התלבטות לגבי המשך קריירה...

dafi21

New member
התלבטות לגבי המשך קריירה...

אז ככה, סיימתי לא מזמן את לימודי במנהל עסקים וכלכלה, אני עובדת במקום טוב ובאופן כללי הכל בסדר. העניין הוא שאני פשוט לא מוצאת את עצמי בתוך כל התחום הזה (עבדתי בעבר גם במקומות אחרים) ואני לא שלמה עם עצמי. אני מחפשת משהו יותר רוחני, משהו בתחום הרפואה האלרנטיבית שמאוד מושכת ומעניינת אותי משזה שנים. פשוט רציתי שיהיה לי תואר... העניין הוא שזהו תחום שלא "הולכים לעיתון דרושים ומוצאים עבודה" וקשה נורא (לפחות בהתחלה) להתפרנס ממנו. יש לציין שטרם התחתנתי ואין לי ילדים. אני פשוט לא יודעת מה לעשות- אם לעזוב תחום די בטוח ועבודה טובה ולקפוץ למים בתקווה שאני באמת אמצא את דרכי או להמתין אולי דברים יסתדרו בעתד... אודה על כל עצה:) יום נפלא שיהיה

תלתלית3

New member
האם כבר למדת תחום מסויים ?

האם את חייבת לעזוב עבודה אחת למען השנייה או שניתן לשלב בין השניים ? עד ששמך ילך לפנייך ותרוויח מספיק למחייתך בתחום שתבחרי, אולי כדאי להמשיך לעבוד במקום בו את נמצאת מבחינת בטחון כלכלי. בהצלחה טליה

adih770

New member
התבונני פנימה.

שלום לך Dafi! בחירת מקצוע היא החלטה חשובה ולכן אני מציע לעצור ולהתבונן פנימה. הנחת היסוד שלי היא שהעיסוק שיניב עבורך את הערך הגבוה ביותר הוא נקודת המפגש של הדברים שאת אוהבת לעשות אלו המעוררים בך השראה עם כישוריך הדברים שאת יודעת שאת עושה טוב. קחי כמה דקות של זמן שקט והתבונני : איזו עבודה (עיסוק או שירות) מעורר בל השראה ? כזה שאילו עסקת בו היית קמה כל בוקר עם חיוך? ממה שעשית עד היום מה אהבת ? נסי למקד את עצמך מה שם את אוהבת? עכשיו שאת יודעת מה את אוהבת נמשיך ,במה את טובה? איך יודעים שטובים במשהו (אנחנו משוחדים )? שואלים חברים שעבדו איתנו,שואלים חברים שאנו מכרים,משפחה (מנטרלים חנופה,לא נעים וכדומה) ומקשיבים לתשובות. האם ראית משהו חדש? אשמח לשמוע מה עלה לך.

למעלה