וואטסאפ בלחץ: המשתמשים נוהרים לסיגנל

דיברגנט חדש

Well-known member

זינוק מטאורי במספרי ההורדות של סיגנל וטלגרם - שתי החלופות המרכזיות לאפליקציית המסרים הפופולרית, שמחייבת מעתה משתמשים לשתף מידע עם פייסבוק. בוואטסאפ ממהרים להבהיר: "אנחנו לא יכולים לראות את ההודעות שלכם"​

הגר בוחבוט

פורסם: 12.01.21 , 13:02

זינוק משמעותי בהורדות אפליקציות המסרים סיגנל וטלגרם ברחבי העולם: לפי חברת המחקר Sensor Tower, אפליקציית סיגנל הותקנה כ-7.5 מיליון פעמים מחנויות האפליקציות של גוגל ואפל במהלך השבוע שעבר, פי 43 בהשוואה למספר ההתקנות בשבוע שקדם לו. טלגרם הורדה יותר מ-5.5 מיליון פעמים בין יום רביעי ליום ראשון האחרון על ידי משתמשים ברחבי העולם. הסיבה: שינוי מדיניות הפרטיות של וואטסאפ וההודעה על שיתוף מידע עם פייסבוק.

Vivaldi2021

New member
ברגע שהאפלקציה הזו מקודמת עי החמור הקומוניסטי ג'ק דורסי, אני ההיתי מתרחק גם ממנה, אפילו יותר מואטסאפ:

rafid1

Active member
מנהל
ללא אישור ידני פרטני זה לא יהיה חוקי. ואם אנשים רבים לא יאשרו, מאמין שיחזרו בהם.

אגב, אצלי אין בכלל עדכון אוטומטי של גרסאות...

דיברגנט חדש

Well-known member
ללא אישור ידני פרטני זה לא יהיה חוקי. ואם אנשים רבים לא יאשרו, מאמין שיחזרו בהם.

אגב, אצלי אין בכלל עדכון אוטומטי של גרסאות...
זה לא אוטומטי, אתה צריך לאשר עידכון ונותנים לך מס' ימים לשם כך ואם עוברים הימים, לא ניתן להשתמש בווסטאפ עד אשר אתה מאשר.
אני מניח שבאותה הודעה, יכתבו לך שזה גם יעודכן בעדכון הגירסה כאשר תילחץ על האישור.

rafid1

Active member
מנהל
לא מאמין שישביתו משתמשים. נראה מה יהיה.
אגב, הגרסה שאצלי היא מלפני שעלתה הקנוניה הזו....

דיברגנט חדש

Well-known member
לא מאמין שישביתו משתמשים. נראה מה יהיה.
אגב, הגרסה שאצלי היא מלפני שעלתה הקנוניה הזו....
אני אחד שלא אוהב לאשר עידכוני גירסה ותמיד נאלץ להסכים במקרה של ווטסאפ, עברנו דגרדציה, פעם יכולת לשלוח כמה הודעות שרצית במקביל, אח"כ הורידו ל-20 הודעות ובסוף הורידו ל-5 הודעות ולעתים אף הודעה אחת כאשר ההודעה "החליפה" הרבה ידיים.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אני אחד שלא אוהב לאשר עידכוני גירסה ותמיד נאלץ להסכים במקרה של ווטסאפ, עברנו דגרדציה, פעם יכולת לשלוח כמה הודעות שרצית במקביל, אח"כ הורידו ל-20 הודעות ובסוף הורידו ל-5 הודעות ולעתים אף הודעה אחת כאשר ההודעה "החליפה" הרבה ידיים.
את מצב ההודעות תאשים לא את החברה אלא הגולשים ששולחים הודעות שרשרת בצורה מוגזמת מאוד מאוד..אני עצמי לפעמים מתעצבן ששולחים לי פתאום 10 סרטונים בדיחות שלא מעניינות וקשקשת שלא ביקשתי....תאר לך את אלה שכל היום ככה ואתה מקבל הודעה אם תעביר את המכתב עוד חמש דקות תקבל משהו טוב וכו'...וכל החרטא הזה אז זה בסדר זה להגנה עלינו ה"שפויים יותר"...אני לעצמי אמרתי אין לי סודות שיקראו לא יקראו יתחברו עם פייס או לא...כל עוד הקבוצות שאני איתן לא עוברות אני בוואטס אפ שיחליטו כולם והמשפחה והדודה וכל מי שיש לי ...אעבור...לבד אי אפשר רק שכולם יחד..

דיברגנט חדש

Well-known member
את מצב ההודעות תאשים לא את החברה אלא הגולשים ששולחים הודעות שרשרת בצורה מוגזמת מאוד מאוד..
זה לא מונע את זה, כי כקבוצה, עדיין, אפשר לשלוח לך ומה שאתה מתאר נשלח בקבוצה שאתה חבר בה.
אני עצמי לפעמים מתעצבן ששולחים לי פתאום 10 סרטונים בדיחות שלא מעניינות וקשקשת שלא ביקשתי....
אני לא אוהב שמישהו מחליט עליי, לוקח לי בדיוק שנייה למחוק משהו שאני מקבל ולא מוצא חן בעיניי.
עפ"י התמונה של הסרטון, אני מחליט, אם להיכנס או לא.
תאר לך את אלה שכל היום ככה ואתה מקבל הודעה אם תעביר את המכתב עוד חמש דקות תקבל משהו טוב וכו'...וכל החרטא הזה אז זה בסדר זה להגנה עלינו ה"שפויים יותר"...
זה לא מונע את זה, ראה מעלה, פירטתי על כך.
אני לעצמי אמרתי אין לי סודות שיקראו לא יקראו יתחברו עם פייס או לא...
לא יוצא לך, לעתים, להעביר תצלום של משהו מהבנק, צילום ת.ז,, מסמכים ועוד?
כל עוד הקבוצות שאני איתן לא עוברות אני בוואטס אפ שיחליטו כולם והמשפחה והדודה וכל מי שיש לי ...אעבור...לבד אי אפשר רק שכולם יחד..
על זה, הם בונים ...

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
זה לא מונע את זה, כי כקבוצה, עדיין, אפשר לשלוח לך ומה שאתה מתאר נשלח בקבוצה שאתה חבר בה.

אני לא אוהב שמישהו מחליט עליי, לוקח לי בדיוק שנייה למחוק משהו שאני מקבל ולא מוצא חן בעיניי.
עפ"י התמונה של הסרטון, אני מחליט, אם להיכנס או לא.

זה לא מונע את זה, ראה מעלה, פירטתי על כך.

לא יוצא לך, לעתים, להעביר תצלום של משהו מהבנק, צילום ת.ז,, מסמכים ועוד?

על זה, הם בונים ...
זה אולי לא מונע לגמרי אבל עוזר...חוץ מזה יש עומסים על השרתים שלהם ששולחים בכמויות על...הם צריכים עוד שרתים וכו'...מבחינת החברה זה עלויות גבוהות..בסוף עוד יגבו תשלום באמת..ואם אחת תתחיל כולן אחריה. זה לא עיניין רק של למחוק...שאתה מקבל 30 צפצופים ביום זה מעצבן לפחות אותי...וגם מתעלמים בסוף...ודווקא ששלחו לך משהו חשוב ממישהו חשוב..אפשר למנוע את זה אם הטיפשות הזו של לשלוח כל דבר לכל העולם יעבור כבר...תאמין לי כעסתי על מלא אנשים והם ממשיכים ולנתק אותם אי אפשר...לא יודע מה הקטע

עכשיו בנק וכו'...מה יעשו עם זה? את מי אני מעניין איש אחד ממאות מליונים או מליארדים..נכה עם הכנסה של כלום....אז יראו מסמכים רפואיים פה ושם או תעודת זהות? הסיכוי שיבואו אליי אחד למליונים או מליארדים...זה סיכוי אפסי למעשה. יעשו חקרי שוק לפרסומות וכאלה? נו גוגל עושים כולם עושים..ממילא לך תלחם בזה...שליטה עולמית ממידע יש כבר...וגם במה שאתה מקבל בחיפוש ובחדשות ובכל דבר כמעט..

ומה הם בונים בעיניך? תסביר..אולי יש לך משהו שיפחיד אותי...

למעלה