התייעצות

tinky86

New member
התייעצות

היי לכולן , משהו מוזר קורה לי החודש ואשמח לעזרה :) זיהיתי ביוץ בעזרת המקלונים ב 2 וב 3 לינואר ( אז המקלונים היו חיוביים ) , בלילה של ה 3 לינואר היו כאבי ביוץ חזקים. למחרת ה 4 לינואר המקלונים היו כבר די שליליים. הנחתי שביוץ היה ביום שני ה 4 לינואר. בשלישי למחרת חום השחר עלה ל 36.8 ( מ 36.4 לפני הביוץ ), הוא נשאר יציב ככה עד היום! היום יואב 14, חודשים קודמים בדכ קיבלתי מחזור ביוא"ב 13 , וגם חום השחר צנח באותו הבוקר וככה ידעתי שאקבל. . עד עכשיו החום עוד גבוה ולא קיבלתי מחזור.. בדיקות הריון שליליות לחלוטין ללא צל של פס!! הגיוני שהשלב הלוטאלי יתארך פתאום?? לא יודעת מה קורה לי ואני מתחילה לדאוג :(

tinky86

New member
עשיתי עם השתן הראשון

וזה יצא שלילי לחלוטין :( בחודשיים האחרונים הגיע המחזור ביואב 13 בבוקר, בחודשים לפני היה אפילו מוקדם יותר, ביואב 12 או 11 .. בינתיים מאז הפסקת הגלולות לא קיבלתי מחזור מאוחר יותר מיואב 13.. זה מה שמוזר לי כאן...

tinky86

New member
אגב

נזכרתי שביום שבת (יוא"ב 12), היו לי מעט מעט מעט הכתמות ורדרדות בניגוב.. זה נעלם כלא היה לאחר כ 5 דקות בערך... זה משהו שלא קרה לי בחודשים האחרונים, אלא בד"כ פשוט קיבלתי מחזור..
יכול להיות מצב שיש הריון ובדיקות הריון שליליות?? (אלו בדיקות מאיביי שמתיימרות לזהות מבטא נורא נמוכה - 10)

ולריה 21

New member
רוב הבדיקות מאיביי שאנחנו מזמינות הן מעולות

ואכן מזהות מבטא מאוד קטנה..אבל אם לא תקבלי מחזור עוד כמה ימים תקני בדיקה אמינה מהסופר פארם.

גם בדיקה ביתית מעולה

יכולה לזייף
לא סומכים ב100 אחוז על בדיקה ביתית
ועד שהמכשפה לא באה לא מספידים!!!!
שיהיה בהצלחה!

tinky86

New member
תודה :)

היום חום השחר עלה ל 37! עדיין לא קיבלתי מחזור ואני דואגת. . יתכן מצב שהמחזור מאחר למרות שזוהה ביוץ במדויק? כבר יואב 15...

tinky86

New member
אז קיבלתי מחזור

לפחות חודש חדש התחיל ! יתכן ששלב לוטאלי יתארך ? מאז שהפסקתי גלולות הוא היה קצר יותר מ 14 והנחתי שכנראה ככה זה אצלי .. אבל החודש משום מה גם הביוץ הקדים לימים הגיוניים ( יום 16 במקום 23 בחודש קודם) וגם השלב הלוטאלי התארך ל 14.. מקווה שזה כיוון טוב

מצטערת שהתקוה נגמרה לה
אבל שמחה שאת ומחכה לחודש חדש!!!
ואחרי גלולות לוקח לווסת להסתדר, אז אי אפשר באמת לדעת מה הלוטאלי הקבוע שלך ...
מקוווה שלא תצטרכי לעבור יותר מידי מחזורים בשביל לגלות אותו, והחודש הקרוב יהיה חודש מנצח!

גם אני קיבלתי מחזור היום

וכמו שכתבתי למעלה נראה לי שהשלב הלוטאלי שלי רק 9 ימים

למעלה