התייעצות קלה

Le Dilemme

New member
התייעצות קלה

אהלן לכולם... אני קוראת סמויה בפורום הזה כבר איזושהיא תקופה והייתי רוצה להתייעץ אתכם בעניין מסוים. לאחרונה עברתי עם עצמי תהליך לחשוב מה אני רוצה ללמוד ומה אני רוצה לעשות בחיים שלי. התהליך הזה הוביל אותי למקצוע שאני רוצה ללמוד באוניברסיטה. מפאת היעדר הישגים אקדמיים קודמים, ראיתי שעל מנת להתקבל לחוג הספציפי שאני רוצה, אני יכולה לעשות זאת עם תואר ראשון אחר, אם אני אקבל עליו ממוצע של 80 לפחות. עכשיו,את האופציה הזאתי אני אצטרך לעשות דרך אפיק מעבר של האוניברסיטה הפתוחה ומבחינת האופציות לאפיקי מעבר שלהם, התואר שעומד בפניי שהכי רלוונטי הוא תואר רב תחומי (BA כללי) ומכיוון שהוא חייב להיות דו חוגי, ממגוון האופציות שיש לי באו"פ חשבתי על הסטוריה כללית. (אני גם יכולה לעשות הסטוריה כללית חד חוגי אני משערת לעצמי). אני לא חסידה גדולה של לימודי הסטוריה וזאת ברירת מחדל בשבילי.. וגם בעניין הלימודי הרב תחומיים אני לא הכי מבינה... (אני מתכוונת לברר בשבוע הבא) השאלה שלי היא מידיעתכם הכללית בנושא, האם אפשרי להשיג ציון ממוצע של 80 בתחומים האלו. ז"א, האם זה ידרוש מאמצים ענקיים או שהתחומים האלו הם מראש יחסית קלים (עד כמה שאוניברסיטה יכולה להיות קלה). זאת החלטה גדולה בשבילי מכיוון שזה אומר שאני הולכת עד הסוף עם הכוונה לעשות את התואר הנוסף . לאלו מכם שהלכו ועשו את המסלול של לעשות תואר, לשם עשיית תואר נוסף אחר כך, האם אתם חושבים שזה שווה את המאמצים?

למעלה