התייעצות קטנה..

Nessa12

New member
התייעצות קטנה..

היי לכם
הנני פונה להתייעצות קלה.
אז ככה:
אוטוטו אמא של החבר סוגרת עוד עשור לחייה. לכבוד חגיגות יום ההולדת הילדים שלה סגרו לה אירוע במסעדה עם כל המשפחה והחברים (נו משהו חמוד בקטנה כזה, בטח 50 איש).
ההתלבטות הפולניה שלי היא - האם צריך לקנות לה מתנה?.. (כמובן שמסיבות של מה זה אין לי כוח להתלבט ולהתחבט מה לקנות לה. כמה סבונים, בשמים וכ'ו אפשר???)
במקרה של הפקה שכזו, לא לגיטמי שיהיה לי פטור?

אודה לתשובות המנוסות/המנוסים...

הייתי קונה לה מתנה

גם אם לא מצפים ממך זה בטוח לא יזיק, אבל בדרך כלל ב"הפקות" מסוג זה דווקא כן מצפים. אם את יודעת על משהו קטן ונחמד שהיא רוצה או אוהבת- מה טוב, אם לא גם הרעיונות שלך בסדר... את יכולה להתייעץ עם החבר שלך הוא בטוח יודע מה מתאים לקנות לה

יש ספר מהמם

שאני הייתי ממליצה לקנות מתנה
מעגל אבנים - ג'ון דאר למברט

זה ספר מאד מרגש ומתאים לכל אשה.
זה ספר וואו.

בטח שכן

חלק אינטגרלי מה- א'-ב' של יחסים תקינים עם החמה לעתיד

יש שמביאות מתנה כי הן בקשר ממש טוב עם האמא של החבר ובאמת רוצות להביא לה משהו מכל הלב ויש שמביאות מתנה יותר ממקום של העברת מסר (למרות העצלנות, היה לי מספיק אכפת להזיז את הטוסיק ולחפש לך משהו שאת אוהבת..).

sapirbensimon

New member
היית קונה לה סט צלחות

אמהות חולות על מטבח

סתם סתם,
רצוי מאד שתקני, מזה רצוי, בטח שתקני!
לדעתי תקני לה איזה בושם נחמד, או שעון יפה אולי לבית,
את יודעת ומכירה אותה בטוח אפילו מהכרות בסיסית את יכולה לדעת מה יקלע לטעם שלה ומה היא צריכה או יכול להיות פרקטי בשבילה. :)

מתנה צריכה להיות מצד

בן זוגך ומיצידך. לא משהו נפרד.
גם אם עושים לה חגיגה לדעתי עדיין צריך להביא משהו.

ברור לקנות מתנה

זה חגיגות עשור, הייתי קונה מתנה גם בלי שום קשר למסיבה או חגיגה.

בגלל שנכנסתי חזק לסדנאות חד פעמיות את יכולה לשלוח אותה לסדנא כזאת או משהו בסגנון.

Animal Raw

New member
אהבתי

זה לא מתאים לכל אחד, אבל אם היא אחת כזאת שזה יתאים לה- זה עדיף על סט טיפוח שהיא קיבלה כבר 16 פעם...

למעלה