התמונה שאני הכי אוהב\ת

Anwanis

New member
התמונה שאני הכי אוהב\ת

נא לשרשר לכאן את תמונת הפנטזיה האהובה ביותר עליכם! אני יודעת שזה מאתגר וקשה, אבל נאגד כאן הרבה תמונות יפות וזה שווה את זה. זה גם יטוגלן.... אז בכלל! שרשור הטאגליין הראשון בפורום! קדימה חבר'ה, לעבודה! חשוב מאוד: לא לשכוח לתת קרדיט ליוצר התמונה! , צרפו גם קישור אם אפשר.

Anwanis

New member
התמונה האהובה עליי

היא שבתה אותי ממבט ראשון, וברגע שההוצאות שלי קצת יתאזנו אני רוצה להזמין אותו בהדפס מדיוואנטארט. היוצר הוא ג'ייסון אנגל, אחד האמנים הכי אהובים עליי בתחום זה!

LOLI152

New member
התמונה האהובה עליי...

משהו נורא מושם בתמונה הזאת, ואפילו אין לי מושג מה. משהו נורא מחוויר לעומת הדמות שמצויירת, ולעומת זאת היא כאילו נותנת חיים. לצערי הרב אין לי מושג קל של מי התמונה המקסימה! והייתי שמחה מאוד לדעת! אימצתי אותה לפני יותר מדי זמן.. ואין לי מושג מי היוצר שלה..! או אפילו מאיפה יש לי אותה! אם מישהו יודע- אני אשמח לדעת גם!

mayu101

New member
התמונה שאני הכי אוהבת..

יש משהו קסום בתמונה הזו...

artemiSP

New member
התמונה שאני הכי אוהבת

עלפית מקסימה
אין מושג מי האומן, ראיתי את התמונה בפורום פיות שדונים וכל השאר באחד מהשרשורים

Silqui

New member
../images/Emo54.gif איך קוראים לאנימה ../images/Emo35.gif ../images/Emo54.gif

Yuli Gama

New member
hibane reneme היבינה רנמה

אני כותבת לא נמכון, אבל היא מוכרת ובפורום מנגה ואנימה ישמחו להפנות אליה. היא באמת אחת מהטובות.

Sweet Fantasy

New member
לצערי אין לי כבר תמונות על המחשב

כי פירמטתי. (ויהיה מוזר להתחיל לחפש בגוגל במיוחד לשרשור, כי יש כ"כ הרבה תמונות יפות) אבל אחלה תמונות! שבוע טוב

majsbi

New member
התמונה האהובה עלי

קשה מאוד לבחור,אבל כנראה.. שלי:

yuls9

New member
זה באמת קשה לבחור

אבל זאת אחת האהובות עליי... של LUIS ROYO

Bartal j

New member
תמונה שאני אוהבת

נכון לרגע זה קוראים לה Hurts של mmebuterfly יוצרת ב.deviantart היא שבתה את ליבי פשוט

Witchcrafts

New member
וואו!~ ם-:

איזה ציור ריאליסטי. בייחוד הכנפיים, הבוהק, הרכות שנובעת מהן... כישרון.

למעלה