התייעצות לגבי עבודה בסידור פרחים בחנות

a y e l e t 7 8

New member
התייעצות לגבי עבודה בסידור פרחים בחנות

שלום לכולם ונעים מאד שמי איילת , אוהבת מאד טבע ופרחים, מחפשת עבודה קבועה - ונוחה עם תנאים טובים בתחום הפרחים רציתי לשאול לדעתכם האם הייתם ממליצים לי להתחיל לעבוד בחנות פרחים ? מה התנאים/שכר למיטב ידיעתכם? האם אפשר להתקיים מזה ? אם לאחר מכן אני לוקחת קורס שזירת פרחים האם השכר גבוה יותר? כיצד ניתן להתקדם? מה אתם יודעים וחושבים על בתי הספר והחנויות של זר פור יו ? אשמח לשמוע המלצות תודה רבה!! ושבוע שמח ופורח

פינצית

New member
תשובות לאיילת מנסיון אישי

הי איילת ! יפה מאוד שאת אוהבת טבע ופרחים . אז ככה ........ לעבוד עם פרחים זה מקסים אבל ........ זו עבודה קשה המון שעות על הרגלים עבודה בימי שישי וערבי חג (אם את עובדת שכירה ולא פרילנסר ) אני ממליצה לך לקחת קורס ראשוני בזר פור יו מלמדת שם צופית ואין כמוה . ביה"ס שלהם מקצועי מאוד. אפשר להרויח יפה בעבודה קשה ותמיד מתחילים מלמטה אני אישית אחרי קורס עבדתי כחודשיים ללא תשלום . מקווה שלא אכזבתי אותך אבל תדעי לך שזו עבודה מקסימה עם המון יצירתיות
בהצלחה אשמח לענות על כל שאלה .

a y e l e t 7 8

New member
היי פינצית תודה לך!!

חשבתי ללמוד בבי"ס לוטוס בראשל"צ זה לא רחוק ממני אני מרחובות.. וגם יותר זול מזר פור יו... למה חודשיים עבדת ללא תשלום ? ואם את מתחילה לעבוד בחנות פרחים ותוך כדי לוקחת קורס? כמה לדעתך ולפי מה שאת יודעת נהוג לשלם לעובדת בחנות פרחים ?

פינצית

New member
המשך

אני לא מכירה את ביה"ס לוטוס אבל מנסיון שראיתי בקורסים של זר פור יו בנות שהיו בקורסים שונים לא באו אם ידע מיוחד במקרה הטוב . נכון זר פור יו יותר יקר אבל שווה . קשה להתחיל לעבוד ללא נסיון אלא אמ כן את יודעת להכין בוקטים אם לא תתחילי מנקיון של פרחים שזה חלק נכבד ממה שאנחנו עושות . לשאלתך למה עבדתי ללא תשלום היתה חנות חדשה והצעתי את עצמי לא רציתי להמשיך שם רק לראות איך העסק עובד וזהו. שוזרת מתחילה בערך בשכר של 25 ש"ח לשעה תלוי באזור המגורים במרכז מקבלים יותר . בהצלחה .

a y e l e t 7 8

New member
היי תודה

היי פינצית אחלה תודה !! אז אם אני מציעה את עצמי בתור התחלה בחנות פרחים ברחובות (אני גרה ברחובות) ככה לראות איך זה יש סיכוי שאקבל בסביבות ה 25 שח לשעה ? איך עובדת החנות ? האם העבודה במשמרות? תודה לך ולגבי זר פור יו תודה לקחתי לתשומת ליבי אני מניחה שהשם שלהם גם עושה את ההבדל

פינצית

New member
ערב טוב

ערב טוב איילת . אם את מאמינה ביכולות שלך יש סיכוי שתקבלי 25 לשעה הכל תלוי באיך את מציגה את עצמך . יש חנויות שיבקשו משמרות כמו בחנויות של זר פור יו אני אישית לא עובדת משמרות . ולגבי ביה"ס של זר פור יו המקצועיות לא קשורה לשם .....אבל השם שלהם מחייב בהצלחה ושבת שלום.

a y e l e t 7 8

New member
תודה

האם את עובדת משרה מלאה? אני מודה לך מאד אם כך אני אלמד בזר פור יו אכן השם מחייב תודה שבת שלום!!

פינצית

New member
בוקר טוב

אני עובדת 4 ימים בשבוע מלבד לפני חגים כולל חגים נוצרים שעות העבודה שלי 8-4 אבל אם יש לחץ כמו שהיה לי ביום חמישי נשארתי עד 18:30 יום טוב .

a y e l e t 7 8

New member
עזרת לי מאד בתשובותייך אני מודה לך.

אעדכן התפתחויות בהמשך שבת שמחה ופורחת איילת

ruthi50

New member
לחמודה שאוהבת פרחים וטבע

ובכן אני למדתי ב זר 4 U ואני מצטרפת להמלצה על צופית המורה שהיא מורה נהדרת וגם אדם מקסים אני כבר משתלמת על חשבוני כבר מעל חצי שנה ועוד קשה לי הנושא של שזירה וסידורים בחנות רגילה לא עובדים בקצב כמו בחניות הרשת והזרים שם מאוד מורכבים ולכן מאוד קשה לי בחגים עובדים ברצף 12 שעות ומגיעים לכמויות של זרים ועובדים שעות על הרגלים מבלי לנשום אבל אני לא יוריד לך את המוטיבציה והכיף למרות כל מה שציינתי אני לא מבתרת לעצמי ואני גם נהנת מז יכול להיות שאני סדיסטית אולי חחחח

a y e l e t 7 8

New member
היי רותי הנחמדה תודה לך- שאלות:

1. מדוע לא עובדים בחנות רגילה כמו בחנויות הרשת של זר פור יו ? האם הזרים מורכבים יותר? 2. מה השכר הממוצע בחנויות פרחים רגילות או של זר פור יו ? האם לאחר לימוד הקורס השכר עולה? 3. מה היקף העבודה ? האם משמרות בוקר? האם ערב? תודה מקרב לב אתן מאד נחמדות כאן
לגבי עבודה קשה אני מאד אוהבת עבודת כפיים גם היום אני עובדת עם ילדים ותינוקות זו בהחלט משרה לא קלה ומאתגרת פרחים עציצים ושזירת פרחים לאירועים מושך אותי לא פחות תודה שבת שלום!!

למעלה