התיעצות

lkjh125

New member
התיעצות

התענינתי שבוע שעבר בעבודה של נציגי שרות דיגיטליים בסניפים של בנק לאומי ,העסקה היא דרך חברה פרטית שעוסקת בתחומי עבודות כאלה ודומות ,נאמר לי להעביר פרטים שלי לבדיקה של ביטחון ,העברתי להם תפרטיים האישיים ,למחרת מנהלת הפרויקט מתקשרת אלי שהבדיקה חיובית והכול בסדר ומודיעה לי מהיום להיום ,זאת אומרת באותו היום להגיע להדרכה התרשמות ואחריה ימסר לה חוות הדעת לגבי על העבודה ,באותו הים לא הייתי באזור כך שלא יכולתי להגיע ליום הדרכה הזה ,וביקשתי שיתנו לי יום אחר ,המנהלת אמרה שתבדוק ותחזור אליי ,לא חזרה ,התקשרתי לאחר מספר ימים לשאול לגבי זה והתשובה היתה מכיוון שלא יכולתה להגיע להדרכה התקבל מישהוא אחר ,השאלה וההתיעצות שלי בפורום הזה היא :האם זה נורמלי ומקובל להתקשר לבנאדם מהיום להיום ההינו באותו היום ולהודיע לו שיגיע להדרכה שברור שיש סיכוי שהבנאדם לא בטוח שיוכל להגיע ,ולפחות יום לפני צריך להודיע והאם זה מראה על חוסר רצינות של מקום העבודה ? האם בדקו כמה אנשים באותו יום ? האם מישהוא נתקל גם בתהליך דומה לזה ויכול לתת לי איזה תובנות בנושא כי לי זה נראה בלתי רציני לאבד משרה בתהליך קלוקל כזה ,והאם יש בכלל על מה להצטער שלא התקבלנו בגלל שלא יכולתי להענות להודעה של החברה להגיע מהיום לאותו יום להדרכה

naty42

New member
לדעתי זה מראה על חוסר רצינות מצידם

תמשיך לחפש עבודה ותשכח מהם.
קורה שלא אפשרי להגיע באותו יום-וההתנהלות שלהם מראה על זלזול בך.
לא רוצים? לא צריך, יש מספיק מקומות עבודה.

lkjh125

New member
מסכים

מסכים עם מה שכתבתה ,אבל לא מצליח למצוא בתקופה הנוכחית ,ולכן זה מעצבן שזה היחס וההתנהגות בארץ למחפשי עבודה ,פשוט ישראל הפכה לשוק עבדים אחד גדול בשכר של מינימום ,ניהיה מגעיל ודוחה לחיות פה

naty42

New member
ניסית לחפש בפייסבוק? (יש קבוצות). דרך חברים\משפחה?

nofi1456

New member
מישהי תיארה פה לא מזמן סיטואציה דומה..

אמנם, לא היה מדובר בהודעה מהיום להיום אלא על תאריך מסוים שהיא לא יכלה להגיע להכשרה, אבל שניכם חייבים להבין משהו -
השוק הזה פועל בשיטת you snooze, you lose...
הכוונה שלי היא שזה ממש לא משנה מתי הודיעו ומה דרשו, ברגע שרק מיצמצת...מישהו אחר תפס לך את המקום.
וזה בכלל לא מעניין (אותם) אם זה נורמלי ומקובל לעשות את מה שהם עושים..כי מה אכפת להם? אתה רק אחד שלא יכול, ועל המשרה שלך יש עוד כמה מתמודדים שכן יכולים להגיע באותו יום...וזה סוגר להם את המשבצת.
האם זה מראה על חוסר רצינות? לא יודעת...בנק לאומי נראה לי מקום מסודר מבחינת העסקת עובדים (עבדתי שם תקופה מסוימת)...
אז אני אומרת לך משהו שאמרתי למי שפירסמה פה מקרה דומה לא מזמן...אין סיבה שיתגמשו בשבילך אפילו קצת, אם יש עובד אחר שנענה מיד לבקשה שלהם..

בכל מקרה, ממליצה לא להיתקע על זה ולהמשיך לחפש עבודה אחרת..שיהיה בהצלחה :)

lkjh125

New member
בהמשך

בהמשך לדברי נופי ,העסקה היא דרך חברה קבלנית פרטית שנותנת שרות לבנק ,ואין קשר לזה שבנק לאומי מסודר מבחינת העסקת עובדים ,זה גם חלק מהבעיה שעובדים דרך קבלן בתנאי עבדות ,לפי כול הדעות והתיעצתי גם עם אנשים ,זימון מהיום להיום מראה על חוסר רצינות ,ויחס גרוע ביותר שגם יטבתא בזמן שעובדים אצלהם אין פה אפס זה ממש ככה ,היחס הגרוע של תהליך ההתקבלות מעיד על היחס גם בעבודה ,וזה מניסיון ,לדבריך עם רק מיצמצתה מישהוא אחר תפס תמקום זה אבסורד כי גם ככה יהיה בזמן שעובדים כול פיפס קטן שלא יהיו מרוצים גם יחליפו אותך כי יש הרבה מועומדים ,וכול רגע אתה נתון למצב שאתה עף הביתה ,אם זה המצב בשוק עדיף כבר לא לעבוד בעבודות כאלו שעושות צחוק מהעובד ממש ככה

יש תופעה נוספת שקיימת במקומות כאלו, וזה שלפעמים הקורסים נפתחים בהתאם למספר האנשים שגויסו, ואם אין מספיק אנשים דוחים את הקורס ומשאירים את האנשים על hold.
&nbsp
בתקופה שהתעניינו בעבודות כאלו לא אהבתי את ההתנהלות הזאת של "תבואי לראיון מחר, ואם תעברי אותו תתחילי קורס מחרתיים".

למעלה