וואוו! אתמול הייתי בהופעה של ירמי בתמונע

וואוו! אתמול הייתי בהופעה של ירמי בתמונע

היתה פשוט הופעה פצצתית !! זאת הפעם הראשונה שאני רואה את ירמי בלייב , וממש ממש ממש נהנתי! ביקורת מלאה על ההופעה תבוא בקרוב...
(ותודה ליפית כמובן)

y a ® d e n

New member
גם אני הייתי../images/Emo13.gif

נהניתי לאללה, למרות שבהופעות בתמונע נהניתי יותר.. הוא שר 5 שירים חדשים מהדיסק שיצא לו בקרוב [רק שיצא כבר
]!!!1], שלושה מתוכם הוא כבר שר בהופעות קודמות שלו, ו-2 מהם אף פעם לא שמעתי עד אתמול..שירים מהממים אני חייבת לציין. ותיזכרו ש-'חשק' ו'כמה את יפה' הולכים להיות להיטים [בעיקר 'חשק'..] הוא שר הפעם שירים שונים ממה שהוא שר בדר"כ בתמונע, הוא שר את השיר 'מה שתחשוב' שיר שהוא דווקא לא אחד מהמוכרים שלו, הוא בחר "לסיים" איתו את ההופעה, ואחרי זה היה כמובן הדרן הוא הקדיש את 'מדוע לא באת' לילדים שלו דיבו ולני שהיו אתמול שם בהופעה..יו הם פשוט מתוקים בטירוףףף. אבל נהניתי מאוד
אני מקווה שתהיה הופעה שוב ב'תמונע' בקרוב..אבל קודם שיהיה ב'בארבי' כבר!!!1 יו אני כבר מחכה..

והנה ביקורת ההופעה המלאה שלי ../images/Emo132.gif

"הוא ממש נותן בראש" כך סיכמה קרן פלס שעמדה לשמאלי ליד הבר , את ההופעה האלקטרונית של ירמי קפלן בתמונע ביום שישי האחרון. הפעם קרן , אני מסכים איתך , ואפילו הסיגריות שעישנת ברצץ כל הערב לא הצליחו לטרפד לי את ההנאה. ירמי קפלן , כך התחוור לי , רוקיסט מושחת שיודע לתת שואו יחיד מסוגו , מתיר את הקהל חצי פעור פה. אפילו כמה קרובות משפחה מבוגרות שירמי נותן להם 70 נקודות על ההגעה בשעת לילה מאוחרת כזאת , נותרו המומות פחות ממני , מודה ומתוודה , זו היתה ההופעה הראשונה שלי של ירמי. ירמי , פרפורמר בחסד , עלה לבמה לאחר החימום של אלירן לוי המתולתל , ממש יזהר כהן של שנות האלפיים , כנראה תיאמו חולצות אדומות .פצח ירמי בסט של שירים חדשים , שאפילו חבורת ה"ירמיות בנשמה" שעמדו לצד הבמה לא זיהו את חלקן . היה נראה , לפחות לי , שהחלק הראשון של הערב מוביל לשממון גדול , למרות הפוטנציאל הרב של חלק מהשירים החדשים , עם כל הכבוד , לא לשם כך רק התכנסנו. סמנו לכם ביומנים , "חשק" ו"כמה את יפה" , שלאגרים מבטיחים בהתהוות. חכו ותראו. שלוש דקות אחרי שהבטחתי לעצמי שאם גיבוב השירים החדשים האלו ימשיך להיות מופגז כך ברצף , אני קם ונוטש את קרן לעשן לבדה , הגיע "כבר עכשיו" האהוב עליי במיוחד שהקפיץ אותי ממושב מלכותי בבר , גם "בואי גלי" שבו ירמי החליט שהוא מחפש את הגלי שלו בתאורת פנס ברחבי המועדון גרמו לי שעשוע רב , כן הערב הולך ומשתפר , אבל ירמי דיי לסנוור !! ירמי , עושה עבודה קשה לעובדי הבמה והמקום , מסתבך עם החוטים ומעמדי המיקרופון ב"הדפוק הזה" , קופץ על שולחנות בפרובוקטיביות ומתלהם ומעיף כוסות וצלחות ב"מחפשת" ואפילו בגמישות מעוררות פליאה מקפצץ על התופים כמו חתולה על גג פח לוהט. הקהל שכנראה חווה את ירמי פעם או פעמיים בחייו נראה כאילו פגש ידיד וותיק , אני לעומת זאת פגשתי בטיפוס חדש לחלוטין! אפילו להדרן הקהל קם על רגליו , משולהב כמו גחלת שנותנים לה להשתחרר. ירמי מקסים ושרמנטי , מצוייד בלהקה מצויינת, יודע להסתכל לקהל בעיניים (ולעיתים אפילו מאותו שולחן) נותן הופעה ייחודית מסוגה , מעניינת , רוקיסטית בדם וביזע שלא נראת הרבה בנוף ארצנו , מומלצת בטירופה (אך לא לבעלי לב חלש). כן הורשמתי , שמח שנשארתי עד לרגע האחרון. ציון כללי להופעה 8.5/10 .

למעלה