התלבטות קטנה...

התלבטות קטנה...

קודם כל מזל טוב לכבוד פתיחת הפורום
כעת להתלבטותי - הוטלה עליי עבודה באנגלית במסגרתה עליי לבחור ז'אנר קולנעי כלשהו ולהעמיק בו בעזרת דוגמת סרט כלשהו . אני אישית לא חובבת סרטים גדולה ולמען האמת סרטים לא רבים השאירו את חותמם בליבי בניהם מה עובר על גילברט שאני בטוחה שכולם כאן ראו ומועדון קרב (מי שלא ראה - לרוץ לראות ) כפי שאפשר להבין אני די מתלבטת בין השניים מחד גיסא אני יותר נוטה לבחור במועדון קרב אך מאידך נדמה לי כה מה עובר על גילברט יהווה דוגמה טובה יותר לז'אנר אשר בחרתי הלוא הוא דרמה ... בקיצור , אשמח אם תוכלו לעזור לי בהכרעת ההתלבטות... שאלתי אמנם מתאימה קצת יותר לפורום סרטים אך מכוון שהבחנתי שמנהלת הפורום - מיצי 007 מנהלת גם את הפורום הזה וגם את הפורום של אדוארד נורטון סברתי שיהיה מעניין לשמוע את דעתה בנושא... בתודה מראש :))

Runaway Train

New member
אוררר...מה המצב?!:)

גם לדעתי מה עובר על גילברט...מועדון קרב זה באמת לא דרמה..:/ וגם אם היית בוחרת בזה,הסרט קצת יותר מסובך וזה היה מקשה על עבודתך,לדעתי לפחות.

מיצי007

New member
כן,כל הפורומים שאני מנהלת

מתקשרים איכשהו במה שרשמת בהודעה.
בכל מקרה,הייתי אומרת לך לכי על מה עובר על גילברט-זה מהווה סרט דרמטי לחלוטין ואת יכולה להתעמק בו הרבה,קחי למשל את ליאו דיקפריו בסרט. פייט קלאב כמו שאמרו,זה לא סרט דרמה ויהיה לך קצת מסובך לעשות עליו עבודה.למרות שאני הצלחתי איכשהו 3 פעמים.

כן , כנראה שאני אלך על גילברט...

תודה לכולכן :) אבל סתם לידע כללי אם מועדון קרב הוא לא דרמה ? איזה סרט הוא ? אני מבינה שהוא יכול להחשב גם בתור מותחן אבל הוא לא נכלל באיזה תת ז'אנר של דרמה ? ונעמה - איך שראיתי שיש פורום לג'וני ידעתי שתהיי כאן :)) חח

מיצי007

New member
אההההם

הוא קשה להגדרה פייט קלאב,אני לא בדיוק יכולה להגיד לך

למעלה