריות.
יש גם מחקרים שבדיאטה, לירידה במשקל שמלווה באימון אנאירובי נצפתה פגיעה פחותה במסת שריר .
זה לא משמעותי לצורך ירידה במשקל, למי שיש לו הרבה לרדת. אתה יכול להתאמן בלי סוף ואם אתה אוכל יותר מידי אתה לא תרד במסת השומן.

וכשמגיעים למשקל תקין מבחינת השומן, מה שחשוב זה לשמור על הרכב גוף תקין. זאת אומרת כמות השריר שיש בגוף לעומת כמות השומן. אתה יכול לראות אנשים (במיוחד בהודו, כנראה בגלל שהם טבעונים שם ברובם) שהם רזים אבל עדיין שמנים. זאת אומרת שלמרות שאין להם מסת שומן גדולה כמו אצל אנשים שמנים, כמות השומן שלהם בגוף גדולה, למרות שהם רזים.

דיברגנט חדש

Well-known member
לוקחים קופסת שימורים, צבע או כל קופסא גלילית אחרת, ממלאים אותה במלט, חול או מים, לפי מידת הכובד שאתה רוצה, כאשר המומלץ הוא מלט כי הוא כבד יותר.
ככה היינו עושים משקולות כשהיינו ילדים, שמים אותם במקלט ומתאמנים :)

רוב הזמן נח

Well-known member
לוקחים קופסת שימורים, צבע או כל קופסא גלילית אחרת, ממלאים אותה במלט, חול או מים, לפי מידת הכובד שאתה רוצה, כאשר המומלץ הוא מלט כי הוא כבד יותר.
ככה היינו עושים משקולות כשהיינו ילדים, שמים אותם במקלט ומתאמנים :)
אני מדבר על הכנה של משקולות מוט בכובד 60 קילו ומעלה.

רוב הזמן נח

Well-known member
מלבד זה, היום כמעט בכל גינה בחוץ יש מתקנים של מתח ומקבילים. אלה מתקנים שאפשר לעשות בהם תרגילים מאוד מועילים.

נערך לאחרונה ב:
למעלה