התלבטות משמעותית

Deanb

New member
התלבטות משמעותית

שלום לכל חברי הפורום! אני בחור בן 20 לקראת התלבטות במסגרת הצבא - אז ככה אני לקראת שינוי באווירה הצבאית שלי - המפקד שלי במשך השנתיים האחרונות כמעט מתעתד לעבור תפקיד, ויש לומר שאף פעם לא אהבתי אותו כמו שאר המחלקה שלי בצבא. היה "רודן" עשה מה שנוח לו בצורה אינטרסנטית, ורק נומר שכולם שמחים שהוא עוזב. מצד שני אמור להגיע מישהו חדש שאומרים שהוא מקסים ושכדאי לי לנסות ולהישאר בתפקיד רק בגללו, אבל מיציתי לחלוטין את התפקיד שלי שנעשה קטן עליי. נפתחת עוד חודש אפשרות להיכנס לתפקיד מאתגר בהרבה, עבודה בלשכה של אלוף, אבל זה מלחיץ, לשנות מקום לעבור לסביבה סופר מקצועית עם מלא עבודה. כרגע אני בהתלבטות משמעותית ולא סגור סופית מה הדבר הנכון לעשות. מה הדרך להגיע לפיתרון ההתלבטות הזו? תודה לכל העוזרים.

scorpion86

New member
אני רק יכול להגיד מה הייתי עושה במקומך

אבל כמובן שכל מה שתחליט יהיה טוב.. אני הייתי עובר תפקיד, כי לי חשוב יותר התפקיד תשמע, אם הייתי מאוד רוצה להיות תחת המפקד המקסים החדש, אז הייתי מבקר אותו מדי פעם ואולי שולח לו פרחים, אבל עם כל הכבוד אליו, מה שחשוב יותר הוא מה שאני עושה ולא תחת מי אני עושה זאת. תשמע, זה מלחיץ לעבור למקום חדש. בהחלט. אתה נכנס למקום לא ידוע. תמיד יותר נוח להשאר בסביבה של הידוע. בגלל זה בכינו שיצאנו מהרחם של האמא, הרחם היה מקום טוב- אין לך מודעות, אין לך דאגות, אתה מרגיש אחד עם האמא, אז למה לצאת משם? אבל יש סיבה אחת טובה לצאת משם- כי יש מקום טוב יותר... עם כל הכבוד למקום הישן שהיה נוח ונעים, צריך להתקדם... צריך לזוז. להתנסות, להתרחב יותר, להגשים יותר. אנחנו כמו נחל.. תמיד זורם, לא נשאר תקוע. מים שנשארים תקועים מתחילים להסריח. אז נכון.. זה מלחיץ, אבל זה החיים! זה ההרפתקאה של החיים! אתה מרגיש את זה?

Deanb

New member
מרגיש אבל כרגע הבחורה בתפקיד החדש

משתחררת רק עוןד חודשיים ובכל מקרה מלחיץ להיכנס לתפקיד כי הוא מלא מלא אחריות.

למעלה