התפקדות מרץ!

tali44

New member
התפקדות מרץ!

שם:
תמונה:

משהו טוב שקרה החודש?
משהו רע שקרה החודש?
משהו שמצפים לו בחודש הבא?
סרט החודש?
סדרת החודש?
אמן החודש?
שיר החודש?
ספר החודש?
אחר:

timboy123

New member
מתפקד!

שם: אסף
איזור מגורים: חיפה והקריות
תמונה:

משהו טוב שקרה החודש?
טיול שנתי, פורים שהיה בסדר, אוסקר, למרות שהתוצאות די מאכזבות... עזבו אתכם שדג'אנגו לא זכה, זה מילא, אבל מעצבן אותי שארגו כן. בכלל לא סרט כזה טוב, בטח שלא הסרט הכי טוב של השנה. ואתמול היה לי יום מגמות
משהו רע שקרה החודש? ----
משהו שמצפים לו בחודש הבא? נראה איך מתקדמים עם המגמות...
סרט החודש? ברבור שחור-http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=65&messageid=167288193 כוננות עם שחר, סוס מלחמה, חיות הדרום הפראי, שרלוק הולמס- http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=65&messageid=167706700 נער החידות ממומביי, 127 שעות, צעצוע של סיפור 3, משפחת סימפסון-הסרט http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=65&messageid=167733132 צפייה שניה בדג'אנגו, עם אנשים נודניקים במיוחד (כל הפרטים בפנים, מומלץ לקרוא---->>>) http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=65&messageid=167419187
סדרת החודש? ראיתי בזמנו את הפרק הראשון של 'דקסטר' שלא המשכתי, מחוץ לחוק
אמן החודש? mr. tarantino
שיר החודש?כל החודש הייתי בלי אמ.פי
ספר החודש?----
אחר: היו לי לא מעט התחדשויות החודש-
אריזת דיוידי מיוחדת של 'נערה עם קעקוע דרקון' (תמונות נמצאות כתגובה להודעה על דג'אנגו)
אתמול קניתי מהדורת אספנים של הסאונדטראק של ספרות זולה ודיוידי של טקסי דרייבר
אמ.פי חדש+תיק מיוחד+אוזניות

ואין לי זמן כל כך, בגלל זה אני לא הרבה עונה על 'השורה'

tali44

New member
תתחדש על כל המארזים...
!

ואל תיעלם כמו לוטן סטייל, כן?

(פססס פססס... לוטן, את בסביבה?
)

timboy123

New member
תודה!

בדיוק עשיתי ספירת מלאי של האוסף, ומסתבר שיש לי בדיוק 65 דיוידים מקוריים, כולל מארז חמישה דיוידים של 'הארי המזוהם' שקיבלתי לבר מצווה.
ואני אשתדל...

tali44

New member
סחתיין עליך!!!

אין, אני חולה על דיסקים, DVD ומארזים.

tali44

New member
מתפקדת!!

שם: טלי
איזור מגורים: חולון
תמונה: אני בתגובה מהירה

משהו טוב שקרה החודש? שהמבחנים עברו בשלום ופורים היה נחמד.
משהו רע שקרה החודש? בטעות פספסתי מבחן אחד! סיפור ארוך...
משהו שמצפים לו בחודש הבא? שיעבור!!! הסמסטר התחיל ממש על הפנים, וכל קורס יותר מזעזע מהשני.
סרט החודש? "מקום מבטחים" - מהמם!

סדרת החודש? "האוס"
אמן החודש? הביטלס!
שיר החודש? מלא שירים של הביטלס מ"אבי רוד" ו"מג'יקל מיסטרי טור"
ספר החודש? "האשה בלבן" - ספר בן 700 עמודים וכל עמוד מרתק!!!
אחר:

Shiri from the block

Active member
אני בתגובה מהירה
חחחחחחחח פספסת מבחן?? אני רוצה לדעת את הסיפור!!

האוס

אני.

שם:לוטן.
איזור מגורים:
תמונה:

משהו טוב שקרה החודש?
אייפון, קניתי ספר טוב באמת, ההופעה של מיוז בוורצ'יילד.
משהו רע שקרה החודש?סתם דברים מעצבנים.
משהו שמצפים לו בחודש הבא?לעבור את המתכונות וכל השטויות בקלות.
סרט החודש?ג'אנגו. כן אסף, ראיתי בתחילת השבוע ואני אראה שוב היום כנראה.
סדרת החודש?-
אמן החודש?מיוז.
שיר החודש?אין משהו ספציפי.
ספר החודש?"The Fault in Our Stars" של ג'ון גרין. הרבה זמן לא נהניתי ככה מספר.
אחר:-

תנחש...

ברור שחשבתי שזה סרט מעולה. כיף להרגיש שמשהו עומד בציפיות שלך ואפילו מתעלה עליהן.
אין לי הרבה מה לומר, סרט מעולה, כריסטוף וואלץ היה מעולה [התאכזבתי מזה שהוא מת, זה הפתיע אותי, אבל נו, הסרטים של קוונטין תמיד מפתיעים], ג'יימי פוקס היה מעולה ממש! נהניתי מהדמות שלו מאוד.
וליאונרדו דיקפריו היה גם מעולה בתפקיד שלו, מהרגע שהדמות שלו גילתה שד"ר שולץ וג'אנגו לא באמת באו לדבר על קרבות מנדינגו וההתקף זעם...

כרגיל הרבה דם מזוייף נשפך ואהבתי את זה.
החלק היחיד שהיה לי טיפה קשה לצפייה היה כשד"ר שולץ וג'אנגו באו לפגוש את קלווין קנדי באמצע קרב, הקרב היה קצת מזעזע. אבל לא בקטע רע.

בכל-אופן, נהניתי מאוד מהסרט. ממזרים עדיין הסרט האהוב עליי, אבל כרגע ג'אנגו ישר אחריו.

timboy123

New member
קודם כל-אם יש כאן מישהו שמתכנן לראות את הסרט,

יש ספויילרים קשים בהודעה של לוטן וגם בזאת (הרגל שלי מפסו"ק)

מסכים איתך ב99%

וואלץ בהחלט היה מעולה, ואמנם הוא בערך עשה את אותהדמות שלו בממזרים, אבל כל עוד הוא ימשיך ככה אני מסוגל לראות אותה בעוד עשרה סרטים שונים... ללא ספק אוסקר מוצדק ביותר.
דווקא את ג'יימי פוקס פחות אהבתי, הדמות שלו הרגישה לי סתמית למדי. כנ"ל לגבי אישתו. זה חא שהוא שיחק רע או משהו, אני חושב שהבעיה היא בדמות. אבל זה לא שזה באמת הרס לי את החוויה וההנאה מהסרט.
דיקפריו וסמואל ל. ג'קסון היו מצויינים.

את גם בדיוק כמוני מבחינת דירוג הסרטים-ממזרים ראשון, דג'אנגו שני... תני לי לנחש שפאלפ פיקטשיין אחריהם....
הפסקול כרגיל אצל טרנטינו היה פשוט מעולה.
סצינת הגולגולת הייתה םשוט אדירה. אחת הטובות שראיתי מזה הרבה זמן. שם הסרט התחיל להעחות גז, ואהבתי את זה מאוד, אחר כך גם בסצינת לחיצת היד המעולה גם היא. משם הסרט התחיל להיות אדרנלין נון סטופ, ונהנתי מכל רגע.
טרנטינו חייב להפסיק עם הקטע הזה של לשחק בסרטים של עצמו, מישהו חייב לבשר לו את האמת המרה שעם כל כמה שהוא מביים וכותב מעולה (לא סתם זכה בפרס התסריט באוסקר האחרון), הבן אדם פשוט לא יודע לשחק.

אבל כאמור-פשוט סרט מעולה. מסוג הסרטים שכשהם נגמרים זה פשוט 'וואו' אחד גדול.

ידעתי שיש ספוילרים בהודעה שלי אבל

התעצלתי להודיע על זה, מצטערת. :-O

כמו שאמרת, יש הרבה דברים בדמות של ד"ר שולץ שהזכירו לי את הנס לנדה. הצורת דיבור, בעיקר. זה לא עשה את הסרט פחות טוב, שתי הדמויות מעולות גם ככה.
לא מסכימה איתך לגבי ג'יימי פוקס אבל, הוא דווקא ממש הפתיע אותי. לא ראיתי אותו באף סרט לפני זה אבל לא ציפיתי ממנו לשחק כ"כ טוב [לדעתי], ממש הפתיע אותי לטובה.
סמואל ל. ג'קסון היה פשוט מעולה!!! אהבתי את הדמות שלו מאוד.

אם נדבר על הסרטים האהובים עליי של טרנטינו, כן, פאלפ פיקשן הוא השלישי האהוב.

וטוב שהזכרת, רציתי כל הזמן לדבר על הפסקול ושוב שכחתי! גם כאן טרנטינו לא טעה, הסרטים שלו הם מהבודדים שהפסקול שלהם מדהים אותי. ז"א, יש הרבה פסקולים מעולים, אבל יש פסקולים שפשוט מכניסים עניין ומתחברים טוב עם הסרט, וזה מה שקורה בסרטים שלו, ממש נהניתי מזה.

אני מסכימה איתך על הקטע של טרנטינו לשחק בסרטים של עצמו...הוא לא שחקן משובח.
אבל זה אחד מהסימני היכר שלו, זה מה שהוא עושה...זה לא באמת הרס לי את חוויית הצפייה.

בקיצור סרט מעולה.

timboy123

New member
אפרופו טרנטינו...

במסגרת פרוייקט ה'קלאסיק' של יס פלאנט (שבו מציגים שוב קלאסיקות נבחרות בבתי הקולנוע של יס פלאנט ובאיכות דיגיטאלית לזמן מוגבל), גם ספרות זולה יוקרן! וזאת למרות שכשביררתי עם יס פלאנט הם ענו לי שאין כוונה להעלות אותו במסגרת הפרוייקט, וכשבדקתי באתר של אלו שבעזרתם יס פלאנט עושים את הפרוייקט, לא מצאתי את הסרט בארכיון שלהם... כנראה שיס פלאנט הבינו שיש לו ביקוש עצום...

הוא יוקרן בשלושת בתי הקולנוע של יס פלאנט (חיפה, רמ"ג וראשל"צ) ב-23.3 בשעה 17:00 וב-27.3 בשעה 21:000

אני כרטיסים כבר הזמנתי

אוף, תאריכים נוראיים בשבילי.

אני אהיה בדיוק שניה לפני מעבר דירה, בתאריכים האלו אני אהיה עסוקה באריזה וסביר להניח שכל מה שלא חולצות בי"ס יהיה ארוז.

אני אנסה בכ"ז את אחד התאריכים. חייבים להזמין מראש?

timboy123

New member
ביררתי בשבילך על השאלה האחרונה...

וזה מה שיס פלאנט ענו לי:

" היי אסף,
ניתן להזמין כרטיסים לסרטי הקלאסיק באמצעות האתר וכן באמצעות קופות הקולנוע. ניתן לבצע את ההזמנה גם בעת ההגעה להקרנה אך אנו ממליצים כמובן לעשות זאת מוקדם ככל הניתן על מנת שתוכל לשריין מקום.
בנוסף, לא קיימות הקרנות הכוללת הרצאה.(אני שאלתי)
בילוי נעים!"

למעלה