התלבטות תמידית - להמשיך או לא?

התלבטות תמידית - להמשיך או לא?

שלום לכולם וברכות לפתיחת הפורום
נעים מאוד, אני עינת, אמא לדן, בן 5 וקצת ולתמר בת 2 וקצת. שניהם מגיל שלושה חודשים במים. התחלנו בבריכה של ענת בגדרה, עד שהיא נסגרה (לא להבהל, סתם בעיות בירוקרטיות עם השכנים) ומאז אנחנו בגאליה ב"על המים". את האמת? הבריכה בגאליה מצויינת מהרבה בחינות - בעיקר התנאים הפיזיים שמאוד נעימים לעין ולשימוש, הבריכה גדולה ומרווחת, במיוחד לנו, פליטי גדרה, שהיינו "מאותגרי תנאים". אממה... התחלפו לנו כ"כ הרבה מדריכות שאני ממש מרגישה את ה"תקיעה " של תמר מבחינת התקדמות כאשר אני משווה אותה לדן (כשהיה בגילה), היא איפשהוא ברמה שהוא היה בגיל 10חודשים (!) וזה מבאס מאוד. איפה המדריכות של פעם, איפה.... והכי מבאס - המרחק של הבריכה מהבית
אנחנו נוסעים כ"כ הרבה זמן לבריכה הלוך-חזור ונמצאים שם כ"כ הרבה זמן כי שניהם בשעור אחד אחרי השני, יחד עם ארוחות ערב, מקלחות וכיוצ"ב זה ממש התנחלות... אנחנו עצמאיים ואני מרצה בעיקר בערבים אז אני גם תמיד חיה בתחושה שאני מבזבזת זמן יקר מהעבודה במקום "לתקתק" את עניין הבריכה. אז מאז שנסגרה גדרה, אני בהתלבטות תמידית: הילדים מאוד נהנים מהחוג, יש להם בטחון במים, הם מרוויחים מזה המון ואני מאוד מרוצה שהם כאלו דגים (הכי כיף זה להשוויץ איתם במלון באילת בחופש הגדול
אנשים בהלם מהקטנים האלו איך הם באים חמושים במשקפות, כמו איזה זוג אולימפי, קופצים, צוללים, שוחים בעוד כולם מדדים להם עם המצופים לידיים המצחיקים האלו
), אבל אנחנו מרגישים את העול בלקחת-להחזיר-לחכות מליון שעות. גם העלות היא לא מבוטלת, בהשואה לחוגים אחרים. הגדול שלי רוצה השנה גם חוג קרב מגע שעולה 200 ש"ח לחודש. יחד עם השחיה של שניהם + אנגלית שכבר יש לו זה להוציא כמעט 1000 ש"ח על חוגים בחודש. טירוף. לותר על השחיה שלהם אין לי לב. זה צובט לי בכל פעם שנאי חושבת על להפסיק. סוג של התמכרות, כנראה
אז אני בתהליך של חיפוש בריכה קרובה יותר, לפחות נצמצם את תחושת "העול" שאנחנו מרגישים. ופה אני זקוקה להכי הרבה עזרה מחברי הפורום. שדמה - שם גם נמצאת אחת המדריכות המעולות ביותר שהיו לנו (נורית) רחוק מדי. אדוות גל - גם היא מהבריכה של ענת - פתחה בריכה בכפר ורבורג (נא להוסיף לרשימה בבקשה) - אותו זמן נסיעה כמו מאצלנו לגאליה (אני גרה צמוד למזכרת בתיה במושב גני יוחנן) אז גם לא עוזר לי. שמענו שיש עוד בריכה במישר (גם היא לא נמצאת ברשימה, כמדומני, לתשומת ליבכם) - כנ"ל רחוק ובדקתי את הבריכה של לימור בטל שחר - שזה אחלה מיקום מבחינתי, אבל הבריכ עצמה קטנה מדי לטעמי, צפופה ועם אקוסטיקה נוראית מעצם היותה במרתף. אז גם זה ירד מהפרק. גם ימית בנצר סירני רחוק מדי (לחצות את רחובות לגאליה אני משתגעת אז לחצות גם את רחובות וגם את נס ציונה זה ממש לא) משמועות הבנתי שייתכן שנפתחה בריכה בקדרון, מישהו שמע משהו? מישהו מכיר בריכות נוספות באזורנו (אזורנו ממש, לא אלו שהן חצי שעה נסיעה ממני לכל כיוון לפחות!)? הלנצח נדונו להתשה טוטאלית מהחוג הממכר הזה?

היי לך עינת וגם.......

אני מבין שהאפשרות של להפסיק לילדים את השחיה, היא בבחינת תחזיקו אותי........
ואני שמח על כך. מעבר לכך, לדעתי סווימבורי בשדמה היא הבריכה הקרובה ביותר אלייך. אלא אם כן ישנה בריכה באזור שאני לא מכיר. מעבר לכך שזו בריכה מצויינת. בהצלחה. עופר

עולם המים של נועה - שדמה

הי עינת, קודם כל תודה על הפירגון. אני גם חושבת שנורית היא אחת המדריכות הטובות שיש בארץ. אם פנייתך עדיין רלוונטית את מוזמנת ליצור קשר איתנו ואנסה לעזור 08-8693233, אנחנו בחופשת חגים אבל מקשיבות להודעות. אפשר גם במייל [email protected]. נועה גלוטר

למעלה