התלבטתי אם להעלות את זה או לא אבל רציתי שתראו

ליאור144

New member
התלבטתי אם להעלות את זה או לא אבל רציתי שתראו

איזה חלאות העיתונאים .העלו בnrg מעריב כתבה על הזוגות בביצה המקומית ושמו שם גם את שליין ומירב תראו מה רשמו שם : הוא: בעל עבר מתולתל, חנון עם שריטה, הליצן של הכיתה היא: אינטליגנטית, רדיופונית, קוגרית בכירה, חולת שליטה, מדברת בנקבה. שליין צמח בעזרתה של מיכאלי, הפך לג'יי לנו של הלייט נייט, הופרה יצירתית, התגבש תדמיתית ותפס ביטחון. הבעיה היחידה היא שהוא צמח בול כמו העציץ האדיר והמופרע מ"חנותקטנה ומטריפה" שרקק בזעם "פיד מי, סימור!" מיכאלי היפה הפכה במקביל לחנון ההוא, סימור. הזרקור עבר ובגדול למפלצת שיצרה. אפילו הסטודנטים במכללה למינהל מעידים שמאז הרומן עם שליין הביקורות שלה נהיו יותר רכות. שמתי קישור לכתבה וכתבו שם עוד כמה דברים אבל הגעיל אותי לקרוא את זה שיתביישו להם

OOOO0

New member
עיתונאים מגעילים

נהנים לדחוף את האף וללכלך. על כל הזוגות שם הם כתבו דברים דוחים......פשוט לא יודעים לפרגן , רק מחפשים את הרע כל הזמן...

ליאור144

New member
את לא יודעת כמה כעסתי שקראתי את זה .זה לא

מגיע לשליין ומירב ולא אהבתי תירידות על ליאור שליין יש גבול עד כמה הכתיבה שלהם נמוכה מה זה???????????

OOOO0

New member
נכון, באמת לא מגיע להם

זה ממש מגעיל מצידם. כתיבה נמוכה ולא ראויה. הם לא חושבים שמדובר כאן בבני אדם שיכולים להיעלב? עדיף שנתעלם מכתבות כאלה מעכשיו ולא ניתן לזה במה.

ליאור144

New member
לא העליתי את זה כדי לתת להם במה אבל זה הרתיח

אותי ברמות שאת לא מבינה שישבתי וקראתי את זה. עצוב שיש כתבים שירדו כזה נמוך בשביל עוד קורא 1 או 2

OOOO0

New member
זה בסדר, אני לא כועסת עליך

אני שמחה ששיתפת אותנו. אני רק חושבת שזה לא לרמתנו להתייחס לבחירת מילים כלכך פוגעת. הם הרי יכלו לנסח את עצמם בכלכך הרבה דרכים אחרות, למה לרדת כלכך נמוך? ואם נתעלם מהניסוח הפוגע אלא רק למסר שהם ניסו להעביר: אני חושבת שזו שטות מוחלטת להגיד ששליין התפרסם על חשבון מרב ושבעצם הפרסום שלו הוא לקח ממנה את הזרקורים... מאיפה הם הביאו את זה? ואני מקווה שמה שהם כתבו באפילוג לא נכון. לא שמעתי על זה בשום מקום עד עכשיו.

ליאור144

New member
אני יודע שאת לא כועסת אולי להבא אני צריך

לדעת מה להעלות ומה לא אבל זה הרתיח אותי עד כדי כך שרציתי לראות את דעתכם.ברור שזו שטות גמורה ששליין התפרסם בזכות מירב. שליין הוא אדם בפני עצמו ואישיות נפרדת בלי קשר לזוגיות עם מירב.שליין היה מצליח גם בלי מירב וזה לא שאני מזלזל בה חלילה אבל זה לא שמירב נתנה לו תוכנית בערוץ 10 או תיכולת להצחיק.הכתבת הזו מפגרת ברמה שעוד לא ראיתי שתתבייש לה . בקשר למה שהיא רשמה באפילוג בכוונה לא התיחסתי לזה כי אם היא כתבה כ''כ הרבה שטויות והמצאות על שליין ומירב אז גם לזה היא מסוגלת

OOOO0

New member
נכון

הוא היה מפורסם עוד מלפני הקשר איתה וזה לא שבזכות הקשר איתה מישהו נתן לו תוכנית. הוא הגיע לאן שהגיע בזכות הכישרון והאמביציה שלו בלבד, ועצוב לי שלא מסוגלים לפרגן לו על זה. הוא גם לא לקח ממנה את הזרקורים, מרב נשארה עדיין אישה מדהימה, מוכשרת ומוכרת בזכות עצמה. וזו עובדה ידועה, בגלל זה לא הבנתי מאיפה הם הביאו את היציאה הזו.... וכן, אני מקווה שזו המצאה מרושעת או סתם שמועות לא מבוססות....

ליאור144

New member
שליין ומירב שניהם הצליחו בזכות עצמם כל 1

בתחומו וזה דבר מטומטם להגיד ששליין גנב ממנה את אור הזרקורים כמה גיבוב של שטויות בכתבה 1. בקשר למה שהיה כתוב בסוף אני מקווה מאוד שזו המצאה אכזרית כי אם במקרה זה נכון מאוד יצער אותי לדעת את זה

עוד "כתבה" מיותרת

עוד "שקר כלשהו" שמישהו מפריח... כרגיל, אין מה להתרגש מצרות עין של "כתבים" בשקל. זה אחד החטאים היותר נוראיים להאשים את שליין בטפילות! הוא בנה את עצמו בעשר אצבעותיו, וכולם יודעים זאת. מרב ממש לא אחראית לשדרוג שלו. אם כבר, לדעתי, שליין שדרג אותה בכמה מישורים... כפי שהדברים נראים לאשורם הזוגיות מועילה לשניהם במישור האישי, ובלי כל קשר למישור המקצועי. החלק הראשון בניתוח הזוגיות נכתב דווקא בצורה משעשעת...חבל שהעכירו, הכפישו והספידו... בעיקר את אתר nrg, למען האמת. ניסו לכתוב בהומור. כפי שזה נראה זה הצד החלש והרופס שלהם. לא יודעת עד כמה זה מנחם, אבל לפחות לא קטלו את עידו ויונית :p. (יתר הזוגות לא מעניינים אותי כהוא זה.)

S™eX

New member
אני לא חושבת שזה צריך להרגיז אותך

עיתונאים מדברים בד"כ שטויות,לא צריך להתרגש יותר מידי...

ליאור144

New member
היי ליאל :} מה בסוף היית היום בתוכנית?אם כן

נשמח אם תפתחי שרשור חוויות משם ואיך היה . בקשר לכתבה זה מרגיז כי מה שכתוב שם זה שטויות גמורות ולא נכונות ונמאס שנכנסים תמיד בשליין

S™eX

New member
כן,אבל כולנו יודעים שזה לא נכון

(אני אישית לא ידעתי מי זאת מירב מיכאלי עד שהיא השתתפה במשחק מכור) אז זה לא ממש משנה מה הם אומרים. למרות שאני מסכימה איתך שאנשים ועיתונאים בפרט נהנים להיכנס בשליין בלי סיבה, כבר היו כתבות הרבה יותר מגעילות מהכתבה הזאת...

ליאור144

New member
ברור שזה לא נכון אבל זה הרתיח אותי כי זה היה

כתבה 1 יותר מדי כבר. ולמרות שהיו יותר גרועות כמו שאמרת זה הרגיז אותי אותו רגע אבל זהו זה עבר

OOOO0

New member
טוב, כי את צעירה יחסית

מרב הייתה מאוד מפורסמת בשנות ה-90 גם בטלוויזיה וגם ברדיו, ועד היום היא מוכרת בכל בית. אז אני מבינה למה אנשים בני 30 ומעלה חושבים שליאור התפרסם בזכות מרב, כי היא התפרסמה הרבה לפניו. אבל כל מי שבקיא בעובדות יודע שזה לא נכון ואני כן מצפה מעיתונאים שיבררו קצת לפני שהם סתם כותבים שטויות כאלה. במקום זה הם סתם כותבים דבר לא נכון וגורמים ליותר אנשים להאמין בזה. וכן, היו גם גם כתבות הרבה יותר מגעילות מאלה,עליהן אני אפילו לא רוצה לדבר מרוב שנגעלתי לקרוא אותן, הן באמת לא שוות תגובה. עיתונאים ממש מחפשים את שליין וכמו שאמרת, נהנים להיכנס בו בלי סיבה.

ליאור144

New member
לדעתי כמו שאמרתם לא היה צריך לקרוא או להתיחס

לזה בכלל כי זה רק נותן לכתבת יותר במה והיא לא שווה התיחסות המטומטמת הקטנה ההיא

OOOO0

New member
לא נורא

אמנם נתנו לה במה אבל גם הכנסנו לה כמו שצריך והגנו על כבודם של ליאור ומרב.

למעלה