ה רק אני, או ש

shoham95

New member
לגמרי

בפעם הראשונה ששמעתי את השיר, ברדיו, חשבתי לכמה רגעים שזה אביתר ולא הבנתי למה אני לא מכירה את השיר

מיטלס1

New member
יש משהו בזה

נסעתי עם חברים באוטו והשמיעו את השיר הזה ברדיו. ידיד שלי ישר פנה אליי ואמר לי תשמעי את זה שיר חדש לאביתר בנאי. ישר שללתי אותו ואמרתי לו שמה פתאום זה ממש לא הוא ולא נשמע כמוהו. אבל אז הקשבתי לשיר הזה שוב ולהפתעתי גיליתי שיש משהו בקול שלו שמזכיר את אביתר...

בהחלט יש משהו

אני מנחשת שמבעד לעבודת המחשב שנעשתה שם, ההבדלים בולטים יותר.. אבל שיר חמוד

holech batel

New member
נראה לי שמה שמזכיר זה

זה "הרצון לדייק במילים..."..ההתחלה היא אותה התחלה. הם שרים את זה בדיוק באותה צורה, במעין זריקה של הקול למעלה.. וכמובן העיבוד הכמעט זהה

מיטלס1

New member
יכול להיות

אבל מלבד השיר הזה גם בשיר השני שלו עם עידן רייכל "אמא אבא וכל השאר" הוא עדיין מזכיר קצת את אביתר. בקול... בסגנון השירה שלו...

SnapDragon

New member
יש שמץ.

בדל של שמץ. בעיבוד וטיפה בקול. אבל מפה ועד להתבלבל...לא אצלי
מה שכן, להפתעתי, שיר טוב. יש כמה דברים חכמים מאוד שעשו שם. ואנשים טובים מאחורי הקלעים Iגלעד שמואליI. כבר כמה ימים הוא לא יוצא לי מהראש בזכותך, וזה דווקא נחמד. תודה. (קטע; התכוונתי להגיב לזה אתמול, הייתי אצל חברה אחרי שקראתי את ההודעה הזו והעליתי את זה בפניה ואז רגע אחרי שאני מסיימת לשטוח טענותיי ב"מבינה למה מזכיר, אבל אין דמיון של ממש" - אני רואה על השולחן שלה את הדיסק שלו (ש, עובדה מאותגרת, הוצע למכירה לממעיט/למרבה במחיר - הלקוח קובע), ושמו הוא - - wait for it - - "כל פעם קצת".
)

../images/Emo45.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני כבר רואה את הכתבות שישוו אותו לאביתר, אז אני לא אהיה מופתעת מזה האמת. והוא הפתיע אותי נורא, מעניין אותי לדעת איך האלבום בכורה שלו.

SnapDragon

New member
את יודעת מה, אבל?

נראה לי שמתחיל להציק לי שמשווים כל אדם שלישי עם קול עדין לאביתר. לא יודעת אם המילה הנכונה פה היא "להציק", לא יודעת גם למה. כלומר..גם אני "חטאתי" בזה בעבר פעם אחת, אבל לזכותי (ולזכותו?) יאמר שגם המקור בעצמו אמר לו את זה, אז לא עורבו פה שום שוחד ו/או נטיה לגוזמאות. יש כאלה שזה נכון לגביהם, אבל יש כאלה שלא. מה גם, שאחרי השמיעה הראשונה של השיר, שבה זיהיתי כאמור שמץ שהזכיר לי לשבריר דווקא את הקול של פעם (ומשהו מניחוח העיבוד של השניים האחרונים, תחרות כלבים כזה, אם כבר) - מהשמיעה השניה אני כבר לא שומעת כלום מזה. ואני יודעת שזה סובייקטיבי ואין מה להתווכח, אבל אנשים שם (ביוטיוב) עפים על זה. ואני לא יודעת למה, אבל המונופול הזה (כמו גם המונופול של ההשוואה ל"ראשון של אביתר בנאי", שדובר עליו פה לא מזמן) גורם לי תחושה מוזרה, כשאני יכולה לפרש רק כ-מציק. זו רק אני?

YaaraVl

New member
מי זה? מאפה הוא צץ?!

אכן יש דמיון, אבל אני נתפסת ממש לדקויות בקול של זמרים, אז כנראה שלא הייתי מבלבלת. משהו בחיתוך דיבור, ובכל צליל בנפרד שונה. שמתם לב למשל, לח' שלו? לא דומה לשל אביתר.

למעלה