התלבטות

Tin Tinn

New member
התלבטות

החברה הכי טובה שלי, שהיא אמא של אחותה המאומצת של טינק, מתחתנת מחר. התלבטתי המון אם לקחת את טינק לחתונה והחלטתי שעדיף שלא לאור העובדה שיש בי"ס בשישי... אם היתה בגן פשוט לא הייתי מביאה אותה ונגמר, אבל אני לא רוצה להתחיל ככה את בי"ס. מצד שני, אם תגיע עייפה לבי"ס, ברור לי שתתנהג בהתאם ואני ממש לא מעוניינת בזה אבל כשהסברתי לה שלא תוכל ללכת לחתונה ושנלך לחברה שלי בסופ"ש לברך אותם ולשמוח איתם, ואז באמת היא תוכל להתפנק על הכלה, היא התחילה לבכות שהיא רוצה להיות בחתונה ושנדבר בבקשה עם המורה... חשבתי אולי להשכיב אותה לשנ"צ ארוכה מחר ולחזור יחסית מוקדם מהחתונה - חופה, ריקוד או שניים, נשיקות, חיבוקים והביתה (לא אידאלי, אבל פשרה בסדר), ואני לא בטוחה אם אני לא סתם נכנעת כי טינק עצובה... מצד שני, החברה לא מתחתנת כל יום... מה לעשות??? עצות ורעיונות יתקבלו בברכה

חתונה בד"כ פעם בחיים

לימודים יהיו לה עוד הרבה שנים. אם זו אכן חברה טובה שלך ויש קשר טוב גם לילדה לא הייתי מוותרת ולוקחת את הילדה לחתונה. זו דעתי. מזל טוב

galizoe

New member
אני הייתי לוקחת.

א. יכול להיות שהיא תפתיע ותתעורר בסדר בשישי (ותשלים בשנ"צ או בלילה) ב. אפשר לדבר עם המורה ביום חמישי, להסביר שיש ארוע משפחתי ושיתכן איחור/עייפות בשישי. זה רק יום אחד וזה לא סוף העולם, זה עדיין הסתגלות וגיבוש ולא ממש לימודים.

catנוע

New member
הייתי לוקחת אותה

אם היא כמו חבצלת, היא מאוד תהנה בחתונה, מה גם שמדובר בחברה שגם היא מכירה. כמו שאמרת, אם יש פשרה שאת יכולה לחיות איתה, כמו ללכת משם מוקדם יותר, ולהשכיב אותה לישון לשנ"צ, הייתי עושה את זה. ואל תשכחי שיום שישי זה יום קצר בביה"ס ושעדיין לא ממש לומדים - אצלנו למשל יש בכלל טקס קבלת כיתות א' בבוקר יום שישי, ואחר כך שיעור חברה מורחב.

אודיה3

New member
לוקחת

אז היא תהיה קצת עייפה, לא בטוח אולי דווקא תהיה בהיי. ויש לה את כל סוף השבוע לנוח.

ג e ש e ם

New member
ברור שהייתי לוקחת

כוּלה כיתה א, יום שני ללימודים, הייתי גם משאירה בבית אם הייתי חושבת שהעייפות תהווה בעיה. וגם לא הייתי מתפשרת על משך ההשתתפות בחתונה. זה לא איזה "בן של החתול של השותף של השכן"... אני עם טינק לגמרי בעניין הזה!

דש1דש

New member
קחי אותה (בלת"ק)

אם את חוששת להתנהגותה ביום שישי - אל תשלחי לבית ספר ביום שישי
מה כבר תפסיד?! מצד שני חוויות של חתונה - זה נשאר!!!! בעיקר כשיש כזה קשר לכלה. לכו ביחד, תהנו כמה שצריך. בית ספר לא יברח.

נוRית

New member
מצטרפת - תקחי אותה איתך

הייתי מיידעת את המורה - שאולי תהיה עיפה, ואולי בכלל לא תגיע... לא הבנתי בדיוק את טיב הקשר, אבל אני מבינה שמדובר בחברה ממש ממש קרובה, ולכן כן הייתי הולכת ולוקחת איתי את הילדה. יש לה עוד 15 שנים (לפחות
) להשלים לימודים...

viviane11

New member
לוקחת, לא מיידעת את המורה ושולחת

לבית ספר אחרי זה שבת....

יולי 7

New member
מצטרפת לכולן - קחי אותה

הם כל כך אוהבים חתונות... ובגיל של טינק זה בטח עוד יותר חזק מה גם שמדובר בחברה הכי טובה שלך תהנו ותבלו ומקסימום - יום שישי יום קצר

אני עם טינק, בעד ללכת להנות ולשמוח עם הכלה,

את עצמך הצעת פשרה טובה - שנ"צ לטינק וחזרה לא מאוחרת מידי הביתה. קולולולו...

Tin Tinn

New member
וואו, פה אחד ../images/Emo13.gif

אז החלטתי לאפסן את הפולניה, ולקחת את טינק איתי. בבוקר חברה שלי התקשרה לאחל לטינק בהצלחה לכיתה א' וטינק ישר התחילה להסביר לה שלא תוכל להגיע לחתונה... אחרי בי"ס (עוד מעט) נלך לקנות לה את השמלה שראינו (והיא לא ידעה למה אני רוצה שתמדוד) ואבשר לה שהיא באה איתי. עוד התרגשות ליום מרגש

בלת"ק

לקחת אותה. ברור שחתונה של החברה הכי טובה גוברת על כל השאר. שלא לדבר על כך שמדובר כולה ביום שישי בביה"ס (ואם תהיה עייפה בטירוף, אפשר בקלות לוותר עליו).

למעלה