התנצלות !!!!!

tsooriel

New member
התנצלות !!!!!

נראה לי שלא הבהרתי את עצמי כמו שצריך .. לא התכוונתי לומר שכולם רק רוצים סקס או משהו כזה .. אבהיר עכשיו שאין לי שום בעיה עם מסיבות סקס או אנשים שעושים מסיבות כאלו .. אמנם לא הייתי ולא אלך למסיבות מהסוג הזה אבל אם זה מה שאנשים אוהבים שיהנו ... מה שאמרתי הוא שאני רואה הרבה אנשים פה שמדברים על זה שנמאס להם להיות לבד ושהם לא מוצאים מישהו רציני כי אף אחד לא רציני אבל אז הם מארגנים מסיבה כזאת או ערב בסאונה או משהו כזה .. אני מניח שהם לא מצפים למצוא שם את האביר על הסוס הלבן ואם כן .. נראה לי שיש להם בעיה קטנה .. חוץ מזה .. אנחנו לא מציעים שום דבר אחר .. לא הכל חייב להיות באוויטה או סאונה או בספא וכו' .. לפעמים אפשר למצוא סתם מקום נחמד לערב .. השאלה כמה אנשים יבואו .. פנו אלי כמה אנשים ואמרו שבמקום לשפוט אעזור במשהו .. אז הנה אני מציע את עזרתי בארגון ערב נחמד או איזה יום איפשהו .. מוזמנים לפנות עם רעיונות ועניינים .. אני חדש פה ולא מכיר אף אחד אז אשמח להכיר ולנסות לארגן משהו .. שבתת שלום לכולם

בתור אחד שמקונן על אי מציאת זוגיות...

תהיתי באמת על מה אתה כותב... יעידו פה כולם שבחיים לא ראו אותי לא בסאונה, לא בגעש, לא באף מקום שמשדר סקס, אני מהראשונים גם שטען שהמפגשים מהסוג הסקסואלי או נוטף זימה אינו מתאים לי.

ז י ק ו

New member
היי חמוד

נכון, זה לא חוכמה להציף בעיות אלא גם לתת פתרונות בהתאם... הנה תראה את bears4fun... הוא גם לא הכיר אפ'חד פה ובכל זאת הרים את הכפפה ויזם (ועדיין ממשיך ליזום). אז יאללה, תקבע תאריך יום ושעה, נסה לקדם את זה בפורום או בדף הפייסבוק שלנו ואני מבטיח להגיע :) נ.ב. ברוך הבא לפורום אתה מוזמן לספר קצת על עצמך...

tsooriel

New member
אני לא יכול לקבוע יום ושעה

אני לא יכול לקבוע יום ושעה כשאני לא מכיר את העניינים פנ ולא יודע כמה היענות יש מצד האנשים .. חשבתי לדבר עם איזה בעל פאב שאני מכיר שנעשה ערב כזה .. אבל אני לא יכול לעשות ממנו צחוק .. אקבע איתו ובסוף יבואו 10 אנשים .. לכן אני צריך מישהו שמכיר ויודע שיכול לעזור לי בזה . אני לא יודע איפה יהיה נוח לאנשים מתי ולמה וכמה .. אם בא לך .. אשמח לנסות לארגן משהו ביחד

jooxz

New member
אני מכיר מקום

אם אתה רוצה, אני יכול לדבר עם הצוות של ה"רוגטקה בר" ולבדוק אם יש בחודש הבא יום / ערב נוח למפגש היכרות דובי. המשקאות שם מאד זולים, האוירה מאד לא רשמית וחפשית ולא יהיה איכפת להם אם נבוא רק 10 אנשים.

למעלה