התלבטות להמשך...

ImmGrant

New member
התלבטות להמשך...

ערב טוב חברים,
פתחנו פרופיל EE אך אנחנו מגיע ל-400 נקודות בלבד(אני המגיש הראשי - בן 34 אז הזמן לא לטובתנו).
ציוני האנגלית גבוהים - אני בעל תואר שני ואישתי ראשון.
מאמין שהבעיה היא יותר במקצוע ותקופות העסקה - החלפת תפקידים בערך כל שנה וחצי (די נפוץ כיום בשוק העבודה הישראלי)
השאלה, איך ממשיכים מכאן ? האם יש עדיין סיכוי?
אודה לעזרה.

SupermanZW

Well-known member
סיכוי טוב מאוד לתוכניות פרובינציאליות

כל הפרובינציות שולפות אנשים עם ניקוד כשלכם, הגישו מועמדות לפרובינציה המועדפת עליכם שמקצועך מופיע ברשימה שלה, כך סיכוייכם יהיו גבוהים מאוד.

שליפה פדראלית ללא תמיכה פרובינציאלית אינה ריאלית במקרה שלכם.

ImmGrant

New member
תודה על המענה - שאלת המשך...

עברתי על תוכניות פרובינציאליות, אבל בכל תוכנית ראיתי תנאי סף של קשר לאותה פרובינציה:
  • משפחה באותה פרובינציה
  • עבדתי / בעל הצעת עבודה בפרובינציה
  • למדתי / התגוררתי בפרובינציה
אשמח לשמוע האם פיספסתי משהו ? או שהבנתי משהו לא נכון...
שוב תודה על העזרה :)

SupermanZW

Well-known member
אלה תנאי סף של תוכניות ספציפיות של פרובינציות ספציפיות

לרוב הפרובינציות יש מסלול Sponsorship משפחה
לכל הפרובינציות יש מסלול בעלי נסיון עבודה באותה פרובינציה
לכל הפרובינציות יש מסלול המבוסס על הצעת עבודה ממעסיק בפרובינציה
לרוב הפרובינציות יש מסלול המבוסס על סיום לימודים על תיכוניים באותה פרובינציה
לא שמעתי על מסלול המבוסס על מגורים בפרובינציה בעבר ללא קריטריונים נוספים, למיטב ידיעתי אין כזה דבר.
לכל הפרובינציות יש מסלולים המבוססים על נסיון עבודה באחד או יותר מהמקצועות מרשימת המקצועות המבוקשים של אותה פרובינציה, אך בגלל הביקוש האדיר (ובגלל שזו הדרך העיקרית להגר לקנדה, עבור למעלה מ90% מהמהגרים לקנדה) מסלולים אלה אינם פתוחים כל השנה אלא רק מספר ימים בשנה, שיכולים להיות רציפים ויכולים גם לא להיות רציפים, אני ממליץ לעקוב אחריהם מדי יום.
המסלולים המבוססים על הצעת עבודה ממעסיק בפרובינציה פתוחים תמיד, אבל הסיכוי לקבל הצעת עבודה כזו הוא כמו הסיכוי לזכות בלוטו בפרס הראשון.
המסלולים האחרים לא בהכרח פתוחים תמיד.

קודם כל הוותק בעבודה לא חייב לביות מעבודה אחת, צריך 4 שנים ב

עשר השנים האחרונות. אם אצל כל מעסיק עבדת יותר משנה, גם אם זה 4 מעסיקים זה בסדר. אם זה מקצוע הקשקוא בתוכנה, אונטריו שלפו עכשיו אנשים מניקוד נמוך יותר.

תשובה של היועצת הגירה ל-ImmGrant

על בסיס המידע שמסרת, יש לי הרגשה שהתוצאות מבחן אנגלית שלך לא ברמה כל כך גבוהה, בנוסף אני תוהה אם אשתך עברה את המבחן אנגלית והערכת תואר. האם התוצאות מבחן אנגלית שלך היו 7 בקראיה\כתיבה\דיבור + 8 בהבנה? אם לא כדאי שתעבור שוב את המבחן. התקופות העסקה לא רצופות ו\או לא באותו התחום זה לא הבעיה.

Nancy Lewin
Immigration Consultant
ICCRC #: R509063
Commissioner for Taking Affidavits
Toronto, Ontario, Canada
Tel: 1-647-338-2553 - email: [email protected]
http://www.canadaresident.com

למעלה