התערבות

דנטל

New member
תראה

אם תחילת השרשור היתה נסיון לצאת מפה עם זיון, הרי שצריך להתאמץ יותר. לא התכוונתי להרים את הכפפה מלכתחילה, אלא הכוונה היתה להבהיר שכן יש בנות שרוצות סטוצים כמו שהחבר שלך רוצה. לפי דברייך נראה שאתה גם רוצה הוכחה. מצטערת, אני לא מזדיינת לשם ההוכחה.

לא ביקשתי.

והפניה לא היתה ישירות אליך... חשבתי שיש כאן עוד נשים בפורום הזה. חשבתי שאם מדובר בפורום "סטוצים" יהיו כאן נשים שסקס מעניין אותן. סקס נטו. לא זיוני שכל וירטואליים. חשבתי שאחת מהן אולי תביע איזה שהוא עניין. ולָמָה להתאמץ? אם כפי שאת אומרת: "...כן יש בנות שרוצות סטוצים כמו שהחבר שלך רוצה.", ואנחנו בפורום סטוצים, זה לא אמור להיות המקום להפגש איתן בקלות? הרי המאמץ העיקרי העומד בפני גבר שמחפש זיון - ורק זיון - הוא לאתר בת-זוג שתסכים להענות לו לאותה מטרה. כפי שאני מניח שאת יודעת, לא כל הנשים מסכימות להציג את עצמן ככאלו. מכאן גם הרושם שנשים לא אוהבות סקס. הן אולי נהנות ממנו אך רק בתנאי שיהיה עטוף בעטיפה נוחה של אהבה\זוגיות... אגב ההצעה עדיין פתוחה...

am i evil

New member
שים לב למה שהוא אמר לך...

אין בחורות שרוצות סקס בלבד- כמו שהוא רוצה... אם אני הייתי חבר שלך בחיים לא היית מנצח אותי בהתערבות כזו:)) יש בנות שרוצות סקס בלבד, זה בטוח. אבל מה זה בדיוק- כמו שהוא רוצה?.. איך הוא רוצה את הסקס בלבד הזה?

אתה עורך דין?...

איזו דקדקנות... ה"כמו שהוא רוצה" מתייחס ל"בלבד", לא לסקס...

למעלה