וואו זה יעסיק אותי להרבה זמן X]

סטואי69

New member
וואו זה יעסיק אותי להרבה זמן X]

. באיזו משחת שיניים את\ה משתמש\ת? קרסט 2. שמפו וקונדושינר באחד או בנפרד? בנפרד. 3. איזה סוג? סרקל והד אנד שולדרס 4. באיזה טעם של חוט דנטלי את\ה משתמש\ת? אני לא משתמשת 5. את\ה מגלגל\ת את הגרביים שלך או סתם מניח\ה אותם? מגלגלת אותם אבל אמא עושה את זה
6. באיזה נייר טואלט את\ה משתמש\ת? הזה עם הכלב 7. את\ה יודע\ת את השם האמצעי של דונאלד דאק? יש לו שם אמצעי? 8. צבע מועדף? כחול של ים 9. נעליים לקיץ? אני לא טיפוס של סנדלים. זה מכוער. או כפכפים פתוחים או נעליים סגורות 10. תפוחים, תפוזים או בננות? תפוזים כמובן
11. ימני\ת או שמאלי\ת? ימנית. 12. הכוס, חצי מלאה או חצי ריקה? כרגע? ריקה מאוד. 14. החיים, שחור או לבן? כרגע? שחור. 15. החדר שלך, מסודר או מבולגן? מבולגן לאללה 16. את\ה שר\ה במקלחת? לפעמים >>" 17. את\ה מדבר\ת עם החיה שלך? כן 18. את\ה מדבר\ת עם עצמך? בלב לפעמים 19. יש לך קראש סודי על רופא השיניים שלך? איווווו לאא הוא בן 67 או משו כזה..
20. את\ה יודע\ת מהו השם של הדוור/ית שלך? לא. 21. את\ה נותנ\ת לדוור שלך מתנה לחג המולד? לא. 22. יש לך 11 אצבעות? לא 23. האם פעם השתמשת או קנית עט ורוד?: כן
24. מיקי מאוס או באגס באני? באגס באני. 25. באיזה צבע החדר שלך? אפרפר 26. החדר שלך הוא רק שלך? כן. 27. מי עיצב אותו? אבאאמא 28. האם את\ה נושכ\ת את השפה שאת\ה עצבני\ת? כן. 29. האם לא תלכ\י לבצפר בגלל שיש לך חצ'קון ענקי בין העיניים ביום שמצטלמים? לא 30. כמה מקצועות יש לך במערכת? מאיפה לי?? הרבה. אני בכיתת מחוננים אז יש לי טונה שיעורים. כנראה בין 8-10 31. מה המקצוע האהוב עליך? ספורט 32. מה המקצוע השנוא עליך? ערבית מתמטיקה ופיזיקה. אני רק בכיתה ז'!!! 33. כמה שעות את\ה לומד\ת בכל יום? 5-7 שעות 33. את\ה לומד\ת ביום ראשון? כן. 34. מה יותר טוב, דובוני ג'לי או מסטיק? מסטיק. 35. M&M או ביצת קינדר? M&M 36. את\ה הולכ\ת למקומות ציבוריים עם אימא שלך, ואשכרה מדברת איתה?: כן. 37. כמה זה 1+1? 2. 38. מה החג האהוב עלייך?: פסח כי הולכים לאילת. מסורת
39. מה החג השנוא עליך?: אממ..... לאדעת 40. בת\בן כמה את\ה? . 12 41. בת\בן כמה את\ה רוצה להיות? 18 42. איפה את\ה רוצה לגור? ארה"ב 43. לאן את\ה רוצה לטוס? אוסטרליה אוסטריה אנגליה וצרפת. אבל תכף טיול בת מצווה 44. את מי את\ה רוצה לפגוש? ברנדון יורי המושייי 3333333333333> 45. את\ה משתמש\ת בדאודורנט?: כשאני זוכרת 46. האם Pine-sol מריח טוב?: הא? 47. מה את\ה אוהב\ת על הפיצה שלך? טונות של גבינה צהובה. 48. את\ה עדיין משתוקק\ת לדלעת? לא. 49. את\ה עדיין משאיר\ה לסנטה חלב ועוגיות? לא. 50. איבדת את כל שיניי החלב שלך? נשארה לי רק עוד אחת D: 51. עברת טיפול שורש? מזה? 52. שחור לבן או צבע? שחור לב.. זה מגניב כזה :] 53. כשרופא השיניים שואל, איזה טעם פלואוריד את\ה בוחר\ת? תות. 54. איפה היד שלך עכשיו? על המקלדת. 55. מה יותר טוב: האוזן הימנית שלך או הזרת השמאלית? מה'כפת לי? 56. אוקיי או או.קיי? אוקיי 57. את\ה יודע\ת את ימי ההולדת של הקרובים שלך?: כן. 58. האם סבתא שלך אמרה לך שהיא בת 29? לא 59. האם אי פעם השתמשת בצבע מחוק? מחיק כאילו? כן. 60. מה את\ה חושב\ת על דרדסית? שונאת אותם
61. מה הספר האהוב עלייך? דמדומים ועלם ללא קץ 62. מתי קראת אותו? את דמדומים גמרתי לפני כמה ימים ואת עולם ללא קץ לפני חודש. זה ספר עם 1092 עמודים XD 63. סלמון או בורי? מיהם?
64. סרטן או לובסטר?: איכסי 65. מה נשמע יותר טוב: סאבוואי או סאבווארדס?: סאבוואי. 66. אוקיי, עכשיו איפה היד שלך?: עדיין על המקלדת. 67. תאר\י את היום הכי טוב בחיים שלך?: היום שבו נסעתי לראשונה לארה"ב לפגוש את המשפחה שלי שם. 68. מטאטא או מגב? מטאטא. 69. מה המילה האהובה עלייך?: בעיברית אין ובאנגלית: "Bubling" זה מאגניב מצחיק כזה
70. חינם! < 71. מה השם המלא שלך?: סתו ארצי 72. מה היית רוצה שיהיה השם שלך?: ג'סיקה 73. מה השם האמצעי הכי מוזר ששמעת עליו?: צביה 74. האם כפות הרגליים שלך באותו גודל?: כן.. נראה לי 75. קסטות או דיסקים?: דיסקים. 76. למה? ככה 77. מה המסורת שלכם בכריסטמס? אני לא חוגגת אותו אבל אני מתה לחגוג 78. איך את\ה פותח\ת את המעטפות שלך: קורעת בפראות את המעטפה :] 79. את\ה משועממ\ת כרגע?. כן אלא למה אני עושה שאלון כזה?? 80. את\ה אוהבת בצלים? לא פיכסה 81. איך היית קורא\ת ללהקה שלך, ? Sunset או Anthelion 82. לבשת פעם שמלה? כן... לצערי 83. מתי?
ממזמן 84. צפרדעים או קרפדות?: צפרדעים. 85. את\ה מאמינ\ה בלהביע משאלה בשעה 11:11? לא שמעתי על זה אי פעם 86. 8 או 3?: 8. 87. כמה זמן את\ה יכולה לעשות הולה-הופ? מזה? 88. את\ה מאמינ\ה באלוהים? לא 89. את\ה אוהב\ת אותי? לא מכירה אותך
90. אכלת עפרונות צבעוניים כשהיית קטנ\ה? לא. 91. מה ביקשת ביום הולדת הקודם שלך? לא זוכרת. 92. את\ה יודע\ת את כל המילים בהמנון? כן. 93. האם את\ה צופה בסופרבול בבית? לא. 94. את\ה הולכ\ת לקרוא לבן שלך אלוויס? לא. 95. אז איך תקרא\י לו? מייקל 96. מה עם הבת שלך? גלי או מעיין משו עם מים כי אבא שלי רוצה 97. תאר\י את הרגע הכי מביך בחיים שלך: אתם לא רוצים שאני אתחיל לספור >>" 98. את\ה קורא\ת צהובונים? לא 99. את\ה קורא\ת עיתונים? לא 100. את\ה אוהב\ת צמר גפן מתוק? כן. 101. את\ה סובל\ת מהתכווצויות שרירים? כן 102. תושיט\י את יד ימין הכי רחוק שאת\ה יכול\ה. במה את\ה נוגע\ת? מקדימה במסך משמאל בכלום מימין בקיר מאחורבכיסא של המחשב. 103. אוכל מועדף? עוף מוקפץ של אבא 104. מה הדבר הראשון שתעש\י אם תזכ\י בלוטו? אסע ללוס אנג'לס ואדרוש את ברנדון 105. נייר חלק או מפוספס? חלק. 106. פעם הופעת על במה? אכן 107. עוגת תפוחים או דובדבנים? שומדבר 108. פפסי או קולה? קולה. 109. וניל או תות? תות 110. סרט מועדף: שעת שיא 1+2+3 111. שחקן אהוב? ג'ק ניקולסון אדם סנדלר וג'ים קארי 112. שחקנית אהובה? אמנדה בינס נחשב? 113. צ'יריוס או קורנפלקס? קורנפלקס. 114. גרביונים או גרביים עד הברך? גרביים עד הברך. 115. כמה זמן נראה לך שזה ימשך? מה יימשך? 116. אמצע הלילה או אמצע היום? תלוי 117. תקווה או בילי? בילי. 118. גבוה או נמוך? גבוה. 119. לאט או מהר? מהר 120. קשה או רך? רך. 121. יוגורט או גלידה? גלידה. 122. כפית או מזלג? מזלג 123. את\ה בוכה עכשיו? לא. 124. מכה או סטירה? מכה 125. תסתכל\י על האצבע האמצעית בידך הימנית, מה את\ה רואה? אצבע 126. תסתכל\י שמאלה, מה את\ה רואה? את העמוד תווים של התופים שלי ודפי מדפסת 127. תסתכל\י ימינה, מה את\ה רואה? קיר 128. מי בבית עכשיו? כל המשפחה: אבא אמא אחי אחותי אני ובוני החתולה 129. הרגליים שלך צלובות עכשיו? חלקית 130. יש לך מילון אנגלי-עברי בחדר? כן 131. יש לך מילון אנגלי-אנגלי-עברי בחדר? הא? 132. סוכרייה רגילה או על מקל? רגילה 133. איזה טעם? קולה. 134. את\ה אוהב\ת לדוג? לא. 135. סבא שלך מגניב? לפעמים 136. האם סבא שלך משעמם אותך עם סיפורים ארוכים? לא. יש לו סיפורים מדהימים 137. את\ה נוחר\ת? לא אבל אני חורקת שיניים 138. תאר\י את ריח הפה שלך עכשיו: נחמד כזה..

למעלה