ואם לשרה יש וטו על מינוי הרמטכ"ל?

אלפיני

Well-known member
אז היא אוטובוס. בדיוק כמו הסבתא שיש לה גלגלים.
היא שרהבוס. העדות היא גם במעשים. יותר מדי מקרים צפים לאחרונה לפיהם הגברת לכאורה ראיינה מועמדים לתפקידים ביטחוניים בשירות המדינה שאם נכונים , או תתגלה עדות להסכם שכזה, יש בכך טעם להרבה מאוד פגם מבחינת התנהלותית.

Harrington

Well-known member
מנהל
היא שרהבוס. העדות היא גם במעשים. יותר מדי מקרים צפים לאחרונה לפיהם הגברת לכאורה ראיינה מועמדים לתפקידים ביטחוניים בשירות המדינה שאם נכונים , או תתגלה עדות להסכם שכזה, יש בכך טעם להרבה מאוד פגם מבחינת התנהלותית.
לא מכיר "יותר מדי מקרים". מכיר כמה טענות בעניין. לעולם נשמעות מפי 'לשעברים' ומפי מתנגדים פוליטיים. אין לי מושג מה נכון מתוכן ובהיעדר מידע כזה, מבחינתי מדובר בדיוק ב0 מקרים עד שיוכח אחרת. לכשיוכח אחרת, נוכל לדבר על זה שוב.

אלפיני

Well-known member
לא מכיר "יותר מדי מקרים". מכיר כמה טענות בעניין. לעולם נשמעות מפי 'לשעברים' ומפי מתנגדים פוליטיים. אין לי מושג מה נכון מתוכן ובהיעדר מידע כזה, מבחינתי מדובר בדיוק ב0 מקרים עד שיוכח אחרת. לכשיוכח אחרת, נוכל לדבר על זה שוב.
יש / או צריכים להיות פרוטוקולים לדברים הללו שיכולים לספק הוכחות לכאן או לכאן. אם כי ישנו ספק אם אילו יתפרסמו.

קירשנבאום8

Well-known member
אין ממש תרופה נגד שמיעה סלקטיבית

אור גינאל

Well-known member
כל הסיפור על "החוזה" מופרך מיסודו, בדיקה קצרה ולא מסובכת תוכיח - לפי הסרטון - הנדבנית גיטה שרובר ז"ל שהעסיקה ב"ריטיינר" את עו"ד דן שמרון, נפטרה בשנת 2004. נתניהו היה ראש ממשלה מ-96 עד 99. שר הביטחון היה יצחק מרדכי ומשה ארנס ז"ל.
לכן, אם היה "חוזה" כזה גם הם היו צריכים להיות מעורבים.
יצחק מרדכי היה יריבו של נתניהו, ואפילו עשה איתו עימות ב-99 .
אם כל הסיפור הזה היה קורה, האם יצחק מרדכי לא היה מדבר באותו הזמן ומעלה את הנושא ? ובכלל, איפה הוא עכשיו ? למה לא שומעים ממנו ?

קירשנבאום8

Well-known member
השאלות המרכזיות העולות מעדותו של ארצי הן: כיצד נבחרים לתפקיד האנשים שאחראים לביטחון המדינה וביטחונו של כל אחת ואחד מאתנו? מהם השיקולים המביאים את ראש הממשלה לבחור במועמד זה ולא אחר? האם אשת ראש הממשלה מעורבת, ובאיזו מידה, בנושאים הקובעים במידה לא קטנה את עתידנו כאן? ואם היא אכן מעורבת — עד כמה ניתן לסמוך על שיקול דעתה?

למעלה