התייעצות/התבלטות...

Soldier23

New member
התייעצות/התבלטות...

אני בן 23 בארון. קצין בצבא. סגן. התחלתי לא מזמן תפקיד שני כקצין. זה קצת חופר אבל באמת שאני עובד עצות ולא יודע למי לפנות ממש. בחודש האחרון הכרתי (נטו הכרות שלום אני XXX בהצלחה ולא מעבר.) קצין אחר, גם בן גילי ודרגתי, שאני עובד מולו ביחידת המטה שלי, כלומר ממשקי העבודה שלנו הם על בסיס שבועי בשיחות טלפון בעיקר וכשאני מגיע לבסיס המטה יוצא לנו להתראות. כבר במסגרת החפיפה כשהכרנו פעם ראשונה, הבנאדם ישר דיבר איתי כאילו אנחנו מכירים שנים, תוך כדי שיחה על עבודה הכנסנו כל אחד מלא דברים מהחיים, מהצבא, דברים לא קשורים לשום דבר, שיחה זרמה בכיף (חוץ מהעניין שאני הכי רוצה לדעת.. :) ) חוץ מזה, אנחנו ממש דומים באופי שזה מטורף, יש לנו ממש אותו ראש, ויש לציין שבכל פעם שאנחנו מדברים עבודה בטלפון אנחנו תמיד חופרים אחד לשני על דברים אחרים וסוטים מהנושא :) וואלה לא יודע, אולי הוא בנאדם כזה נחמד לאללה, נחמד לכולם וזה אופי כזה, אבל נגיד הוא הרבה פעמים מחמיא לי בקטנה בעקיפין על כמה אני יודע (כלומר מקצועי בתפקיד) בקיצור יודע איך טיפה לנפח לי את האגו.. זה שאגב הוא נראה טוב זה בכלל משהו אחר אבל סתם חשוב לציין :) בגלל שאנחנו ממש מאותו סוג כבר ניהיה לנו קטע קבוע ששנינו חופרים אחד לשני ותמיד מישהו נכנס למשפט של השני ואז צוחקים על זה, "תסיים" "לא אתה" "דבר דבר" "סליחה" וכאלה הוא כגוף מטה עובד מול גורמים אחרים ביחידות אחרות, אבל הוא אמר לי באחת השיחות שרק איתי הוא עובד ככה, בגלל שזה אני אז זה ככה (משהו בסגנון, לא זוכר איך זה בדיוק נוסח...) אי אפשר להסביר את זה, כל פעם שאנחנו מדברים, השיחה פשוט מרתקת ואנחנו תמיד גולשים למשהו אחר ויש זרימה מטורפת בשיחה - אך לא מעבר למשהו נועז נקרא לזה חח אני כן מרגיש איזשהוא קליק בין שנינו אבל לגמרי לא בטוח! למזלי נאמר, בדכ שאתה פוגש מישהו, בן, סטרייט, בדכ עולות שיחות של חברה, הוא עד עכשיו לא ציין חברה, שיש לו, (אך גם לא אמר שאין לו), לא מזכיר אקסיות או משהו כזה, הוא גם לא שאל אותי לגבי חברה.. הוא גם נגיד שאל אותי שדיברנו סתם כזה דיברנו על היחידה הקודמת שלי ואז יצא לו כזה "וואי בטח יש שם מלא גייז פלצנים כאלה".. אז השאלה אם הוא הומופוב או דווקא לא.. נגיד השבוע הוא התקשר אליי ממש מאוחר מהמשרד שלו אליי לבסיס כי חיפשתי אותו לפני בענייני עבודה, וסתם כזה שאל אם העיר אותי :) והאמת שלא כי עוד עבדתי חח אתמול אגב, הוא בא לבקר אצלי ביחידה (סוג של במקרה יצא..לא היה משהו מתוכנן, כך טען..הצטרף לרכב לאיזה קצין שלו שבא לדיון ביחידה אצלי סתם ככה..) חשוב לציין שב3 פעמים שנפגשנו פיזית עד כה, תמיד תמיד אנחנו מחייכים אחד לשני ותמיד יש בנינו קשר עין.. אז שהוא בא לבקר כמובן שממש הופתעתי (ושמחתי, כי אני חושב עליו לא מעט בזמן האחרון חח) ואז סתם הלכנו למשרד שלי ודיברנו איזה שעה וחצי גם עבודה וכמובן כל מיני חפירות וכאלה ופשוט היה לי ככ כיף לדבר איתו, ואולי אני משלה את עצמי, סיכוי גבוה, שהוא בקטע גם, וככ בא לי שיקרה ביננו משהו.. אני ממש הייתי רוצה לפתח איתו משהו, קשר, אבל כמו שאמרתי אני בארון וכרגע לא מתכוון לצאת, וכמובן שמפחד ולא רוצה לומר לו משהו באופן ישיר - לשאלתי העיקרית - איך אני יכול לדעת, מעבר לכל מה שרשמתי כאן? מה אתם ממליצים? מה אתם הייתם עושים? (חח חיים הכט.. :)))

קצת קשה לנחש ....

קצין יקר ברוך הבא
. הדילמה מאוד מוכרת ... ומאוד ידועה. לצערי אין ברירה , אלא להציף את האמת. אם הוא באמת מעריך אותך, הוא לא ייבהל ויירתע. [כי כעת גילה והכיר הומו שאינו פלצן] אם לא, אני מאמין שזה לא ייפגע ביחסי העבודה שלכם. האפשרויות להצפת הנושא הן מגוונות ורבות והן לא חייבות להיות ישירות , אלא שניתן למשש את הדופק על ידי העלאת נושאים הקשורים לגייז באופן כללי מבלי להסגיר את עצמך, למשל לשוחח על יציאתו מהארון של סקעת והאם נראה או לא נראה גייז. מה המחיר שהוא שילם על כך [בכל החלטה יש מחיר]. אפשר לדבר על זוגות גייז , הורות הומולסבית באופן כללי מבלי להסגיר את עצמך. בהתאם לתשובות שלו או לרמת העיניין שלו תוכל להרגיש אם נכון לך או לא , לפתוח את הנושא ולצאת לפניו מהארון. הרי בכל זוגיות או סטוץ תצטרך "לצאת מהארון " ולהסביר לפטנר שלך:"היי אני הומו" , אך המחיר שלך ביציאה מהארון הוא עלול להיות ביטול החברות , ולכן אני מציע לגשש את הדופק. אני דווקא נגד בדיקות וניחושים על דברים שהוא אמר או לא אמר , כי ייתכן שהוא חש שנושא הבחורות והחברות הוא רגיש עבורך ולכן הוא לא מעלה אותו. אין זה אומר שלא היו לו חברות או שהוא עצמו גייז ייתכן אך לא הכרחי. לעומת זאת המחיר בלא לצאת מהארון הוא מחיר כבד עבורך -להישאר עם הספק ולא לדעת לעולם. הבחירה היא בידך והדרך לבצעה היא גם בידך . בהצלחה ונשמח אם תעדכן.

marik

New member
היי וברוך הבא

שמע - ממה שאתה מספר נשמע כאילו הוא בעניין שלך בהחלט. אני הייתי מתחיל לנווט את השיחות למקומות שירמזו לי לגבי נטייותיו המיניות, כמו למשל אם יש לו חברה או היתה לו, או לאן הוא יוצא לבלות, ומסיק מזה מסקנות. דרך מצויינת להגיע לעניין - היא באמצעות מקומות בילוי, כמו למשל לשאול לאן יוצא ואם זה מקומות של גייז אז זה רמז. אם לא אז אפשר להגיד שאתה יוצא לשם ולראות תגובה שלו. למשל אם תגיד לו שאתה יוצא לאומן בת"א למסיבות של עופר ניסים. המון סטרייטים יוצאים לשם וככה אתה תמיד שומר לך דרך מפלט. אגב, גם שיחה על אישים גייז יכולה לעזור, כמו על עופר ניסים וכו. אתה יכול להזמין אותו לבוא לדרינק. הוא ישאל לאן - תגיד לו לאוויטה. הוא יגיד לך "אבל זה גייז"? תשאל אותו מאיפה אתה יודע? ואז כשתתפתח השיחה תוכל לומר שיש לך 2 חברים גייז שהזמינו אותך ליומולדת של אחד מהם אז אתה הולך וכדי לא להשתעמם בא לך שיהיה איתך. תראה אם הוא זורם או לא. בהנחה שהוא יבוא איתך, מכיר מקומות, יודע איפה זה האוויטה גם בלי שתגיד לו, אין לו בעיה עם גייז וכו'.... זה יהיה אחלה דייט ומקום וזמן לספר לו שאין לך ממש 2 חברים שם ואין שום יומולדת, ואתה בעניין וסתם נחמד לך להעביר איתו שעתיים בכיף. בשום אופן אל תלחץ עליו, אל תשאל אותו ישירות. אתה יכול לספר עליך ולצפות שהוא יגיב באותה צורה ויספר על עצמו אבל זכותו גם לא ואולי ייקח לו יותר זמן. בנוסף, אתה יכול להריץ קצת בדיקות עם הסובבים אותו, האם הוא באמת כזה חברמן עם כולם או רק איתך. גם חיפוש קצרצר בפייסבוק ולהסתכל על החברים שלו יכול לעזור. גם לזרוק לו בשיחות מילים גאות ולראות אם הוא יבין אותם, כמו אוחצ'ה או לירד או קוקיצה וכאלה. נכון שאלו מילים שנחשבות לנשיות יותר, ואולי אתה לא כזה אבל תוכל להסביר את זה בהמשך, והוא גם יראה שאתה לא מדבר ככה כל הזמן ויבין שזה היה לצורך בדיקה וגישוש. הוא בכל זאת קצין ואינטיליגנט ולא איזה דפ"ר רס"רניק. אגב, גם שיחה על אירועים גאים יכולה לעזור להבין - כמו שיחה על מצעדי גאווה, בעד או נגד המצעד בי-ם, היציאה מהארון של סקעת וכמה שאתה גאה בו, פליטת הפה של אוחובסקי וכו. בקיצור יש המון מניירות קטנות שאתה יכול לגשש דרכן ולהבין אם הוא בעניין או לא, ולבסוף לחתום את זה סופית בשיחה אישית, ישירה וכנה. בסופו של דבר אם הוא סבבה, ויש כימייה, והוא סטרייט - הוא עדיין יכבד אותך ותשארו סבבה ביחד. ואם הוא בעניין - תחזור לספר ותזמין אותי לחתונה :) תעדכן אותנו מה דעתך ומה התפתח. זה מסקרן וחשוב לאנשים אחרים במצב שלך שאולי ילמדו ממך.

Soldier23

New member
עדיין מפלרטטים!

אוף!! הרבה דברים לא השתנו מידי מאז שבוע שעבר! היום נפגשנו שוב, הפעם אני באתי לבסיס שלו, לא אליו אישית אלא לעבודה אחרת במקום, אבל על הדרך באתי לבקר :) כרגיל, בהתחלה התחלנו לדבר על עבודה אה ודה, וכרגיל גולשים תוך כדי לשיחות אחרות, מה שיפה כאן שוב שהשעה כבר עוברת את 5 וחצי וכיאה לבסיס מטה הרבה מרימים קלאצ' בשעות כאלה, אך לא הוא, הוא בחר להשאר ולשמוע את דברי ולהקדיש לי קצת זמן איכות.. כמובן חיוכים וכאלה כרגיל, וסיפרתי לו שהיום באתי לעבוד במטה עם עוד מישהו מהיחידה, אמר למה אתה לא קורא לי - "מה יש? למה לא תזמין גם אותי לאיזה לדייט עבודה" כן כן הוא השתמש במילה דייט.. יכול לרמוז משהו? או סתם..? ישבנו במשרד אצלו בערך 45 דקות שהוא תכלס יכל ללכת הבייתה, אבל ישב איתי ותוך כדי עבד קצת פה ושם אבל בעיקר נשאר נראה לי בגללי. זה מצחיק כי חבר'ה מהקומה שלו באו ללכת וחשבו שהוא יבוא איתם, באו כבר עם התיקים עליהם והוא נתן להם את הרושם שהוא נשאר והם הלכו... ואז גם הראה לי משהו במחשב שלו בענייני עבודה, נתן לי לשבת בכיסא שלו, ובנקודה מסויימת התיישב על השולחן שלו כשאני בכיסא שלו, ואפשר לומר שהיה ביננו מרווח של קצת פחות מהשילוב הראוי :) בקיצור היה מאוד קרוב אליי, ראיתי מקרוב את החיוך הנחמד שלו :) ואז היו לו קצת טלפונים (אחות, מכרה מהצבא..) שוב, לא חברה! וכשראיתי שהשיחות מתעכבות לא היה נעים לי להשאר ולהפריע לשיחות טלפון אז באתי ללכת ואז הוא עושה לי מבט של מה פתאום, ואמר "לאן אתה הולך" תשאר.. בזמן שהוא בטלפון אני סתם מסתכל על כל השטויות שתלויות לו במשרד, הוא מדבר בטלפון ואני עם הגב אליו, ואז, זה יישמע קצת מצחיק, כדי למשוך את תשומת ליבי כדי שאני אקרא משהו על המסך שלו במחשב, הוא זרק עליי טוש שפגע לי בישבן.. בכוונה ?
בנקודה מסויימת קמנו כבר ללכת ביחד, כל אחד לדרכו, אני בחזרה לבסיס, הוא הבייתה, ואז נשאר בסוף למשהו שהיה צריך לסדר (התבאסתי שלא יצא לנו ללכת ביחד..) לסיכום - שוב מתח מיני מטורף, שוב רמזים לא ברורים, שוב אני מפחד לעשות את אחד הצעדים שכל אחד מכם הציע, למרות שאנחנו כנראה עדיין צריכים להכיר עוד קצת כמו שחלק המליצו כאן. יש מצב שמחר שהוא יבוא לבסיס שלי לעוד איזו פגישה דומה כמו פעם שעברה, מי יודע מה יקרה! בכל מקרה, אני כבר לא מסוגל יותר, הוא פשוט לא יוצא לי מהראש! הצילו!

למעלה