התייעצות בקשר לנושאי שיחה

התייעצות בקשר לנושאי שיחה

יש לי חברה בתחילת קשר ובינתיים אנחנו רק מדברים בטלפון. היא גרה בדיור מוגן ואומרת שאסור לה לספר על הדיור. לכן קורה מצב שאני לא מוצא נושאי שיחה לדבר אתה עליהם. איך אפשר לפתור את זה?

ה דיווה

New member
תשאל אותה איזה סגנון של טיולים היא אוהבת

או תדברו על איזו סידרת טלוויזיה שאתם שניכם אוהבים, תוכל לבקש ממנה לספר על הילדות שלה ואיזה סוג ספרים היא אהבה לקרא ואתה תספר לה על הילדות שלך ומה אתה אהבת לקרא, יש עוד המון רעיונות השאלה אם היא עונה מרחיבה לדבר בנושא, כי אם לא אז לא משנה איזה נושא תעלה זה יתקע.

big ass blue

New member
מה אתה כל כך מתעניין בדיור שלה?

אתה מתכוון לעבור לשם איתה?

בכל מקרה, בטוח שתמצא על מה לדבר איתה,
אם היא קיימת, היא תדבר איתך על הכל, רק תמצא על מה.

אני מחפש נושאי שיחה משותפים

ובאופן טבעי אני מנסה לבסס אותם על מסגרות שאנחנו נמצאים בהן. אני לא יכול לדבר אתה על המסגרת שלה ולכן מרגיש שאין לי מה לשאול אותה במקרה שלא תדע לספר בעצמה על עצמה ועל חייה.
&nbsp

מה פירוש "אם היא קיימת"?

בוודאי שהיא קיימת! אחרת לא היה לי קשר אתה ולא הייתי מדבר אתה. אנחנו מדברים בטלפון כל הזמן והערב ניפגש במסיבה.
&nbsp
&nbsp

בחייאת, תשאל אותה איזה מוזיקה היא אוהבת,

תוכניות טלביזיה, משחק מחשב?
מה המקום שהיא הכי אוהבת?, מאכל שהיא הכי אוהבת?

צריך נושא המשכי לשיחות הבאות

איזו מוזיקה היא אוהבת אוכל לשאול אותה רק פעם אחת ואז כבר אדע. צריך שיהיה משהו לדבר עליו במשך כל שאר השיחות ואוכל לשאול עליו ולבקש שתספר דברים חדשים שעשתה ושקרו לה. אפשר לשאול מה ראתה בזמן האחרון בתוכניות שהיא אוהבת ואיזו מוזיקה שמעה ודברים כאלה, אבל אם זה לא משהו שמאפיין אותה וחשוב לה לא בטוח עד כמה כבר אפשר לחזור על זה וגם השאלה אם אפשר כבר עכשיו לדבר על נושאים אישיים כמו דברים שהיא עושה בזמן הפנוי או שעדיף למצוא נושאים כלליים שקשורים למסגרות.
&nbsp

תשובה

מתכננים לנו פגישות בעזרת המדריכה שלה והעובדת הסוציאלית שלי, ואני לא מוצא סיבה שיאסרו עלינו. אנחנו חברים. היא מאד אינטליגנטית. אם את חושבת שהיא מפגרת או מוגבלת כל כך שלא תוכל להיפגש אתי, את טועה.
&nbsp

אני לא יודעת, יש לי חברים בדיורים שונים, מי שמוגדר

אפוטרופוס של עצמו מותר לו לצאת מתי ולאן שהוא רוצה, ולדבר עם מי ועל מה שהוא רוצה, מי שלא אםוטרופוס של עצמו מוגבל בנושא

אסור לה לצאת היא לא אחראית

אבל מותר לנו להיפגש. יסיעו אותי אליה בתיאום עם האחראים ואולי בעתיד יסיעו גם אותה אליי או להיפגש בעיר.
&nbsp

מה הרעיון לחפש בת זוג בלי אפשרות לקיים זוגיות?

ויש לי גם חברים נשואים שגרים ביחד בדיור מוגן

בוודאי שאפשר לקיים קשר רומנטי

רק באופן מוגבל יותר בלי שנגור ביחד אלא שניפגש לפעמים בעזרת המדריכים האחראים שיארגנו לנו פגישות.
&nbsp

לסרט לבד כנראה לא

כי היא עדיין לא עצמאית ולא יודעת להסתדר, אבל ירשו להיות ביחד בדיור שלה כשהם בחדר אחר, או בכפר שלי כשאנשי הצוות נמצאים בכפר בקרבת מקום באופן שלא יפריע לנו, או שמישהו ייקח אותנו לפגישה בעיר ואולי ישמרו עליה.
&nbsp

למעלה