והנה הן: המנגינות של סנופקין יקירנו

ninitz

New member
יפהפה! את נהדרת!

הורדתי את כולן ועכשיו אני מתלהבת לי. :) עדיין חבל שהן על פורמט VLC, אבל זה עדיין מדהים למדיי! D: ושאף אחד לא יגיד לי שלסנופקין יש רק מנגינה אחת!! ^_^ 3> 3> תודה רבה לך!

ninitz

New member
הכי אהבתי את "נדודים", אני חושבת.

מנגינה עצובה ויפהפייה שכזו. :)

וולפהרט

New member
תודה!

גם אני אוהבת את המנגינה הזו כבר שנים חשבתי שיש לסנופקין רק 4 מנגינות ואז, לפני בערך שנה, שמעתי את זו בפרק שבו מומין חולה וחולם על סנופקין שנרדף ע"י מפלצת ים. הייתי בטוחה שאני אזכור את המנגינה אבל שכחתי אותה וזה הטריד אותי חודשים... ואז יום אחד נזכררתי! ושוב שכחתי... ואז סוף סוף לילה אחד נזכרתי בה בבית אז יכלתי להקליט סקיצה במחשב, והיא באמת המנגינה הכי נוגה. היה נראה לי שהשם "נדודים" מתאים לה

ninitz

New member
כן, נכון, היא נוגה שכזו. :)

והיא ממש יפה. וגם אני חשבתי שהשם מתאים לה מאוד. (אחח אילו מסעות עברת שם כדי להשיג את המנגינה הנכספת :) גאים בך!)

Witchcrafts

New member
פשוט תענוג לאוזניים.

מי יודע, אולי סנופקין בעצמו היה מעדיף את הגרסה שלך. תודה רבה על השיתוף! מה הפרויקט הבא? אני מציעה "מנגינות רקע".
אה, אפשר להקים להקה וירטואלית. כל אחד ינגן על הכלי שבו הוא מתמחה ואז נשלב הכל.

וולפהרט

New member
../images/Emo13.gif

כן, זו הכוונה- מנגינות הרקע (כבר עשיתי אחת- "מומין בונה סירה") אני כרגע עובדת על עיבוד מפוחיתי לאחת אחרת ובקרוב אעלה גם אותה להקה וירטואלית זה רעיון נהדר, אבל זה מצריך שאחד ינגן את המנגינה, אחד ילווה, אחד יעשה קולות רקע וכו. אז מי שיש לו רעיון- יאללה! שיעלה לכאן ונשמע אני גם אשמח שאחרי שהשרשור יעבור דף תטייגלני אותו, כדי שהמנגינות יהיו נגישות יותר

ninitz

New member
התכוונת *את מלכה*

וכן, וולפהרט, אנחנו סוגדים לך כאן *__*

למעלה