והיום בתפוז אנשים

והיום בתפוז אנשים ../images/Emo65.gif

ד"ר, השיניים... ד"ר גדעון הולן, מרצה בכיר ומומחה לרפואת שיניים לילדים, יתארח בפורום להיות הורים היום בשעה 21:00, ויענה לשאלות ההורים המודאגים לגבי בריאות השן של ילדיהם. ניתן להתחיל לשאול כבר מעכשיו בפורום להיות הורים.
דרושים גולשים המעוניינים לקחת חלק בניהול פורומים בתחומים הבאים, מוזמנים למלא את הטופס, ולהגיש את מועמדותם. הפורומים המבוקשים שבתות וחגים ימי חיינו הסניגור כן מותק קשרי משפחה כריס אייזק רפואה שלמה המגן זמן רחוב אוסיאה 5 בומטאון אנדי ריכטר יצפאן נשמח לראותכם איתנו בצוות המנהלים

מיצי007

New member
למה? להפך

הסוג ב' זה יצפאן... מה עם שבתות וחגים?המגן?הסניגור? סדרות מעולות אחת אחת

YuGirlOh

New member
אממ יצפאן מאוד פופולארי אז זה

לא ממש סוג ב'... שבתות וחגים אני אף פעם לא ממש מצליחה לראות.. כאילו אם אני יושבת מול זה.. לא בא לי
המגן משעמם אותי.. ובסניגור הוא פשוט כוסון

YuGirlOh

New member
ככה../images/Emo26.gif

שבתות וחגים -> לא מצליחה לראות ימי חיינו -> אני בטוחה שתסכימי איתי ש
הסניגור -> כוסון כן מותק -> בדיחות איומות וצפויות
קשרי משפחה -> אולי זה נחמד
השחקנים לא נראים איומים מדי.. כריס אייזק -> המפ פשוט לא מענין אותי
רפואה שלמה -> רואה רק אם ממש אין מה לעשות.. סתם זה לא הטעם שלי.. המגן-> הממ אני מניחה שזה נוגע בנושאים כבדים(?) מדי בשבילי..
זמן רחוב -> אממ.. מה זה?:| אוסיאה 5 -> אוסיאה או אודיסאה?
בומטאון -> המפ.. לא ראיתי אנדי ריכטר -> ראיתי וזה נראה לי מאולץ כזה.. כאילו.. אין בזה שום חיזיון[?].. או חיזיון שהלך לתמיון
יצפאן -> לא אוהבת, אבל פופלארי וזה הדבר היחידי כמותו שיש לנו בארץ ;[ (וגוד ארץ נהדרת סאקס
)

Sheep From Hell

New member
חחח יצפאן גרוע!!

רפואה שלמה אחלה סדרה וגם הסנגור, כן מותק דיי צולע אבל יכול להיות מבדר כשאת מסרבת לראות המופע של סטיב (שנגמר סוף סוף אם אני לא טועה היפ היפ הוריי!!!!!! אין יותר פרסומות מפגרות...
) אודיסאה 5!! וזו הסדרה הכי דפוקה שראיתי בחיים אבל לצערי הרב אני התמכרתי!!!!!!!!!!! HELP!!!! וכל שאר הסדרות גרועות בטרוף במיוחד קשרי משפחה!! גאד ברזילאים תפרשו מעסקי הטלנובלות!!!!:) זה עצוב שעל זה יש לי מה לכתוב ועל אדי אין..

SoundsOfSilence

New member
רפואה שלמה זה טוב

חיכיתי כל כך הרבה זמן שיגיע הפרק שאונסים את לו ועד שהגיע הפרק הם קטעו לי את העונה באמצע. זונות. הסניגור זה נחמד אבל מעצבן וכן מותק גם חביב. כל השאר איכסה פיכסה. עדיף לראות באפי.

פנינושה

New member
אין לי כבלים ותמיד חשבתי שערוץ 3

זה אחלה. לפחות בזכות השרשור אני מבינה שאין הרבה במה לקנא...

למעלה