התפקדות אפריל לכל הישנים והחדשים

התפקדות אפריל לכל הישנים והחדשים

1.שם 2.גיל 3.תאריך לידה עיברי 4.תאריך לידה לועזי 5.שיר אהוב של טיפקס 6.פילם או דיגיטלי 7.שחור לבן או ציבעוני 8.שיר אהוב עיברי לא של טיפקס 9.שיר לועזי אהוב 10.האם יש לך מכשיר נייד 11.מקום מגורים 12.אלבום אהוב של טיפקס 13.אירוע מיוחד החודש 14.חבר הלהקה האהוב עליך בלהקת טיפקס 15.קלטות או דיסקים 16.זכרונות ילדות 17.משהו לסיום

טיפקסית

New member
מתחילה

שם:בשמת גיל:עוד ארבעה חודשים 22 [שזה יוצא 21 ושמונה חודשים] תאריך לידה עברי:י"א באב תשמ"ו תאריך לידה לועזי:16.8.1986 שיר אהוב של טיפקס-חלול! , ביום שיפלו הכוכבים! ולאחרונה גם דינה! [דנה דינה דינה דינה דינ דינה דינה דינה דינההה דינה דינה דינההההה] פילם או דיגיטלי-שניהם,קשה להשוות,אין משהו יותר מרגש מלצלם ואח"כ לחכות לתוצאות [אגב אני גם יודעת לפתח בעצמי כי למדתי צילום מקצועי],דיגטלי הולך מהר יותר ולכן הכל יותר זמין. שחור לבן או צבעוני-שניהם שיר אהוב עברי-וואו יש המון! קשה לבחור רק אחד!! שיר לועזי אהוב-משתנה לפי התקופה,לאחרונה חזרתי לשמוע את להקת הבנים שהייתי מעריצה שלה- backstreet boys האם יש לך מכשיר נייד-בוודאי! מקום מגורים:קיבוץ עברון ממש סמוך לעיר נהריה אלבום אהוב של טיפקס-שביל קליפות הגרעינים,החיים שלך בלאפה,דיסקו מנאייק אירוע מיוחד החודש:ברור שפסח [אגב מי מהחברים הותיקים של הפורום שעוד היו בפורום הקודם זוכר את הגדת טיפקס שכתבנו לפני חמש שנים? היה מצחיק]. חבר להקה אהוב עליך:-כולם ללא יוצא מן הכלל וכל אחד מיוחד בתחומו הוא. קובי זה בעיקר הדיבורים והמחשבות על החיים גל זה המון רגעים טובים דני בשביל הצחוקים רמי-בשביל לקבל חוות דעת ולשמוע מה שיש לו להגיד נועם-בשביל הפלפל והאופנה העכשווית מוטי-בעיקר בשביל להעניק אהבה ולקבל טון אהבה בחזרה מאיר-בשביל להבין את הסאונד שמאחורי טיפקס וגם סתם ככה לדבר קלטות או דיסקים-יש לי משני הסוגים,סה"כ הקלטת זה הגלגול שלפני הדיסק,ויש לי המון קלטות שנשארו לי מ-22 השנים שבהן אני קיימת זכרונות ילדות-מלחמת המפרץ הראשונה [1991],הלינה המשותפת בקיבוץ [מ-1986 עד 1988 לפני שהיא נסגרה],החגים וימי ההולדת בגן,הפעם הראשונה [ואחרונה] שירד שלג בקיבוץ שלנו. הזיכרון הכי חזק זה מטחי הקטיושות שלצידם גדלתי,הירידה למקלטים לפני שהיו לנו חדרי ביטחון. אני זוכרת את היום שבו נהרג הנער הנהרייני בחוף הים של נהריה וחטף פגיעה ישירה של קטיושה כי זה היה ממש חצי שעה מהבית שלי. ומן הסתם בנוסף לצד הבטחוני והחברתי לא אשכח את כל מקרי המוות שהיו במשפחה שלי,ואת הכאב שאיתו נאלצתי להתמודד בעודי ילדה קטנה בא שלי שהתאבד ב-1996 [כשהייתי בת 10] סבתא שלי שנפטרה מסרטן ב-1997 [הייתי בת 11] סבא שלי שנפטר ב-1.1.2000 [הייתי בת 13 וחמישה חודשים] ואמא שלי שנפטרה גם היא מסרטן ב-23.2.2000 [כשהייתי בת 13.5]. משהו בנוסף שקשור למה שסיפרתי עכשיו: החיים שלי היו רצופים בכל כך הרבה פרידות והמון כאב,אבל מכל אלה למדתי שצריך לדעת לנצל כל שבריר שנייה בחיים שלנו,סה"כ החיים האלה ארעיים ויכולים להיגמר בכל מאית השנייה. תיהנו,תנצלו את מה שיש לחיים להציע לכם,תעשו רק מה שעושה לכם טוב.

1mayush

New member
עונה ../images/Emo26.gif

1.שם: מאיה 2.גיל: 17+ 3.תאריך לידה עיברי: כ"ה טבת תשנ"א 4.תאריך לידה לועזי: 10.1.91 5.שיר אהוב של טיפקס: סתם \ עננה 6.פילם או דיגיטלי: דיגיטלי. 7.שחור לבן או ציבעוני: שחור לבן 8.שיר אהוב עיברי לא של טיפקס: יש הרבה.. 9.שיר לועזי אהוב: you're beautiful 10.האם יש לך מכשיר נייד:
11.מקום מגורים: ירושלים. 12.אלבום אהוב של טיפקס: יושבים בבית קפה \ החיים שלך בלאפה 13.אירוע מיוחד החודש: אין משהו מיוחד
14.חבר הלהקה האהוב עליך בלהקת טיפקס: קובי
15.קלטות או דיסקים: דיסקים

אני היחיד פה ללא נייד

שם אושרי גיל 20 תאריך לידה כ''ו בתמוז תשמ''ז 4. 23.07.87 5.סתם 6.פילם 7.תלוי 8.קשה לבחור 9.לא יודע 10.לא 11.ר''ג 12.כל הלהיטים 13.אין 14.קשה לבחור 15.קלטות 16.תחנה מרכזית ישנה 17.החודש אני אנסה לשלוח את התמונות שלי לעיתון הארץ,אני מקווה להיות הצלם של להקת טיפקס

חדשה כאן - מתפקדת. ../images/Emo57.gif

אני חדשה כאן.. אוהבת את טיפקס כמה שנים, למרות שאני יחסית קטנה.. 1.שם: רותם. 2.גיל: 13. 3.תאריך לידה עיברי: טו' בשבט רולז.. 4.תאריך לידה לועזי: 16.1 5.שיר אהוב של טיפקס: החיים שלך בלאפה. 6.פילם או דיגיטלי: דיגיטלי.. 7.שחור לבן או ציבעוני: שחור - לבן. 8.שיר אהוב עיברי לא של טיפקס: יוני בלוך - מי צריכה יותר (נראה לי, או כל שיר אחר שלו). 9.שיר לועזי אהוב: - 10.האם יש לך מכשיר נייד: אכן. 11.מקום מגורים: מרכז. 12.אלבום אהוב של טיפקס: יושבים בבית קפה. 13.אירוע מיוחד החודש: הופעה של יוני בלוך בתמונע. 14.חבר הלהקה האהוב עליך בלהקת טיפקס: מאיר עמר כמובן! 15.קלטות או דיסקים: דיסקים.. 16.זכרונות ילדות: תתקשרו עוד כמה שנים. 17.משהו לסיום: מקווה להשתלב כאן.. אה וגם שפגשתי את רמי יוספוב באיזה הופעה של גיטרות בבצפר שלי וחפרתי לו בשכל על זה שאני אוהבת את טיפקס..

1mayush

New member
הגיל לא משנה, ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

אני מאיה

למעלה