ואתם שבט הרא``ה, להבה יקרא לכם!

ואתם שבט הרא``ה, להבה יקרא לכם!

מה דעתכם על השם? הסתייגויות למיניהן יש? ובכלל-איך הייתה שבת?!/tapuzforum/images/Emo10.gif

RacheliShoham

New member
* ../images/Emo13.gif ../images/Emo3.gif שם כל כך יפה בעיניי ...

הרבה יותר יפה מהגבורה !! "ולהבת האהבה לא תיכבה" ... שחניכי השבט החדש יזכו בע"ה להרבות אור !!

זה לא בר"ת?!

זה מה שאמרו לי... לדעתי השם יפה מאוד! אז מה אם אני לא אובייקטיבית? דווקא אני אמורה לא לאהוב אותו בגלל זה (זה באמת מעצבן אותי שקוראים ככה לשבט.. אבל זה לא עושה אותו שם מכוער!...)

זה לא אמור להיות בראשי-תיבות

לא נראה לי שההנהלה באמת התכוונה שזה יהיה "לשנה הבאה בירושלים הבנויה", זה סתם משהו שמישהו עלה עליו...

לא יודע, זה ציטוט מ'דבר המזכ"ל'...

ואתם שבט הרא"ה "להבה" יקרא לכם שמכם מבטא את כח האהבה הבוערת בלבבות ושואפת לקיום דרך תורה ועבודה לשם שמיים. אתם שבט להבה מצטרפים היום לחבריא ב' לפעילות מבורכת של עשייה ויצירה יחד עם רבבות בוגרי התנועה שפועלים ומקדשים שם שמיים בכל תחומי החיים בטוחים אנו "שמים רבים לא יוכלו לכבות את אהבה" אשר "רשפיה רשפי אש" בתפילת מביא גואל לבני בניהם למען שמו באהבה מתאחדים יחדיו כל חברי בני עקיבא בכל העולם ומתפללים לשנה הבאה בירושלים הבנויה.

מה שנמסר לי

מועדת הסופר-חשדומטיות של המדרשה (אני רק בועדת החשדומטיות הרגילה) - זה עם ר"ת... האמתי, שגם על הסווצ'רים פה זה לא היה עם ר"ת, אבל זה לא בהכרח אומר שזה נכון...

isilme

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gif

אכן ראשי תיבות.. להבה = לא הגבורה ברוך ה'

רוני13

New member
../images/Emo6.gif

כנראה בכל סניף זה ככה...לפני שהם בכלל ידעו את השם הם התפרצו לרחבה צעקו "העיקר לא הגבורה" ואז דביר ושבות הצטרפו

מור 1661

New member
השם?!

מיום ליום אני מחבבת אותו,בהתחלה ממש לא אהבתי,אבל זה בא..בלי שום קשר התסי"ם היו ממש מדהימים של שבט הרא"ה,בכלל אחלה של שבת למרות הבאסה שלא זכינו..לא נורא.

למעלה