וואו....

seaגל

New member
וואו....

עברו מספר ימים מאז שראיתי אותך ומאותו יום כאילו אבדתי את המילים יצאתי ממש אחוזת הלם לא האמנתי שאני רואה אותך -בתוכי כל כך חי כל כך ברור כל כך נושם כל כך זז וכל זה מתרחש ממש עכשיו ממש- בתוכי תמיד ידעתי שילדים הם פלא הבריאה עכשיו יותר מתמיד אני מבינה עד כמה הרגשתי שאנחנו כל כך קרובים ממש מרחק נגיעה עד לפני כמה חודשים היית עדיין בגדר חלום היום עכשיו הרגע אתה חלום שמתממש ויש בי הר געש של רגשות ...ששוטפים אותי בכל רגע נתון של היום . אני מסתכלת על התמונות שלך על הסרט על הגוף המשתנה שלי על החיים שלי שקיבלו תפנית מדהימה שכולה טוב תופסת את הראש כלא מאמינה והכי מאמינה בעולם - שמגיע לי לנו סוף סוף להפגש. אני לא אשקר ואומר שלא מתגנבות לי מחשבות של וואו זה אמיתי, מה זה אומר? אבל כמו שהמחשבות מהסוג הזה נכסנות כך הן נשטפות על ידי גל של התרגשות והכל מתגמד ואני בטוחה שאני אדע להתמודד ולהסתדר ולהיות כל מה שאני זוכר שהבטחתי שבקושי בטוב בייאוש בתקווה ברסיסים ולב מאושר לא אוותר על החלום אז מבטיחה שוב לך שלא חשוב מה אני תמיד אעשה את המקסימום שאוכל על מנת להעניק את הטוב ביותר מאמינה שהתשובות והעזרה תיהיה בדרך לשנינו-תמיד. כל מה שנותר לי לאחל לך שתמשיך לך שם להנות מכל רגע עם הסלטות שלך... שרק תיהיה בריא (חמסה עלייך)

רעוּת

New member
אז זה בן? ../images/Emo12.gif

ה מוזה

New member
{{ ../images/Emo28.gif }}

"מבטיחה שוב לך שלא חשוב מה אני תמיד אעשה את המקסימום שאוכל על מנת להעניק את הטוב ביותר מאמינה שהתשובות והעזרה תיהיה בדרך לשנינו-תמיד." ובכל פעם כשרציתי לכתוב לך שורה אחת חזרה והדהדה וביקשה להכתב " עוד לא תמו כל פלאייך " ~
~ וכשתפגשי את החלום שנובט בך יחל מסע מופלא יחדיו והוא בר מזל שזכה לצעוד אותו איתך את עושה פלאי חיים והדרך איתך תהיה לו מסע מדהים
[ ככה זה שניים זה הכל פעמיים ,אחד חיבוק בשבילו
]

פiאמה

New member
איחוליי/tapuzforum/images/emo140.gif

אולי לא אוכל לחוש מתחושותייך, אך מעט להתרגש הצלחתי. אינני חפץ לנפץ אשליותייך, שיתגשמו אך שאפתי.... בקיצור... מה שרציתי לומר שהצלחת לבטא בצורה מדהימה חלק מהרגש האימהי הנפלא, מאוד נהניתי לקרוא. כולי תקווה שהריונך ולידתך יעברו בקלות וכחוויה. אבל בעיקר איחוליי, שגידולו יהיה לך בנחת ובאושר. אומרים שברגע שתינוק נולד מתחיל החלק הקשה, וככל שהוא גודל, הקושי גודל, אך לעומת זאת החוויות והסיפוק גדלים בהתאם.. בתקווה שכך יהיה.. תרווי רק נחת...

פiאמה

New member
אין בעד מה

והמון המון מזל טוב... (סורי ששלחתי פעמיים.. תקלה)

פiאמה

New member
איחוליי‎..‎

אולי לא אוכל לחוש מתחושותייך, אך מעט להתרגש הצלחתי. אינני חפץ לנפץ אשליותייך, שיתגשמו אך שאפתי.... בקיצור... מה שרציתי לומר שהצלחת לבטא בצורה מדהימה חלק מהרגש האימהי הנפלא, מאוד נהניתי לקרוא. כולי תקווה שהריונך ולידתך יעברו בקלות וכחוויה. אבל בעיקר איחוליי, שגידולו יהיה לך בנחת ובאושר. אומרים שברגע שתינוק נולד מתחיל החלק הקשה, וככל שהוא גודל, הקושי גודל, אך לעומת זאת החוויות והסיפוק גדלים בהתאם.. בתקווה שכך יהיה.. תרווי רק נחת...

למעלה