וונדהויז'ן פרק 8🧙‍♀️📺🔻🔺

didalf

Well-known member
דבר אחד שאני לא מבינה זה מה זה Scarlet Witch
אני יודעת שזה השם שלה בקומיקס אבל מה המשמעות של זה גם בקומיקס?
אני לא יודעת אבל אני מניחה שמכשפה כי יש לה כוחות קסם וסקרלט כי הצבע המזוהה איתה זה אדום, וגם הכוחות שלה אדומים.
נגיד קווקסילבר הוא מהיר והצבע המזוהה איתו זה כסף.
לא יודעת אם יש משהו מעבר לזה.
ופה אני מניחה שנגלה שיש איזה מיתולוגיה עתיקה של מכשפות שקשורה אולי למה שראינו עם אגתה בפתיח.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עד כמה שאני יודע סקרלט וויטץ' פשוט היה הכינוי/שם קוד שלה בקומיקס (כמו הוקאיי, ספיידרמן, קפטן אמריקה, סייקלופס...).
נראה שכאן עושים שיש לזה משמעות עמוקה יותר שלא הייתה לזה בקומיקס.

*אבל גם ייתכן שבשלב מאוחר יותר בקומיקס יצרו לכינוי הזה משמעות עמוקה יותר ואני לא יודע על זה.

אכן היה פרק איטי ורגוע ולכן...

אז עכשיו הגיע הזמן להנמכת ציפיות מפרק הסיום.
כי כרגע הציפיות שלי נורא נורא גבוהות ואיירון מן יכול לקום מהמתים ואני עדיין אגיד "זה הכל?"
אז דבר אחד שאני צריך להיות מוכן לו זה שפשוט יהיה פרק קצר מידי. אני ממש אשמח לפרק של שעה וחצי ודי אתאכזב מכל דבר קצר יותר משעה.
הדבר שמאוד יאכזב אותי זה אם לא יהיה איזה קרב גדול של וונדה נגד אגת'ה? וונדה נגד ויז'ן הלבן? משהו.
אני אתאכזב אם לא נקבל עוד זמן עם מוניקה רמבו ושנראה עוד מהכוחות החדשים שלה.
אבל זה באמת סיכוי קטן שיקרה.

מה שאני מפחד באמת שיהיה זה שיהיו דברים שלא נקבל תשובות להם.
למשל מה היה הקטע עם הפרסומות המוזרות?
אני אתאכזב אם לא יהיה משהו עם דוטי.

אני אמות אהיה מאוד עצוב אם ויז'ן (הצבעוני של וונדה) לא ישרוד את הפרק. ותכלס סיכוי גבוה שזה יקרה.
אני ממש אמות אם הילדים לא ישרדו את הפרק (לא ברור אם הם יכולים לחיות מחוץ לעולם של וונדה). אבל אני מקווה שדיסני+ לא ירשו מוות של ילדים בערוץ שלהם.

אני לא בטוח אם אני רוצה שהילדים יתבגרו שוב לבני נוער או שישארו בני עשר.
באופן מוזר אני כנראה אתאכזב קצת ככה או ככה (כי אם הם מתבגרים אז אנחנו מאבדים לעד את בילי וטומי בני העשר, אבל אם הם לא מתבגרים אז מה לכל הרוחות? אנחנו צריכים אותם בוגרים כדי להיות ממש גיבורי על)

אם יתברר שפייטרו המזויף הוא סתם במקרה (כלומר כקריצה) זהה לפיטר של סרטי האקס-מן אני אהיה מאוד מאוכזב.
אני גם אהיה מאוכזב אם לא יהיה סימן לכך שהקיום שלו ימשיך באופן כלשהו (אני לא מצפה לממש כניסה של האקס-מן, זה נראה לי מוקדם מידי)

אה ודרסי וג'ימי - אני אהיה מאוכזב אם לא יהיה מספיק מהם.

בקיצור כדי להנמיך לעצמי ציפיות אני מתכונן נפשית לפרק קצר שבו לא רואים את דרסי וג'ימי. מתברר שפייטרו המזויף היה סתם קריצה. מתעלמים מעניין הפרסומות, מתעלמים מדוטי ויש רק איזה קטע אקשן קצר ולא מספק.
ולא יהיה שום טוויסט אחרון להפיל אותנו.

Lhuna3

Well-known member
עד כמה שאני יודע סקרלט וויטץ' פשוט היה הכינוי/שם קוד שלה בקומיקס (כמו הוקאיי, ספיידרמן, קפטן אמריקה, סייקלופס...).
נראה שכאן עושים שיש לזה משמעות עמוקה יותר שלא הייתה לזה בקומיקס.

*אבל גם ייתכן שבשלב מאוחר יותר בקומיקס יצרו לכינוי הזה משמעות עמוקה יותר ואני לא יודע על זה.

אכן היה פרק איטי ורגוע ולכן...

אז עכשיו הגיע הזמן להנמכת ציפיות מפרק הסיום.
כי כרגע הציפיות שלי נורא נורא גבוהות ואיירון מן יכול לקום מהמתים ואני עדיין אגיד "זה הכל?"
אז דבר אחד שאני צריך להיות מוכן לו זה שפשוט יהיה פרק קצר מידי. אני ממש אשמח לפרק של שעה וחצי ודי אתאכזב מכל דבר קצר יותר משעה.
הדבר שמאוד יאכזב אותי זה אם לא יהיה איזה קרב גדול של וונדה נגד אגת'ה? וונדה נגד ויז'ן הלבן? משהו.
אני אתאכזב אם לא נקבל עוד זמן עם מוניקה רמבו ושנראה עוד מהכוחות החדשים שלה.
אבל זה באמת סיכוי קטן שיקרה.

מה שאני מפחד באמת שיהיה זה שיהיו דברים שלא נקבל תשובות להם.
למשל מה היה הקטע עם הפרסומות המוזרות?
אני אתאכזב אם לא יהיה משהו עם דוטי.

אני אמות אהיה מאוד עצוב אם ויז'ן (הצבעוני של וונדה) לא ישרוד את הפרק. ותכלס סיכוי גבוה שזה יקרה.
אני ממש אמות אם הילדים לא ישרדו את הפרק (לא ברור אם הם יכולים לחיות מחוץ לעולם של וונדה). אבל אני מקווה שדיסני+ לא ירשו מוות של ילדים בערוץ שלהם.

אני לא בטוח אם אני רוצה שהילדים יתבגרו שוב לבני נוער או שישארו בני עשר.
באופן מוזר אני כנראה אתאכזב קצת ככה או ככה (כי אם הם מתבגרים אז אנחנו מאבדים לעד את בילי וטומי בני העשר, אבל אם הם לא מתבגרים אז מה לכל הרוחות? אנחנו צריכים אותם בוגרים כדי להיות ממש גיבורי על)

אם יתברר שפייטרו המזויף הוא סתם במקרה (כלומר כקריצה) זהה לפיטר של סרטי האקס-מן אני אהיה מאוד מאוכזב.
אני גם אהיה מאוכזב אם לא יהיה סימן לכך שהקיום שלו ימשיך באופן כלשהו (אני לא מצפה לממש כניסה של האקס-מן, זה נראה לי מוקדם מידי)

אה ודרסי וג'ימי - אני אהיה מאוכזב אם לא יהיה מספיק מהם.

בקיצור כדי להנמיך לעצמי ציפיות אני מתכונן נפשית לפרק קצר שבו לא רואים את דרסי וג'ימי. מתברר שפייטרו המזויף היה סתם קריצה. מתעלמים מעניין הפרסומות, מתעלמים מדוטי ויש רק איזה קטע אקשן קצר ולא מספק.
ולא יהיה שום טוויסט אחרון להפיל אותנו.
אני בכנות ולא בשביל הקטע של הנמכת ציפיות, מאמינה שכל הדברים שכתבת בפסקה האחרונה הולכים להיות ככה. אז אני מקווה שאתה באמת מתכונן לזה.

למעלה