ואאייייי

שווארמה

New member
ואאייייי

אני מופיע למטה חחחחחחחחחח פעם ראשונה שאני רואה וקיבלתי מקום טוב באמצע וזה לא בגלל הקשרים שיש לי עם מנהלת הפורום (אירחתי אותה בשבת בביתי הקט ואיימתי עליה שאם לא אקבל מקום טוב באמצע אני נוטש) חחחח סתתתםם אבל יופי לראות אותי שם 155 הודעות!!! אני קשקשן לא קטן ואל תאשימו אותי זה בגלל שמשעמם לי בעבודה כי אני עובד טוב מדי! באמת!! בעבודה שלי אם אין עבודה סימן שאתה עובד טוב כי כל המחשבים עובדים בלי לעשות בעיות וזה בזכותי >שווארמה מבליט חזה (הודו)>

המממממ

עקפת אותי אותי ממיסדי הפורום האיש וההאגדה המממממ ולא סגרנו שאתה צמחונימי? איזה מין בן זוג מאכזב הה ואיך השמלה שבאתי איתה במוצאי שבת?

שווארמה

New member
אני באמת..

צמחוני זה שזללתי סיגרים עם בשר,קובה עם בשר לא אומר שאני אוהב בשר אני.... חולה בשר, לא יכול לחיות בלי זה שמע זוכר שהיינו חיילים והיינו יוצאים ביום ראשון מוקדם בבוקר לבסיס והיינו יודעים שלפחות שבועיים לא נאכל אוכל חוץ ממה שהטבח המגעיל היה מכין אז כהכנה לגעגועי אזרחות היינו טוחנים שווארמה בלאפה עם כל התוספות בתחנה מרכזית באר שבע וכל זה ב-10 בבוקר!!! אהה ובקשר לשמלה סורי לא ראיתי שום שמלה משהו ראה???

חכם מאוד....... כי אין לך מה לכתוב ...... חחחחחחחחח ודני שוב יוצא כשידו על העליונה.......

ממממממ...... תירוץ חלש..... לא התקבל !!!!! מצטער !!!!! ואם שווארמה באמת מרוקאי אסלי...... אז..... הדם עולה לו לראש...... ואני חושב לעצמי איזה מזל שאני לא גר בי``ם !!!!!

שווארמה ......... לשרשר בצהריים....... זה כמו השיר על אפריים...... מה אתה רוצה לשבור את השיא של תומר ? זה יעלה לך ביוקר !!!!!

דני

לשרשר בבוקר יעלה גםם כן ביוקר לא רוצה לשבור תשיא של תומר רק רוצה להגיד שטויות ועכשיו שווארמה ישתמש בשוקר אולי רק ככה אני אשתוק

שווארמה

New member
דני

בחרוזים אתה חזק אבל אני בכלל ענק את השרשור האגדי לא אהרוס לבדי כי אתה משרשר כפליים והורס לי את העינים

הממממ

עכשיו אני מציף רק כדי לעקוף את שווארמה נה נה נה נה נה עוד 24 הודעות למנייק פחחחחחחחחח

ההה נזכרתי

שאווארמה אתה יפה ממש יפה הממממ מתי אנחנו עושים את זה? הה? הה? ולטיול תבוא עם חוטיני אדום?? אני לא יעקוף אותך לעולם תפסיק לכתוב אוףףףף

שווארמה

New member
דיי הפסקתי

אבל עוד דבר אחד לטיול אני בא רק ליום אחד כי אני בא עם הכלבה שלי וזה יהיה סתם מעמסה איתה ליותר מיום אחד

שווארמה

New member
מה פתאום

ג`ורג עדיין גור אני מביא את הכלבה היפה שלי קוראים אותה סקיפ , או סקיפי , סקיפופה, או בקיצור ג`חנון היא היא שחורה כמו תימני קטן

אבל אבל אבל

זה לא פייר בכלללל אני מחליפה שמות לפי המצב-רוח ואם לא הייתי עושה את זה היו לי יותר מ-250 הודעות לפחותתתתתתתתת!!!!

למעלה