התפקדות חודש אוקטובר

התפקדות חודש אוקטובר../images/Emo195.gif

יאללה חבר'ה להתעורר ולהתפקד.. שיר החודש של ג'נגו: שיר החודש בכללי: אלבום החודש: אמן החודש: הופעת החודש: תמונה חודשית: דברים טובים שקרו החודש: המלצת החודש: תוכניות לחודש אוקטובר: שאלת בונוס: איך עבר החג?

מחר יומולדת מחר יומולדת../images/Emo9.gif

שיר החודש של ג'נגו: שיר עם אקוסטית
שיר החודש בכללי: ואיי כ"כ מלא.. אין מצב שאני אצליח אלבום החודש: באבש"ה אמן החודש: עברי לידר הופעת החודש: הייתי ביואב דני ונועם
תמונה חודשית: אני צריכה לחפש אותה
מההופעה של יואב דברים טובים שקרו החודש: ההופעה של יואב.. דני
הבנות המקסימות המלצת החודש: להפסיק לאכול שוקולד תוכניות לחודש אוקטובר: אאעאעאאעאעאע מחר יומולדת למזל!!!!
שאלת בונוס: איך עבר החג? ואיי כואבת הבטן מחר יומולדת לאדומה הכי שקסית פה

amitshilo

New member
מתפקדת:) תודה לטל!../images/Emo9.gif

שיר החודש של ג'נגו: "קשורים". שיר החודש בכללי: "בקצב אחיד בתנועות של הגוף" - עברי לידר. אלבום החודש: כנ"ל
אמן החודש: עברי לידר. הופעת החודש: קוראים לנו ללכת - רננה רז (מחול), עוד הופעת מחול והופעה של סטלה. תמונה חודשית: אין כ"כ
דברים טובים שקרו החודש: חזרה למסגרת, חזרה למחול, פגישה עם אדם, משפחה.. חיים, בעיקר. המלצת החודש: מרק עדשים. אין דבר יותר טעים
תוכניות לחודש אוקטובר: הופעות
שאלת בונוס: איך עבר החג? מעולה מעולה.

ססילייה

New member
קשש קשש

שיר החודש של ג'נגו: 100 שקל אחרונים שיר החודש בכללי: לחיות נכון-רונה קינן אלבום החודש:רונה קינן-לנשום בספירה לאחור אמן החודש:רונה
הופעת החודש:ממ לא היה D: תמונה חודשית: דברים טובים שקרו החודש: ים כאלה! אבל אני לא זוכרת
המלצת החודש: תנו להורים לטוס ותישארו עם בית לבד
תוכניות לחודש אוקטובר:הרבה חופש :) שאלת בונוס: איך עבר החג?בבסיס, אבל היה מצחיק

../images/Emo9.gif

שיר החודש של ג'נגו: לב שיר החודש בכללי: חשוב לי-עברי לידר אלבום החודש:באבש"ה-עברי לידר
אמן החודש:עברי לידר הופעת החודש:לא הייתי
תמונה חודשית: דברים טובים שקרו החודש:אמ..יומולדת
המלצת החודש:אמ..
תוכניות לחודש אוקטובר:הרבה מבחנים בעיקר
שאלת בונוס: איך עבר החג? היה בסדר

Wake me up when september end's

שיר החודש של ג'נגו: ספר
שיר החודש בכללי: לעוף-נועם פנחסוב, חשוב לי, צל שחור, אלוף העולם-עברי לידר, הילדים-אביב גפן, רכבת לצפון-אסף אמדורסקי אלבום החודש: בקצב אחיד בתנועות של הגוף-עברי לידר, הרי את-אסף אמדורסקי אמן החודש: אביב גפן ונועם
הופעת החודש: לא הייתי בהופעה :| תמונה חודשית: דברים טובים שקרו החודש: היום עם מיכלי
, הרבה יעל אהרוני, אליעד וטרגר... המלצת החודש: - תוכניות לחודש אוקטובר: הופעה של נועם בבארבי, הופעה של יואבי בתמונע, צופים, לימודים... שאלת בונוס: איך עבר החג? וואלה, טוב יותר ממה שציפיתי.

למעלה