ואם כבר פתחת את הנושא....

ואם כבר פתחת את הנושא....

מתוך הדברים שלכם, הבנתי שרובכם או אולי כולכם מניקות את הקטנים, חייבת להתוודות, כל פעם שאני שומעת את זה, נחמץ ליבי אני הנקתי בדיוק שבוע והיה לו נמאס, וניסיתי שוב כנראה שהציצי שלי לא גדול ולא נח להנקה כי גם הפטמה מעוכה קצת, נשבעתי לעצמי שבילד הבא.....,(גם בילד הזה אמרתי ככה), נקווה. מי מכם מניקה והאם היו לכם בעיות בהתחלה, אם כן, כיצד התגברתם עליהם?(מי שהנושא מביך אותה, לא חייבת לענות...
)

רוצה לקרוא משהו מעודד? ../images/Emo13.gif

את הראשון הנקתי 5 שבועות ונשברתי. טכנית זה הלך חלק אבל האינטנסיביות של תינוק קטן מחובר לוריד 24/7 גמרה אותי. היו לי המון יסורי מצפון ולקח לי המון זמן להשלים עם העובדה שלא גרמתי נזק לילד שלי. אמרתי שבפעם הבאה אנסה, אם ילך טוב ואם לא אז לא נורא. הלכתי בהריון למדריכת הנקה ללמוד את הנושא. וכמה שעות אחרי הלידה הוא התחבר אלי ולפעמים נדמה לי שמאז הוא לא עזב... (שנה ו-3 חודשים). הפעם הייתי בשלה יותר ומוכנה יותר וזה זרם נהדר. היו משברים והיו קשיים ולפעמים נמאס אבל לרוב זה תענוג. אז מאחלת לך בילד הבא חוויה מתקנת, כמוני.

אש"ת ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

הלואי עלי, כל הכבוד! גן עדן זה נושא כל כך ארוך. אוכל לכתוב עכשיו שיועצת הנקה זה הכי הכי שיש. ששלושת השבועות הראשונים היו ממש ממש קשים. אח"כ עד גיל שלושה חודשים לא יצאתי יותר מידי מהבית. מגיל זה אושרי פיתח את היניקה וגם לא כל כך היה דבוק לציצי. אני לא מתחרטט. היום אני אפילו נהנית, למרות שזה מאוד מאוד מאוד מגביל ואני מחכה לגיל חצי שנה שנתחיל להוסיף קצת מוצקים. אני אמשיך מתי שהו בשבועיים האחרונים אושרי מושיט ידים לציצי שהוא רעב וזה כל כך חמוד. בקיצור, שווה עידית

גווניבר

New member
הפורום הזה ממש עושה חשק...../images/Emo95.gif

לתינוק. התמונות בגלריה, הסיפורים שלכן... איזה כיף לילדים שלכן שאתן האימהות שלהם!!!! כמה רוך! כמה אכפתיות! נשיקות לכוווווווולם!
איזה מתוקים אתם!

למעלה