ואז נהיה חורף..

I'M NOT IN LOVE - 10CC והנה

קישור בו ניתן לשמוע חלק מהשיר ולהיזכר.... שיר של חורף אמיתי בו המילים והמוסיקה העצובות אומרות הכל !!! הוא מנסה לשכנע את עצמו שהוא לא מאוהב....אבל בהאזנה למילים ניתן להבין עד כמה הסולן (אריק סטיוארט) שבור... הנה הקישור:

שלי../images/Emo27.gif

Backstreet Boys - Safest Place To Hide
Backstreet Boys - Show Me The Meaning [נו מה, כולם רשמו
] Mariah Carey-Through The Rain Jennifer Lopez - All I Have Christina Aguilera - The Voice Within Savage Garden - Truly Madly Deeply
ולא יודעת מה עוד.

Stranger In Moscow של מייקל ג'קסון

שיר פצצה שמתאים לחורף.... המנגינה שלו עושה מן דימוי של טיפות גשם שנופלות! שיר גאוני! גם Cry Me A River של ג'אסטין טימברלייק! שיר פצצה!

REDbloodedMAN

New member
יאא גם אני רוצה. ../images/Emo13.gif

מממממממ Madonna - You'll see Roxette - Queen of rain Cher - Rain, Rain Kylie Minogue- Somewhere over the rainbow (זה בלייב מתוך ההופעה האחרונה שלה) Sandra - You'll be Mine (חייבים משהו מה80'S לא?) מממ יש עוד הרבה במצב רוח לחורף, אבל לא צריך להעמיס.
אה ואני חדש פה...נחמד להכיר, אני מוטי.

always be me mc

New member
הנה מה שגם אני חשבתי->

mariah carey - through the rain כמובן I'ts raining men- geri halliwell ומה עם השיר של טאטו- All The Things She Said רגע זה גם נחשב? כי אם כן זה גם מאוד מזכיר לי חורף. בטח שבגלל הקליפ

FreeTracer

New member
שיר של חורף

הנה שיר של חורף :בייחוד בערבים כשיורד גשם בחוץ . Kiss The Rain - Billie myers

ועוד שיר לחורף../images/Emo140.gif../images/Emo186.gif../images/Emo168.gif

שם השיר : see who i am שם האלבום : the silent force שם הלהקה :within temptation לא ממש פופ , אבל להקה נפלאה..בעיקר לימי החורף . תיהנו

britney4u

New member
../images/Emo27.gif שירי החורף שלי...

Hillary Duff - Come Clean Avril Lavigne - I'm With You / No Body's Home Britney Spears - Everytime / I Run Away Christina Aguilera - The Voice Within Mariah Carey - Hero J-Lo - All I Have / This Is Me Evanescence - My Immortal Shakira - Underneeth Your Clothes / The One

mf

New member
שיר ישן לחורף

סיוון שביט-נשקי אותי ! בוטן מתוק בקרקס-את לא לבד

THE Am

New member
אם כבר מדברים על חורף

אז הזמרים שמשתווים לעונה הזאת הם: אביב גפן ודניאל סלומון ככה נראה לי! לא?

אלטון ג'ון נחשב "פופ"?

לא יודעת,אבל ממליצה, השירים שלו עושים לי תמיד חם בנשמה. שנה טובה.

למעלה