התפקדות חודש פברואר!

seenop

New member
התפקדות חודש פברואר!

נכון קצת באיחור אבל הנה זה קורה התפקדות חודש פברואר: שם: גיל: עיר: עונה מועדפת של המירוץ למיליון באמריקה: זוג מועדף במירוץ למיליון של ישראל: האם היית משתתף/פת במירוץ למיליון: תמונה[למי שרוצה]:

digikids

New member
מתפקד!

שם: יפתח גיל: 15 כמעט עיר: איזור ירושלים עונה מועדפת של המירוץ למיליון באמריקה: 11 זוג מועדף במירוץ למיליון של ישראל: כרגע.. אממ.. ילנה ולירן מלכות היופי האם היית משתתף/פת במירוץ למיליון: כן בטח תמונה[למי שרוצה]: לא.

seenop

New member
מתפקד!

שם:שון גיל:17 מאתמול [: עיר:רמת גן עונה מועדפת של המירוץ למיליון באמריקה:11 זוג מועדף במירוץ למיליון של ישראל:אלן וענבל האם היית משתתף/פת במירוץ למיליון:ברור תמונה[למי שרוצה]:בצד

Sugarfall

New member
88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ....

שם: Sugarfall גיל: 18 עיר: ב"ש עונה מועדפת של המירוץ למיליון באמריקה: יש המון : 5,6,8 זוג מועדף במירוץ למיליון של ישראל: הבלונדות
האם היית משתתף/פת במירוץ למיליון: לעע..אני נהנת לצפות
תמונה[למי שרוצה]: > אין עליו

carmit4

New member
גמני ../images/Emo8.gif

שם: כרמית גיל: 21 עיר: כרמיאל... עונה מועדפת של המירוץ למיליון באמריקה: ראיתי מעורבב, עונה 5, 11, 12, וכמה קטעים מעונות אחרות... אז ככה שאת כולם אהבתי
זוג מועדף במירוץ למיליון של ישראל: אשר ומאור (?) האם היית משתתף/פת במירוץ למיליון: ב-ר-ו-ר !!! תמונה[למי שרוצה]:

אני ../images/Emo13.gif

שם: אודי גיל: 16 וחצי עיר: מגדל העמק עונה מועדפת של המירוץ למיליון באמריקה: האמת? כולם! זאת תוכנית ענקית!! זוג מועדף במירוץ למיליון של ישראל: שי וגיא,אלן וענבל,עמיחי ומיה (שלישיית הגמר שלי) האם היית משתתף/פת במירוץ למיליון: ברור!!! דרך אגב... היום בהוט מתחילה (בשידור חוזר) העונה השישית

...

שם: מאיה. גיל: 19. עיר: ראשון לציון. עונה מועדפת של המירוץ למיליון באמריקה: לא ראיתי... זוג מועדף במירוץ למיליון של ישראל: מאור ואשר, הדס וענבל, ילנה ולירן. האם היית משתתף/פת במירוץ למיליון: אולי. תמונה[למי שרוצה]: עדיף שלא...

Yael Bee

New member
מתפקדת :)

שם: יעל גיל: 20 פלוס קצת עיר: תל אביב עונה מועדפת של המירוץ למיליון באמריקה: 11 ו- 13, אבל באופן עקרוני כולן זוג מועדף במירוץ למיליון של ישראל: שי וגיא, ברוווור האם היית משתתף/פת במירוץ למיליון: כאמור, יש מצב, תלוי מה היו מציעים לי. תמורת הסיכוי שאולי אולי אני אקח הביתה מיליון שקל אבל בדרך חצי עם ישראל יראה אותי במצבים ממש קיצוניים, לא יודעת, נראה לי שלא.

redgirl1

New member
אני

אילה 24 תל אביב עונה רביעית עוד לא החלטתי. הייתי מוכנה לעשות את כל המירוץ בלי לזכות באף פרס בלי כלום, רק לעשות את המירוץ ולעשות כל משימה אפשרית.

4hilla4

New member
שלום!!!

שם: הילה גיל: 14 עיר: גבעתיים עונה מועדפת של המירוץ למיליון באמריקה: 4!! 4!! 4!! [ג'ון וקלי
] זוג מועדף במירוץ למיליון של ישראל: חנה ומרגלית [
] האם היית משתתף/פת במירוץ למיליון: כנראה שכן =], אבל רק באמריקאי!

למעלה