ה מ ס י ב ה

ravid74

New member
ה מ ס י ב ה

בעוד שלושה שבועות יערכו אייל ואילנית מסיבה גדולה לכבוד ליאם פרטים בהמשך.

itay 16

New member
היי רביד

תעשי טובה ספרי לנו איך את קשורה לאייל? ויש אפשרות ליצור קשר דרכך אליו? אני פשוט רוצה לתת לו מתנה על הולדת ליאם מקסימום אני יחכה עד שיהיה לו באיזה אולם באשדוד הופעה אבל אולי תוכלי לעזור לי קודם לכן

ravid74

New member
לאיתי

אני מצטערת לא אוכל לעזור לא נראה לי רעיון טוב להעביר דרכי

itay 16

New member
רביד למה שלא תעזרי לי???

בבקשה את לא יכולה אני חולה על אייל בבקשה מה אכפת לך את יודעת מה לא להעביר דרכך אבל אין שום אפשרות אחרת?

ravid74

New member
לאיתי

אני מבטיחה לבדוק את האפשרות. מה אתה רוצה להעביר?

itay 16

New member
אני עדיין בספק אני חושב או על סלסלה

גדולה מלאה ממתקים או לקנות איזה בגד לליאם

itay 16

New member
רביד אני רוצה לקנות בגד לליאם

משו מגניב אמא שלי מבינה בזה תגידי איך אני יוכל ליצור איתך קשר? תראי יש לי פלאפון -064314981 אמא שלי תענה לך תראי אני רוצה לדבר איתך את יכולה לשלוח לי מספר שלך במסר? תראי מאוד חשוב לי שאייל יקבל ממני מתנה (אני מתכוון לקנות לו בהרבה כסף לא סתם זבל) אגב אייל בפנים מכיר אותי והוא יודע שאני ממש שרוף עליו תעשי לי טובה אני ממש מבקש ממך שתעשי את זה בשבילי

itay 16 מה בכוונתך להעביר../images/Emo35.gif

עוד פעם אתה מתחיל בהעברות
תגיד אתה סוחר זעיר? הפעם באמת יעצרו אותך בכח. itay 16 ,מדוע שרביד תעזור לך? היא מכירה אותך? אתה מכיר אותה? רביד יודעת הכל מכלי התקשורת, תקרא גם אתה, ומובטח לך כי תדע כמוה, אך לא יתאפשר לך להעביר, העברות מתבצעות במבחנים בבית הספר בבנקים ובמגרשי ה
.(מקומות בטוחים)
itay 16 פעם אחרונה שאקרא כי אתה מתחנן למידע, דיר באלאק, אל תעצבן אותי, ושלא יעבדו עליך, מה קרה לך? מחר יספרו לך כי אייל ממתין לך אי שם במוקטעה...התאמין ותרוץ לשם?

itay 16

New member
בשביל אייל?? המלך! ארוץ למוקטעה!

אייל המלך! בשבילו הכל וחוץ מזה רביד ממש ממש מעודכנת וזה כבר אמיתי ממש~!

itay 16

New member
אח שלי שיחקת אותה איזה יופי התמונה

חחח גבר! וחוץ מזה אני ממש מתכוון ברצינות אני הולך על זה עד הסוף אם רביד לא תעזור לי אני יסע לכפר גבירול יום אחד!

ravid74 , הייתי מצפה ממך לבגרות

במה יש לקנא כאן? ravid74, לו היית מכירה אותי, לא היית מעזה לבטל כקנאות...
על פי כרטיסך הינך בת 29 , איתי בן 16. וכבר היה מקרה אחד בעבר...שימי לב
ובאינטרנט לא ניתן לדעת מי הוא היא ולהיפך... איננו מכירים, וכל שכתבתי כאן, רק לטובת איתי, ואין מניע אחר, אם נשים לב איתי חשף את מס' הפלאפון שלו, ולא בתיבת המסר כנהוג, אם אכן מכירים אתם, וכל זאת משום שהוא מאמין לך כי אכן את יכולה להגיע לאייל. שאלה אלייך ravid74... נניח כי משטה את באיתי, ולא חסרו מקרים כאלה באינטרנט, האם תמרורי אזהרה יחשבו כקנאות?...או אולי אמרת קנאות כדי להרע באמת ובתמים? קצת אחריות כבוגרת. איתי, מוטב לך כנער בוגר ונבון לשים לב לתמרורי אזהרה, ואל תתן אימון באנונימיים איתי, אין תאריך למסיבה

itay 16

New member
אח שלי תקשיב היא צודקת

בגלל שבעבר היא נתנה פרטים מדויקים על הברית שלא היו ידועים לתקשורת

למעלה