התייעצות בבקשה...

התייעצות בבקשה...

שלום לכולם... מבקש לשאול האם מישהו יכול להמליץ לי על שמנים/ משחות שאפשר לשלב בטיפול למטופל שסובל באופן כרוני מכאבי גב תחתון עקב פריצות דיסק.. ע"מ להקל (אני משתמש בשמן ארניקה ובג'ל אמזון . )האם יש שילוב של שמנים אתרים.. והאם השימוש בהם עוזר/מקל ??? תודה נמרוד

raikibfr

New member
שמנים מקלים...

בכאבי גב יש שמן שניתן לקנותו אצל שלוס בת,א או דרכי , הוא ניקרא :בק אנד נק. אני משלבו עם זרעי ענבים ויחד זה עושה פלאים. יש לדאוג לשמור את המקום חם ולא לעשות תנועות חדות. השאלה המכרעת היא האים למטופלמתאים שמנים מחממים. שמואל בן נון מעסה מוסמך מאסטר רייקי עיסוי ארומטי תטה הלינג יעוץ וליווי רוחני 0525319092

ilanahaleva

New member
תשובה לנמרוד אבגר

קצת בעייתי על רגל אחת להמליץ פה על שמן אתרי זה או אחר מפני שזה תלוי במטופל שלך כמו למשל בלחץ הדם שלו, במצב הרוח שלו בדרך כלל ובעוד גורמים של בעיות רפואיות כמו למשל סוכר, נדודי שינה וכו' (ישנן הרבה שאלות שצריך לשאול את המטופל לפני שמשתמשים בשמן אתרי כלשהו) כרגע אלו שעולות על דעתי. בכל אופן הייתי ממליצה לך שהמטופל שלך ימלא שאלון בריאות ותמסור אותו לארומטרפיסט מוסמך הקרוב לאיזור מגורך ורק הוא יוכל לרקוח עבור אותו מטופל שמן לעיסוי המתאים אך ורק עבורו. אני גם למדתי ארומתרפיה ברידמן חיפה כמו כל הלימודים שלי שלמדתי שם. פל'050-2238596

למעלה