ה-שאלה!

ה-שאלה!

קודם כל שלום, אנח טרי פה ורק רציתי לשאול אתכם שאלה קלה: מרצדס או ב.מ.וו? אני.

חיים_K

New member
את מי אתה אוהב יותר -

את אבא או את אמא ? שתי החברות מייצרות את הדובדבן שבקצפת. ב.מ.וו קצת יותר ספורטיבי (למרות שלמרצדס יש גם את גדמי AMG), מרצדס קצת יותר יוקרתי (למרות שלב.מ.וו יש גם את סדרה 7). עניין של העדפה אישית בלבד. אני אישית הייתי מעדיף ב.מ.וו. 330 קופה ידנית, אפורה מטאלית, אם אפשר
.

rigi

New member
אם היה לי כסף למרצדס

לקנות ולהחזיק... אני מתאר לעצמי שהיה לי כסף במקביל גם ל-ב מ וו... אז הייתי קונה מרצדס אחת וב מ וו אחת... ועל הדרך גם איזה A-8 ליום יום...

אילן די

New member
שאלה שצריכה הבהרה

לא מעמתים בין חברות אלא בין מכוניות.בוא נחדד קצת את השאלה : במוו 3 מול מרצדס C במוו 5 מול מרצדס E במוו 7 מול מרצדס SL במוו Z מול מרצדס SLK במוו X מול מרצדס ML לדעתי הייתי בוחר בבמוו בכל הקטגוריות מלבד קטגוריית היוקרה (7 ו- SL) שבה הייתי לוקח SL.

Easy_Rider

New member
מה פתאום SL ???

סדרת העל של מרצדס עד כמה שזכור לי (להזכירכם, חסרים לי 2 גלגלים באוטו...) היא סדרה S. ה- SL היא הקבריולט האולטרה ספורטיבית. או אולי אני טועה ? ... בדקתי את עצמי, אז זהו - שלא !
איזי, שנוהג פעם בחודשיים בקושי, אבל עדיין זוכר זכות נעורים לפיאט אונו (סופר-קפ´ה-רייסר-גרופB-צבע אדום) שהכניסה אותו אי שם בתחילת שנות ה- 90 של המאה שעברה לג´וק הזה של משהו עם גלגלים ומנוע ...

ac cobra

New member
לא הבנתי את כוונתך

אני שהSL היא סדרת ספורט ולא יוקרה כמו הS שזה תפקידהאבל את הSL ניסוי לעשות גם וגם גם ספורט וגם יוקרה לא פלא היא שוקלת כ2 טון ומנועים דומים זה של s (5.0ל´ו6.0 ל´) ולכל מכונית של מרצדס יש תפקיד אחר בשוק כמו שה-A לא תיהיה מכונית יוקקרה כמו הcl ועוד... אבל עם כבר s אז s 600 קופה!!!

אילן די

New member
לא בדיוק

לא ניתן להשוות את ה- SL לסדרה 7 כיוון שה- SL היא שני מושבים פתוחה שזה כבר הופך אותה למכונית שונה מה-7. איזי ריידר צדק כשתיקן אותי ואמר שה- S היא המתמודדת הטבעית של מרצדס מול סדרה 7.

ac cobra

New member
תכון כללי

זה התחרות של מרצדס וBMW 3=C 5=E 7=S Z3=SLK M3=CLK X5=ML Z8=SL M5=CL ואולי הA הקטנה היא בקבוצה של המיני קופר! עכשיו אתה מבין(אני מכוונה שכתבתי את זה נכון אם יש בעיה בבקשה לתקן או)

אם כך, אז אין ברירה...

זה רק אני, או שמרצדס פשוט לוקחת בהכל!!! אולי, רק אולי יש בעיה כשזה נוגע לX5 המצויין כ"כ!!! אבל ה-M המחודש בהחלט מצדיק את המוניטין של מרצדס כמעצמה הגדולה ביותר! אני.

© DrorZi

New member
דיון שלם עבר בלעדי, אבל עכשיו תורי

אז זהו שלא, מרצדס לא לוקח שום דבר ובטח לא בגדול... אני תמיד אהבתי את מפעל המנועים של בוואריה ועדין חושב שהם יותר טובים, ושוב זה עניין של טעם, במקרה יצא לי להסתובב היום בקמור, אפילו רק ממבט לתוך ה 328 ואחרי זה לתוך ה SLK השניה יצא עם טעם של פחות.
דרור זי, גם VW מיוצר בגרמניה

מצמץ

New member
מרצדס

אפרופו מרצדס 7.3 , לא עדיף כבר Brabus? מנוע V12 582 כ"ס פשוט ללקק את האצבעות

מצמץ

New member
שאלה מתחת לחגורה

התשובה היא שזה תלוי בדגם: אם משפחתיות C CLASS אם משפחתיות גדולות אז סידרה 5 אם פאר אז S CLASS (אם לא מחשיבים את סידרה 7 החדשה) אם ספורטיבי BMW M פתוחות SL כך שזה בעצם תיקו, אבל אם מוסיפים את הסדנאות אז מרצדס מנצחת ברוב מוחץ.

מצמץ

New member
תשובה ל- ORTAZZZL

אני לא אומר שסידרה 3 לא טובה אבל ה-C CLASS החדשה היא אכן מכונית טובה יותר (לפחות בגרסאות בחו"ל). הדבר היחידי שמפלה אותה לרעה לעומת ה-3 הוא מחירה בארץ שגבוה בכ-25,000 ש"ח (שבחו"ל מתבטא בהפרש זניח של 1000 DM). אפרופו נהג מונית, מנועי הדיזל של BMW טובים יותר מהמנועים של מרצדס אלא אם כן אתה מחשיב את מנועי הדיזל הנפלאים של BRABUS. ואילו BMW היו משווקים את מנועי הדיזל שלהם בארץ (יש בארץ רק מנועי דיזל בסידרה 7) והייתי נהג מונית אכן הייתי בוחר בBMW. ביננו הייתי כבר לוקח אודי A4 עם מנוע 3 ליטר מצוידת בכל טוב במחיר שהוא קצת מעל המחיר ההתחלתי של ה-3 וקטן ממחירו של ה-C.

למעלה