התייעצות בנוגע לצבעים

ג טלי

New member
התייעצות בנוגע לצבעים

אבל קודם כל ברכות לפורום החדש. אז ככה, בקרוב אנחנו עומדים להכנס לביתנו החדש ואנחנו מחפשים אחר ריהוט לכל הבית. אין לנו מושג מה אנחנו מחפשים אבל אחרי טיולים בחנויות רהיטים קונבנציונליות (ע"ע ביג ריהוט ודומיו) אנחנו יודעים מה אנחנו לא רוצים. מבחינת צבעים, מעוניינים בצבעים בהירים ורכים. המטבח בצבע מייפל פתוח לסלון, מכשירי חשמל בנירוסטה. פינת האוכל מחוברת עם המטבח, ומיד אחריה בטור מגיע הסלון. הסלון מיוחד לטעמי כיוון שבהמשך ישיר לקיר של פינת האוכל מגיע מקומה של הטלוויזה על איבזוריה השונים (קולנוע ביתי) ואילו לספות יש מקום משלהן, ז"א ישנו ריבוע ששם נמצאות הספות והשולחן, כך שאם יש אורחים לא חייבים לשבת מול הטלוויזיה ויש אווירה של סלון אינטימי. בקיצור, מתלבטים האם לבחור ספות בצבע בהיר (עדיין אין ילדים, בע"ה בקרוב), או ללכת על אדום שנראה מודרני היום. איזה ספות בכלל לבחור? 2+3 נראה לנו קצת ארכאי ומצד שני לסלון פינתי אין מספיק מקומות ישיבה. מקווה שהבהרתי את התלבטויותי ... אשמח לקבל המלצה על מקומות לקניית רהיטים מודרניים ואיך אפשר להפוך את הסלון שלי לצעיר וחדשני בלא הרבה כסף. הכוונה - 12000 ש"ח לסלון זה יותר מדי... תודה, טלי

קסנדרה*

New member
מזל טוב לדירה ../images/Emo141.gif

תודה על הברכות. שאלת הרבה שאלות, אנסה להתמקד באחת מרכזית - ריהוט לסלון. לגבי הגוון הבהיר, את ציינת שאין עדיין ילדים, אבל יהיו אני מניחה בהמשך וצריך לחשוב על הפרקטיות כשמדובר בבית שאמורים לגדל בו משפחה בנוחות ולא כמוזיאון. הגוון הבהיר הוא לא רק חשוף ללכלוך וכתמים הנגרמים מפעילות ילדים, הוא גם "מבקש" טיפול נוסף, אז קחי זאת בחשבון. נכון את צודקת ספות 2+3 זה פחות צעיר אבל עדיין קלאסי, את יכולה לשבור את הקו, אבל אז כל הסגנון בסלון צריך להתאים. את יכולה לבחור ספה תלת מושבית ושתי כורסאות האחת שונה מרעותה ובלבד שתישמרי על הסגנון והתאמת הצבעים. לאחרונה ריהטתי עבור משפחה צעירה כך את הסלון. ספה תלת מושבית בבד משובץ בגווני כחול/תכלת ושתי כורסאות קש מרשימות עם כרית מרופדת בבד כחול מנוקד בנקודות קטנות בלבן. (אחת מהכורסאות יכולה להיות כורסת טלויזייה). לגבי איפה לקנות אנחנו מנועים בפורום להמליץ על חנויות, מותגים וכו'. אבל יש הרבה חברות רהיטים ואת צריכה לעשות סקר צרכני לפני שאת מחליטה. קסנדרה

עיצוב הסלון

שוב תוד על הברכות ואכן כולי תקווה כי פורום זה יתרום לכל המבקרים בו וכל אחד ואחד יוכל למצוא בו עניין והשגת מידע חדש. לעניין סלון שלכם!!! ללא ידיעה מהם צבעי הריצוף ,סוג החלונות וצבע הקירות כלומר גוון הכללי שקיים בחלל. באם רצונכם לקבל אוירה עמירה וקלילה המלצתי היא להשתמש בצבעים לא לחשוש מצבע ולא להשתמש בצבעי בז' וקרם כי זה מאוד סולידי ורגוע. הייתי הולכת על צבעי אדום בורדו וזהבים עדיניחם אשר תורמים לאוירה חמה כמובן בפרופורציות נכונות בין כולם. אם יש מקום הייתי ממליצה על שתי ספות זהות בגודלן ועוד כורסא אחת או שתיים כאשר הספות אינן באותו ריפוד. מקומות לרכישת הריהוט קיימים ללא סוף במיוחד באשור השרון וכמובן ד.ת"א. בהצלחה

למעלה