התפקדות ספטמבר

rakefet666

New member
מכירה את הפאנל

אבל סופר נבלות עוצרות באמצע קרב כדי להתפעל מהתחת של דיק.

Grim Sister

New member
מיפ(תפקדת)

שם: דורותי
אזור מגורים: שם מעבר לביפרוסט
פאנדום אהוב: משתנה עם הרגע. למרות שיאנג אוונג'רס ממש גדל עליי. לוקי הוא חתיכת חרא קטן ואני מתה עליו.
OTP (שיפ אהוב): משתנה עם הרגע. אני די חזק בתור/לוקי, למרות שעוד רגע זה יהיה וולי/דיק, ועוד שני רגעים ג'ק/ היקאפ ואולי עוד דקה זה יהיה ג'ון/שרלוק. אתם יודעים, פאנגירל ממוצעת.
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת: Frosted Silence, פאנפיק מצוין שמתאר את יוטנהיים באופן נפלא. בונוס: ללוקי יש שיער שחור ארוך ועור כחול והוא ממש ממש באדאס.
פאנארט אחרון שמצאת ואהבת: דוני ו-ונוס מצבי הנינג'ה. היא ילדה קטנה שם והיא סופר חמודה
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת: אני חושבת שאפשר לקרוא את זה כאן. נראה לי שקוראים לזה תמונה שווה אלף מילים, שזה פאנפיק ספיידיפול היחיד שכתבתי. הבעיה שלי היא כזאת, נורא קשה לצאת מהמוח של ווייד ולנסות לגרום להכול להיות הגיוני איכשהו. הבונוס: לא משנה כמה תהיי מטומטמת, כל עוד זה דדפול, מותר לך לעשות כמעט הכול.
פאנארט אחרון שיצרת ואהבת: MPREG לוקי, לא מוצלח אבל יצא חמוד. אני בחיים לא אלמד איך לצייר אנשים בהיריון T-T
פאנפיק בתהליכי כתיבה: אין לי זמן לסיים כלום! יש לי את האלתאר/מאליק (AC) המודרני של הקפה, סטוני שצריך להיגמר, פאנפיק בן 20 פרקים שצריך לתרגם לעברית (תרגמתי רק שלוש וחצי מתוכם) ועוד פאנפיק שצריך לגמור איתו של אמריקן מקגי אליס! ואין לי זמן וכשיש לי זמן אין לי כוח.
פאנארט בתהליכי יצירה: לאחרונה אני מציירת הרבה יותר מדי לוקי בהיריון. אין לי תירוץ.
ספר החודש: Journy into Mtstery 3, כאילו הווליום השלישי. כי לוקי פשוט חמוד.
סרט החודש: אני לא רואה הרבה סרטים בקולנוע כיום כי הכול איכשהו שייך לחברת פוקס, שאותם אני מחרימה עד שיוציאו סרט דדפול או עד שיוותרו על הזכויות עליו.
סדרת החודש: יותר מדי. פתאום נהיה סופר אופנתי להוציא סדרות קומיקס. אני לא ממש מתלוננת, אבל יש שתי סדרות חדשות של מארוול שאני עוקבת אחריהן (אוונג'רס אסמבל, אולטימייט ספיידרמן) ועשיתי רי ווטץ' קטן ליאנג ג'סטיס. מה שמציק לי זה שפתאום האלק קיבל סדרה משלו. נכון, יש שם את שי-האלק ועוד כמה האלקים, אבל למה?!
שיר החודש: אין לי שיר החודש. יש לי יותר מדי קומיקס לגמור.
תמונת החודש: אממ...
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? הסדרה החדשה של סוכני מג"ן יוצאת ב-24, כמו כן, תהיה הרצאה שלמה על פאנפיקים באייקון. חוץ מזה, אני די מתה שהחודש הזה ייגמר, כי אז יהיה לי קצת יותר זמן לעצמי. עבדתי קשה כדי להגיע חיה לספטמבר. עכשיו אני רק צריכה לשרוד את החודש וזה. נגמר.
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? פאנפיקים! פעילות! אנשים יוצאים מהמחילות שלהם ועושים ריקודי סלסה ברחוב! משהו!

rakefet666

New member
יש לי תחושה

(למרות שלא קראתי יאנג אוונג'רס) שאני ממש רוצה קרוסאוובר עם קיד לוקי ודאמיאן ווין.

The LadyKiller

New member
חדשה

שם:מורן
אזור מגורים: מרכז
פאנדום אהוב: הארי פוטר
OTP (שיפ אהוב): הארקו
פאנפיק אחרון שקראת ואהבת: לא זוכרת

פאנארט אחרון שמצאת ואהבת:
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת: בגיל 12 כתבתי רמוסיריוס. נחשב?
פאנארט אחרון שיצרת ואהבת:
פאנפיק בתהליכי כתיבה:
פאנארט בתהליכי יצירה:
ספר החודש: an abundance of katherines
סרט החודש: משתגעים על מרי
סדרת החודש: האשה הטובה
שיר החודש: roar של קייטי פרי
תמונת החודש:
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? אייקון:}
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום?

Grim Sister

New member
סליחה על האיחור

אבל ברוכה הבאה! ספרי קצת על עצמך, מה הפאנדומים האהובים עלייך? מה השיפים האהובים עלייך? מתי התחלת להתעניין בפאנפיקים?

WAKE ME UP WHEN SEPTEMBER ENDS~

שם: נוגה
אזור מגורים: בני ברק~
פאנדום אהוב:מסרבת בכל תוקף להתחיל לפרט.
OTP (שיפ אהוב): די, נו. לכו לקרוא את ההתפקדות הקודמת. זה לא השתנה. הדבר היחיד שהתווסף זה בנט/דיאז (כןכן, הט) ופייפר/אלכס מכתום זה השחור החדש, וססיל/קרלוס מוולקאם טו נייטוייל.

פאנפיק אחרון שקראת ואהבת: הממ, מלא פיקצרים בטאמבלר. אני כבר לא ממש עוקבת. אה, ואיזה ג'ארד/ג'נסן/מישה פשוט כגחךףשכחגךףשדכחגשדלךף~

פאנארט אחרון שמצאת ואהבת: ססיל~ *מתה* http://becauseirocklikehell.tumblr.com/post/58812698491
פאנפיק אחרון שכתבת ואהבת: אההההההה, אוממממ, אררר.... (נו, באמת. אני לא זוכרת דברים כאלו. יש לי יותר סוג של פיקצרים כאלו שאני כותבת בהערות בטאמבלר. לא משהו.)
פאנארט אחרון שיצרת ואהבת: אמ. לא זוכרת. מין הסתם זה: http://becauseirocklikehell.tumblr.com/post/34035793372/i-really-wanted-to-draw-them-but-i-suck-at וזה היה לפני כמעט שנה אז אוי.
פאנפיק בתהליכי כתיבה: פחחחח
פאנארט בתהליכי יצירה: קניתי סקצ'בוק קטן של מולסקין ואני מציירת בפנים. אולי אחד מהם יהיה פאנארט, לכו תדעו.
ספר החודש: The Maze Runner - הטרילוגיה. וביום שסיימתי לקרוא את הספר האחרון, הוציאו את הראשון בעברית. JUST MY LUCK.

סרט החודש: Epic. אמ. זהו, נדמה לי. ראיתי שוב פוקהונטס. זה נחשב?
סדרת החודש: טין וולף (פיטר הייל, חתיכת דרמה קווין), כתום זה השחור החדש (אווווווווו!) ופרקים נבחרים מכל מיני. אה, וכמובן, Welcome to Night Vale, שסיימתי לשמוע את כולה החודש.
שיר החודש: המ. Best Song Ever של 1D, וגם Here's to Never Growing Up של אבריל (וכשראיתי את הקליפ חזרתי לילדות שלי ולימי Sk8er Boi).
תמונת החודש: GISHWHES 2013, ביצ'ס!
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? חופש? החגים, אני משערת. ואייקון! מי באה לאייקון? את מי אני אראה שם? D: אהההה וגם על טבעי חוזרת~ *מתרגשת*
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? אותי, משתתפת על אמת.

Grim Sister

New member
אני!

מי שמעל גיל 18, שתבוא למחזמר "ספר בית התה" כדי לראות את המנהלת שלכם בשיער ורוד ועושה לפורום בושות.

Grim Sister

New member
מי? אני מכירה אותה?

תוכלי לצחוק על כמויות התכשיטים שלי. יש לי סט תכשיטים שונה לכל סצינה ואני עוד צריכה למצוא שרשרת לקשור ככתר מסביב לראש.

Bell J

New member
אני מגיעה

ראיתי שיש הרצאה על אנימה ואני דיי רוצה ללכת.
וכמובן שאני אבוא לראות את המנהלת שלנו מחופשת ואצלם תמונות.

OKDeSign

New member
נגההה

למה אני עקומה ורק עכשיו מקשרת שזו את?!
יאי אייקון!

EPIC סרט נהדר :)

סהר ס

New member
הרגע הבנתי שאני עוקבת אחרייך בטאמבלר! *שוק*

לא הרבה זמן אבל איך לא קלטתי שזאת את?

סהר ס

New member
פה!

(התפקדות לא מושקעת הודות לתפוזבל שמחק התפקדות מושקעת ושלמה
)
שם: סהר
(אימל'ה!!!)
פאנדום אהוב: יש הרבה... פאנדום החודש הוא לחלוטין טין וולף!!!!
OTP: סטרק כי סטיילס. ודרק.
מה הדבר שאתם הכי מצפים לו החודש? יומולדת!!!
ושעם קצת מזל אני סופסוף אשבור את מחסום הכתיבה-אוף-דום שאני סובלת ממנו
מה הייתם רוצים לראות החודש בפורום? אותי! D= פעילות, בעיקר ^^"

אגב Grim Sister לא יצא לי להגיד לך מזל טוב על הניהול אז מזל טוב על הניהול! מתאים לך! ו
:)

Grim Sister

New member
תודה לך!

אני אשמח באופן אישי להגיע לבית שלך ולהביא לך משקאות חריפים עד שתשתכרי ותקראי לי דרק. :)

למעלה