ה
הגאה
של הודעות ה

בננות יחי הגאווה התחלתי ללמוד../images/Emo61.gif

יו אתן לא תאמינו,באתי ביוזמה להוציא רישיון על אופנוע,הוצאתי על רכב והטרמפ עם האופנוע גרם לי לחוש צורך אדיר,אז היום היו 2 השיעורים הראשונים שלי, וגם המשכתי ת'קעקוע, ותשמעו יש קטע בלימוד שצריך לרכב ממש לאט ולא לצאת מהקווים,בשביל ילדה אגרסיבית שכמותי זה קשה רצח, אבל אבא הציע ואני נישבעת שלו ביקשתי אבא הציע לעזור לי לשלם ת'שיעורים,ומסתבר שהוא וסבתא תכננו לעזור לי לקנות רכב(מה שאומר שאני אתן 200 ש"ח והם יתנו ת'שאר), ליום הולדת 21,יאאאאאאאאאאאאאא מתה עליהם... יכול להיות שהם לא כאלה גרועים אחרי הכל,לפחות לא יותר גרועים ממני אבא סבתא אני אוהבת אותכם

PinkyRaSta

New member
*מקנאת*

ווואאאאהההה גמני רוצה אופנוע. חח ותתני 200 שקל רק? חח עדיף שכבר לא תשלמי בכלל... זה כמו שאבא יקנה לך במבה ותשלמי לו 10 אגורודים מזה. אבל לומשנה. יש לך אבא מגרוב... לא כמו ש'לי... אפילו על הלימודים הוא לא ישלם לי בטח. ועוד קעקוע?

יפה יפה:)

אופנוע זה באמת דבר בריא...מי כמוני יודעת... נהגת שודים שכמוני..חע חע חע.... והקטע של לנסוע על הקו וגם בשמיניות זה הדבר הכי מעצבן בארץ... אסור להוריד את הרגליים לריצפה וכאלו....חחחחחח תהני בובע!

אוי אוי אוי../images/Emo4.gif

תנסו לעשות מאמץ ולהגיע!!! כי בכל זאת רק פעם בשנה רואים המון המון דברים יפיים יחד (נשים)

Sonata Of Tears

New member
רק פעם בשנה יש בגרות בלשון!

בעצם פעמיים..מ. אבל אני מקווה שהבגרות תגמר מהר..

Mיקי_

New member
ה../images/Emo82.gif הגאה../images/Emo34.gif של הודעות ה../images/Emo32.gif

לכאן
נשרשר את כל מה שלא קשור ישירות לנושא הפורום,
למפרסמים ולמפסרמות למיניהם: ידיעות פירסומיות הקשורות לנושא הפורום שלא יפורסמו כאן ימחקו...
הודעות פירסומיות כלליות שאינן קשורות לנושא פורום ישירות ימחקו כללית
יש לפרסם לפי חוקי האתר והפורום

האירוויזיון מגיע לאגודה!

ועד הנוער סניף ת"א של האגודה מביא לאגודה את האירוויזיון – על מסך ענק – במיוחד בשבילכם! יום שבת הקרוב, 15/05/04, מ22:00 ועד סוף האירוויזיון. האירוויזיון יוקרן על מסך ענק ובמקום יהיו כיבוד ושתייה חופשי. עלות הערב: רק 10 ₪ (לחברי הקבוצות בת"א 5 ₪). גילאי כניסה: 15-23 פרטים נוספים אפשר לקבל בטלפון של "יש עם מי לדבר", או במייל [email protected]. פעילות הקבוצות תהייה כרגיל, אבל לא תהייה "שבת על הגג"! נוי גבאי, דוברת ועד הנוער סניף ת"א אגודת ההומואים, הלסביות, הביסקסואלים והטרנסג'נדרס בישראל. [email protected]

בנות,אני נוסעת לשבוע.."לסדר מחשבות"

רציתי לומר שהפורום והבנות מחממים תלב בעיקר כשכל קר שם בחוץ..

Mיקי_

New member
../images/Emo9.gif איזה כיף לשמוע ../images/Emo23.gif

מקווה שתחזרי מחוייכת ומרוצה
בדרך
...

artemisia

New member
שאלה קטנה

האם ענבל פרלמוטר הייתה לסבית? אשמח אם מישהי תענה..

למעלה