ואווו לא ידעתי שיש פורום כזה !!

ranger joe

New member
ואווו לא ידעתי שיש פורום כזה !!

אני עדיין מנסה לעקל... כל הכבוד ל``רואה בכוכבים`` רעיון ג-ד-ו-ל !!! כבר שנים שאני ככה ``בעניין`` חלומות...ועכשיו גם פורום שאוכל לשתף ...אז בכלל. האמת שבזמן האחרון אני יודעת שאני חולמת אבל לא זוכרת שום פרט :-( וזה ממש מעיק עלי כי בד``כ כשיש לי חלומות לא מובנים אני פונה לספר שלי(על חלומות). הבעיה שהוא מדבר על ``הפנימיות`` וממה נובע החלומות ואני מעדיפה את הפירוש לחלומות של היהדות. אז אם למישהו יש ספר כזה ויכול להמליץ לי עליו אז אשמח. וברגע שאזכור את החלומות בבוקר אבוא ואשתף. יום מקסים לכולם..ג`ו.

ברוכה הבאה!!!

שלום לך וברוכה הבאה לפורום החלומות! תודה על המחמאות, הבנתי שבזמן האחרון את לא זוכרת פרטים מחלומותיך, ובכן בואי ואגלה לך סוד קטן, ככל שמדברים יותר על חלומות וככל שמתעסקים עם הנושא הזה, זוכרים יותר ויותר, בדוק ומוכח. בינתים לא נתקלתי בפרושים מהיהדות בפורום זה, את יכולה לנסות ולחפש מידע בפורום ``מודעות פנימית`` בהנהלת מיכל מנדל, אני חושב שהיא תדע לתת לך כיוון בנושא. מעבר לזה, את מוזמנת לשתף אותנו בחלומותיך ובניסיונות פירושיך, כל חולם הוא כעולם ומלואו, ואין סוף למידע שאפשר להפיק אחד מהשני. פה אנחנו נעזרים בעיקר באינטואיציה ובעולם הסמלים האישי שלנו. חג שמח, רואה בכוכבים.

למעלה