וונדהויז'ן פרק 9 ואחרון!!🧙‍♀️💖🦸‍♀️

nerdkey treky

Active member
היא יצאה "הנבלית" הגדולה. כלומר, היא עשתה את זה בטעות, אבל עדיין היא גרמה לסבל של אחרים כי היא הייתה שקועה בסבל של עצמה. אז הכל נוצר מתוך היגון שלה שרק התרחב לעוד אנשים. אפשר לראות את המבטים הלא מרוצים שלהם כשהכל חזר לקדמותו, אפילו שהיא עשתה מאמצים וסיכנה את עצמה בשבילם. הסכמי סוקוביה נוצרו במיוחד בגלל מקרים כאלו.
מה לדעתכם צריך לעשות איתה?

Lhuna3

Well-known member
היא יצאה "הנבלית" הגדולה. כלומר, היא עשתה את זה בטעות, אבל עדיין היא גרמה לסבל של אחרים כי היא הייתה שקועה בסבל של עצמה. אז הכל נוצר מתוך היגון שלה שרק התרחב לעוד אנשים. אפשר לראות את המבטים הלא מרוצים שלהם כשהכל חזר לקדמותו, אפילו שהיא עשתה מאמצים וסיכנה את עצמה בשבילם. הסכמי סוקוביה נוצרו במיוחד בגלל מקרים כאלו.
כן, אין ספק, למרות שכבר הבנו את זה בפרק הקודם (ובעצם גם לפני זה, למרות שעוד היה ספק שאולי מישהו מאלץ אותה לעשות את זה),
ודווקא בפרק הזה אפשר היה יותר לסלוח לה כי ראינו שהיא לא היתה לחלוטין מודעת לסבל שהיא גרמה לכל האנשים האלה, והיא היתה מזועזעת כשקלטה את זה.
כלומר, היא ידעה ברמה כלשהי מה היא עושה, אבל לא עד הסוף. אז כן זה ברור שהיא נבלית מבחינת כל האנשים האלו, אבל מי שגורם סבל לא בכוונה ולא במודע הוא לא ממש נבל. הוא כן ממש (ממש) מסוכן, ולכן כמו שאמרת נוצרו ההסכמים. אבל מה צריך לעשות איתה?.... אין על זה תשובה טובה.

didalf

Well-known member
כן זה היה מוזר. הכוחות שלה בהחלט צריכים יותר הסבר בעתיד.
אה ה WTF היה על זה שהם יורים בילדים.

חבל רק שהתמונה הזאת (וההשוואה היו בכל מקום בטאמבלר כל השבוע)
כן באמת חבל. אבל בגלל זה היא הייתה לי בהיכון שמרתי אותה כבר שבוע שעבר להיום:-D

אוקי תוך כדי שאני כותב אני קולט שבעצם זה היה נגד החוק להחיות את ויז'ן, אז הוא רצה לנצל את המצב ככה שיראה שוונדה החייתה את ויז'ן.
יאפ.

אז הדמיון שלי ושל אנשים רבים אחרים (כפי שטאמבלר יעיד) הרחיק לכת לגבי כל מיני דברים כמו החבר המהנדס של מוניקה או המשמעות העמוקה של הפרסומות.
שוב, אשמתכם שאתם מרחיקי לכת. לפרסומות לדעתי הייתה בדיוק את המשמעות שהייתה להן - משקפות את המצב הנפשי של וונדה ושל טראומות שהיו לה בעבר. כלומר בהחלט הייתה להן משמעות, והיא הייתה ברורה באותו רגע ולא רמז לעתיד.

גם כמובן ראיונות עם השחקנים לאורך שבועות שידור הסדרה גרמו להמון רעיונות מטורפים לעלות לאנשים (ומצטער, אבל אני כועס על פול בטאני).
חח זאת הייתה בדיחה שיצאה משליטה
למה תפוז עדיין לא מרשה אינסטגרם?????

את לא יכולה רגע אחד לשאול מי זה ורגע אחר כך לומר משהו עליו.
חחחחח גם אותי זה בלבל8-*:-D

אני שמחה כי יש סיכוי שפול בטאני יחזור לmcu
אמן|הלוואי|

כן, אין ספק, למרות שכבר הבנו את זה בפרק הקודם (ובעצם גם לפני זה, למרות שעוד היה ספק שאולי מישהו מאלץ אותה לעשות את זה),
ודווקא בפרק הזה אפשר היה יותר לסלוח לה כי ראינו שהיא לא היתה לחלוטין מודעת לסבל שהיא גרמה לכל האנשים האלה, והיא היתה מזועזעת כשקלטה את זה.
כלומר, היא ידעה ברמה כלשהי מה היא עושה, אבל לא עד הסוף. אז כן זה ברור שהיא נבלית מבחינת כל האנשים האלו, אבל מי שגורם סבל לא בכוונה ולא במודע הוא לא ממש נבל. הוא כן ממש (ממש) מסוכן, ולכן כמו שאמרת נוצרו ההסכמים. אבל מה צריך לעשות איתה?.... אין על זה תשובה טובה.
בנוסף באופן אישי וונדה >>>>>>>>>>>> כל אנשי ווסטויו הלא חשובים אז שתעשה מה שבא לה רק שתהיה שמחה|מאוהב|

nerdkey treky

Active member
אני ראיתי את הפרק השמיני רק היום (מבסוט שעשיתי את זה).
לכן כתבתי במרכאות, כי היא לא באמת נבלית אבל יש תחתיה הרבה אשמה.
במלחמת האזרחים נוצר כלא מיוחד שבו היא כבר שכנה, זה לא הגיע לה. אבל צריכה להיות מידה מסוימת של "ענישה", לא? או שהסבל שהיא גרמה ועכשיו צריכה לחיות עמו, זה עונש מספיק? שאלות לא רטוריות

Lhuna3

Well-known member
שוב, אשמתכם שאתם מרחיקי לכת. לפרסומות לדעתי הייתה בדיוק את המשמעות שהייתה להן - משקפות את המצב הנפשי של וונדה ושל טראומות שהיו לה בעבר. כלומר בהחלט הייתה להן משמעות, והיא הייתה ברורה באותו רגע ולא רמז לעתיד.
|כן| מסכימה, ואני שמחה מאוד שאני לא בטאמבלר ושלא קוראת תיאוריות ולא היו לי בראש כל מיני רעיונות מוגזמים וציפיות מוגזמות (למרות שאני כן בפייסבוק ולא הצלחתי להמנע לגמרי ממשהו אחד שכן ראיתי).
ואני יכולה להעיד שבלי כל זה - הפרק היה מבחינתי בדיוק מה שהוא היה צריך להיות ולא היו לי שום אכזבות ממנו. חבל לי שחלקכם ועוד אנשים רבים כן בנו תילים כאלו של תיאוריות וציפיות ולכן התאכזבו.

במלחמת האזרחים נוצר כלא מיוחד שבו היא כבר שכנה, זה לא הגיע לה. אבל צריכה להיות מידה מסוימת של "ענישה", לא? או שהסבל שהיא גרמה ועכשיו צריכה לחיות עמו, זה עונש מספיק? שאלות לא רטוריות
שאלות טובות, אבל כאמור אין עליהן תשובות טובות. לפחות לא לי. אוביקטיבית הייתי אומרת ש... אולי. בעקרון החוק מעניש גם מי שביצע פשע לא בכוונה, אלא מתוך רשלנות. "לחיות עם הסבל שגרמת" זה ככל הידוע לי לא נחשב למצב שמונע מהחוק להעניש בפועל.
אבל האם אפשר לקרוא למה שהיא גרמה נזק ברשלנות? בעצם השאלה היא האם היא היתה יכולה להמנע מזה. אני לא בטוחה מה התשובה.
מה התשובות שלך לשאלות? מה לדעתך צריך לעשות איתה?
יש פה שני גורמים שהחוק היה צריך לקחת בחשבון: 1. ענישה (אם מחליטים שמגיע לה עונש). 2. למנוע מצב שהיא עלולה לעשות את זה שוב.

didalf

Well-known member
ואני יכולה להעיד שבלי כל זה - הפרק היה מבחינתי בדיוק מה שהוא היה צריך להיות ולא היו לי שום אכזבות ממנו. חבל לי שחלקכם ועוד אנשים רבים כן בנו תילים כאלו של תיאוריות וציפיות ולכן התאכזבו.
בדיוק|כן|
אני שמחה לראות בפייסבוק לפחחות גם תגובות טובות של בנות כמוני שבכו את נשמתן כמו שצריך (בקבוצה של בשידור חופר). יש שם כמה תגובות שבא לי להדביק בגדול בכל מקום.
|כן| מסכימה, ואני שמחה מאוד שאני לא בטאמבלר ושלא קוראת תיאוריות ולא היו לי בראש כל מיני רעיונות מוגזמים וציפיות מוגזמות (למרות שאני כן בפייסבוק ולא הצלחתי להמנע לגמרי ממשהו אחד שכן ראיתי).
נתקלתי בתיאוריות באינסטגרם ובפייסבוק אבל רובן לא מצאו חן בעיניי גם ככה או היו מופרזות מידי אז אני גם קצת שמחה כשכולם טועים.

LeR@nch

Well-known member
באיזה יקום במולטיוורס זה נראה הגיוני למי שכתב את התסריט לסדרה הזו לתת לדארסי הופעה של פחות מעשר שניות בפרק האחרון?!??!??!?!?!?!!? מה אתם עושים צחוק?!?!?!?!?!!??!?!?!?!?!!?!!

Aranel Nenharma

Well-known member
לא היה קמאו (פול בטאני הוא שקרן)
את לא יכולה רגע אחד לשאול מי זה ורגע אחר כך לומר משהו עליו.
חחחחח גם אותי זה בלבל
הכוונה הייתה מי זה קמאו?
או שאני מפספסת פה משהו

nerdkey treky

Active member
שאלות טובות, אבל כאמור אין עליהן תשובות טובות. לפחות לא לי. אוביקטיבית הייתי אומרת ש... אולי. בעקרון החוק מעניש גם מי שביצע פשע לא בכוונה, אלא מתוך רשלנות. "לחיות עם הסבל שגרמת" זה ככל הידוע לי לא נחשב למצב שמונע מהחוק להעניש בפועל.
אבל האם אפשר לקרוא למה שהיא גרמה נזק ברשלנות? בעצם השאלה היא האם היא היתה יכולה להמנע מזה. אני לא בטוחה מה התשובה.
מה התשובות שלך לשאלות? מה לדעתך צריך לעשות איתה?
יש פה שני גורמים שהחוק היה צריך לקחת בחשבון: 1. ענישה (אם מחליטים שמגיע לה עונש). 2. למנוע מצב שהיא עלולה לעשות את זה שוב.
אם לרגע נתעלם מהחוק במציאות שלנו (קשה לי להקביל אותו לעולם דמיוני, כי אז צריך לקחת בחשבון גיבורי על ואין לנו את כל המידע) וניקח בחשבון עונש שאידיאלי ליקום מארוול, אז הייתי מסתכל על שני דברים: 1. את ההקרבה שלה ואת הדברים שעשתה למען התושבים בעבר (ת'אנוס, אולטרון, רומלו) 2. וגם את העובדה שיש לה כוח עצום והיא טכנית יכולה להשתמש בו כאוות נפשה. הייתי משאיר את זה בידי אנשים עם כוח שווה או שמתקרב אליה. לאנשים כמו רוס (מלחמת האזרחים) או הייוויר (וונדהויז'ן) או פיורי (סרטי הנוקמים) לא הייתי בוחר בהם. דוקטור סטריינג' אולי יכול למצוא תכלית לקיומה. קפטן מארוול יכולה לעזור לה למצוא את עצמה. סוג של "גלות" מחוץ למימד שלנו\לכדור הארץ לזמן מוגבל. לא יודע בדיוק כמה זה פוגע בה, אבל לפחות מנסים לטפל בבעיה והיא משהו שאפשר לנסות לטפל בו, לא רק להעניש אותה כי ככה.
בקיצור עונש שבה ממקום של שיקום ולא נקם (בסוף כן הקבלתי את זה למציאות שלנו).

LeR@nch

Well-known member
זה היה פרק סיום מצוין לסדרה מצוינת. נכון - הרבה דברים התגלו כצפויים או לא נכונים (שום הופעת אורח גדולה, דוטי היא סתם אישה רגילה, החבר הגאון של מוניקה נותר מסתורי, ויז׳ן והילדים נעלמו ביחד עם הסרת ה-HEX, אגת׳ה הפסידה לוונדה וג׳ימי ודארסי לא זכו לשום סצנה משמעותית בפרק. אבל, וזה אבל גדול, זה היה באמת סרט של מארוול שפוצל לתשעה פרקים ולראשונה מזה המון שנים(!) אני קמתי בכל שישי בבוקר בציפייה לראות מה המוחות הגאונים של החברה הזו מתכננים ומכינים לנו (ברצינות, ישבתי מול המחשב חסר מנוחה עד שהפרק הגיע מבני הדודים). וונדה קיבלה סופסוף את הבמה שמגיעה לה, ואליזבת׳ אולסן סיפקה תצוגת משחק מרהיבה ומגובה בקאסט מדהים שכלל את פול בטאני וקת׳רין האן האדירה!!! אני מחזיק לליזי אצבעות כי כל כך מגיעה לה הכרה ופרסים על הסדרה הזו. והסוף מכין את הקרקע לקראת סרטי ההמשך של דוקטור סטריינג׳ וקפטן מארוול 2. אלה היו 45 דקות מרגשות, מצחיקות, מפתיעות, מפחידות.. סערת רגשות של ממש. והידיעה שלא צריך לחכות יותר משבוע בשביל התוכן הבא מבית מארוול זה פשוט הדובדבן שבקצפת./SPOILER]

didalf

Well-known member
הכוונה הייתה מי זה קמאו?
אהה חחחח
קמאו זאת הופעת אורח, לרוב קצרה ושל מישהו מוכר.
חשבנו ששאלת מי זה פול בטאני ושניה אחרי זה כתבת עליו משהו:-D

ואליזבת׳ אולסן סיפקה תצוגת משחק מרהיבה ומגובה בקאסט מדהים שכלל את פול בטאני וקת׳רין האן האדירה!!! אני מחזיק לליזי אצבעות כי כל כך מגיעה לה הכרה ופרסים על הסדרה הזו
יאססס|כן||כתר|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני רק אציין שזה לא מצב שבו אנשים הגזימו ופיתחו תיאוריות סתם.
הסדרה בכוונה דחפה לכיוון תיאוריות. מילא יש דברים שאפשר לטעון שאנשים הלכו יותר מידי רחוק, אבל יש דברים שנעשו בברור כדי לגרום לאנשים לחשוב דברים.
לדוגמה זה שהביאו את אוון פיטרס. זה שהייתה התמקדות בזבוב בשלב מסוים בפרק 7. ועוד.
וזה גם לא שכל דבר שאנשים פיתחו לגביו תיאוריות היה לא נכון. לאנשים היו תיאוריות שהילדים יגדלו מהר ויהיו להם כוחות. לאנשים הייתה תיאוריה שמוניקה תפתח כוחות על. לאנשים הייתה תיאוריה שאגנס היא אגת'ה הרקנס.
זה פשוט שחלק מהתיאוריות התרחשו וחלק לא.
אבל איזה שברון לב? זה היה די ברור שויז'ן לא יכול להתקיים מחוץ לבועה. בנוגע לילדים לא הייתי בטוח כי זה לא היה ברור אם יש פה טכנוולגיה שיוצרת אותם או קסם רב עוצמה, לכן לא ידעתי אם הם ישארו או לא, אבל אני לא מרגיש שברון לב שהם לא קיימים מחוץ לכוחות של וונדה. ויז'ן עצוב, אך כאמור זה היה לי ברור אז אני לא ממש עצוב.
קודם כל זה שיכלתי להניח שמישהו ימות לא הופך את זה שהוא מת לפחות עצוב.
ודבר שני זה שלא אכפת לך מהילדים זה רק הוכחה שאין לך לב אנושי בחזה. (או אבן נשמה)
הוא נראה כמו הגולש הכסוף. מעניין אם זה מכוון ומתקשר אליו או סתם בטעות. בכל מקרה, אל תגיד לי, סתם זרקתי את ההערה הזו כי ככה הוא נראה.
ויז'ן הלבן והגולש הכסוף באמת הופכים להיות זוג בשלב מסוים בקומיקס ואז נולד בנם הגוז'ן הלבן כסוף.
כאילו אם הייתי שופט את זה מבחינת חוקיות ומוסריות אז אולי משהו.
אבל מבחינתי שיתנו לה לחיות את חייה ויכתבו לה מכתב התנצלות על כך שהיא עשתה את החיים המשעממים שלהם לקצת יותר מעניינים לכמה ימים.
בנוסף באופן אישי וונדה >>>>>>>>>>>> כל אנשי ווסטויו הלא חשובים אז שתעשה מה שבא לה רק שתהיה שמחה|מאוהב|
בדיוק
באיזה יקום במולטיוורס זה נראה הגיוני למי שכתב את התסריט לסדרה הזו לתת לדארסי הופעה של פחות מעשר שניות בפרק האחרון?!??!??!?!?!?!!? מה אתם עושים צחוק?!?!?!?!?!!??!?!?!?!?!!?!!
לחלוטין!!!!
הכוונה הייתה מי זה קמאו?
או שאני מפספסת פה משהו
קמאו=cameo
הופעת קָמֵעַ או הופעת קמאואנגלית: cameo appearance) היא הופעה קצרה ולא מרכזית של אדם ידוע בסרט קולנוע, טלוויזיה, הצגת תיאטרון, ספר או משחק וידאו[1]. הופעות קמע הן כמעט תמיד קצרות מאוד, לפעמים אינן כוללות תפקיד מילולי או שההופעה היא תפקיד ניצבות. בדרך כלל לאדם בתפקיד קמע יש קשר כלשהו או חשיבות מסוימת לנושא היצירה (למשל אחד מיוצרי הסרט המופיע בו, שחקן מסרט מקורי המופיע בסרט המשך, או אדם המופיע בסרט שבו אחת הדמויות מבוססת עליו). במקרים רבים הופעת הקמע נעשית כמעין "ביצת פסחא" וקריצה למעריצים.
זה היה פרק סיום מצוין לסדרה מצוינת. נכון - הרבה דברים התגלו כצפויים או לא נכונים (שום הופעת אורח גדולה, דוטי היא סתם אישה רגילה, החבר הגאון של מוניקה נותר מסתורי, ויז׳ן והילדים נעלמו ביחד עם הסרת ה-HEX, אגת׳ה הפסידה לוונדה וג׳ימי ודארסי לא זכו לשום סצנה משמעותית בפרק. אבל, וזה אבל גדול, זה היה באמת סרט של מארוול שפוצל לתשעה פרקים ולראשונה מזה המון שנים(!) אני קמתי בכל שישי בבוקר בציפייה לראות מה המוחות הגאונים של החברה הזו מתכננים ומכינים לנו (ברצינות, ישבתי מול המחשב חסר מנוחה עד שהפרק הגיע מבני הדודים). וונדה קיבלה סופסוף את הבמה שמגיעה לה, ואליזבת׳ אולסן סיפקה תצוגת משחק מרהיבה ומגובה בקאסט מדהים שכלל את פול בטאני וקת׳רין האן האדירה!!! אני מחזיק לליזי אצבעות כי כל כך מגיעה לה הכרה ופרסים על הסדרה הזו. והסוף מכין את הקרקע לקראת סרטי ההמשך של דוקטור סטריינג׳ וקפטן מארוול 2. אלה היו 45 דקות מרגשות, מצחיקות, מפתיעות, מפחידות.. סערת רגשות של ממש. והידיעה שלא צריך לחכות יותר משבוע בשביל התוכן הבא מבית מארוול זה פשוט הדובדבן שבקצפת.
תודה רבה בדיוק המילים והתיאור המושלם והנכון |כן|

Lion_Heart

Well-known member
כאילו אם הייתי שופט את זה מבחינת חוקיות ומוסריות אז אולי משהו.
אבל מבחינתי שיתנו לה לחיות את חייה ויכתבו לה מכתב התנצלות על כך שהיא עשתה את החיים המשעממים שלהם לקצת יותר מעניינים לכמה ימים.
ווואאאווו, כמה שזה לא נכון ,קצת. . . יותר. . . מענינים? זוועה!, סבל! , ובסוף הידיעה שלעולם לא תקבל צדק, כן, בהחלט הם צריכים להשתטח לפניה ולהודות לה|פנים|

Aranel Nenharma

Well-known member
קמאו זאת הופעת אורח, לרוב קצרה ושל מישהו מוכר.
חשבנו ששאלת מי זה פול בטאני ושניה אחרי זה כתבת עליו משהו:-D
קמאו=cameo
הופעת קָמֵעַ או הופעת קמאואנגלית: cameo appearance) היא הופעה קצרה ולא מרכזית של אדם ידוע בסרט קולנוע, טלוויזיה, הצגת תיאטרון, ספר או משחק וידאו[1]. הופעות קמע הן כמעט תמיד קצרות מאוד, לפעמים אינן כוללות תפקיד מילולי או שההופעה היא תפקיד ניצבות. בדרך כלל לאדם בתפקיד קמע יש קשר כלשהו או חשיבות מסוימת לנושא היצירה (למשל אחד מיוצרי הסרט המופיע בו, שחקן מסרט מקורי המופיע בסרט המשך, או אדם המופיע בסרט שבו אחת הדמויות מבוססת עליו). במקרים רבים הופעת הקמע נעשית כמעין "ביצת פסחא" וקריצה למעריצים.
תפסיקו להתנשאות עלי!!!!
לא קראתי את זה כמילה באנגלית אלא כשם.

תוציאו אותי להורג וזהו

Lhuna3

Well-known member
זה פשוט שחלק מהתיאוריות התרחשו וחלק לא.
אלו שהתרחשו - זה ספוילר בעיני לקרוא עליהן מראש.
ואלו שלא התרחשו - גורמות לאכזבה.
בקיצור lose-lose
ובעיני כן חלק מזה היה מוגזם וסתם, למשל הליהוק של פייטרו, גם כשידעתי שזה השחקן מהאקסמן, עדיין הייתי די משוכנעת שלהסיק מזה משהו חוץ מקריצה זו טעות שרק תוביל לאכזבה.
ואני בטוחה שהרבה דברים אחרים גם היו, אפילו דברים שנראו "מבוססים", וזה כי כשיש לך תיאוריה בראש אז יש נטיה למצוא דברים שמאששים אותה, למרות שהם לא באמת כאלה, אבל ברגע שאתה חושב על זה, אז זה ממש נדמה שכן ושזה מכוון. זו הטיה מוכרת.
ודבר שני זה שלא אכפת לך מהילדים זה רק הוכחה שאין לך לב אנושי בחזה. (או אבן נשמה)
אולי זה אומר שגם לי אין, כי גם לי לא היה כזה עצוב על הילדים. אני חיבבתי אותם וחשבתי שהם מגניבים, אבל אני לא יכולה להקשר ברמה כזאת לדמויות שהכרתי כל כך מעט וכל כך שטחית.

Lhuna3

Well-known member
אם לרגע נתעלם מהחוק במציאות שלנו (קשה לי להקביל אותו לעולם דמיוני, כי אז צריך לקחת בחשבון גיבורי על ואין לנו את כל המידע) וניקח בחשבון עונש שאידיאלי ליקום מארוול, אז הייתי מסתכל על שני דברים: 1. את ההקרבה שלה ואת הדברים שעשתה למען התושבים בעבר (ת'אנוס, אולטרון, רומלו) 2. וגם את העובדה שיש לה כוח עצום והיא טכנית יכולה להשתמש בו כאוות נפשה. הייתי משאיר את זה בידי אנשים עם כוח שווה או שמתקרב אליה. לאנשים כמו רוס (מלחמת האזרחים) או הייוויר (וונדהויז'ן) או פיורי (סרטי הנוקמים) לא הייתי בוחר בהם. דוקטור סטריינג' אולי יכול למצוא תכלית לקיומה. קפטן מארוול יכולה לעזור לה למצוא את עצמה. סוג של "גלות" מחוץ למימד שלנו\לכדור הארץ לזמן מוגבל. לא יודע בדיוק כמה זה פוגע בה, אבל לפחות מנסים לטפל בבעיה והיא משהו שאפשר לנסות לטפל בו, לא רק להעניש אותה כי ככה.
בקיצור עונש שבה ממקום של שיקום ולא נקם (בסוף כן הקבלתי את זה למציאות שלנו).
רעיון טוב. אני מסכימה גם שלא מגיע לה עונש ממקום של נקם, כי היא לא התכוונה להרע.

LeR@nch

Well-known member
אבל Justice for Darcy!!! ארבע מילים. זה מה שהיא קיבלה בפרק הזה. בושה וחרפה. זה ממש מעצבן אותי בעיקר מהסיבה שלא ידוע אם היא תחזור בפרויקט אחר. לא יכול להיות שעד שהיא חוזרת ל-MCU ובאמת משחקת תפקיד מרכזי בפיצוח התעלומה של ווסטוויו - אקורד הסיום שלה הוא כל כך חלש וחסר משמעות. אוףףףףףףף!!!!!!

nerdkey treky

Active member
במילים אחרות, הופעת אורח, בשפה פשוטה שכולם מבינים.
תפסיקו להתנשאות עלי!!!!
לא קראתי את זה כמילה באנגלית אלא כשם.
את לא צריכה להתעצבן, הבלבול שלך מובן ומשעשע, אני כל הזמן מתבלבל עם שפה מודרנית של אנשים, זה משעשע אותי.

זה שהשאירו אותה להתבודד איפשהו (ספק הבקתה של ברוס באנר בענק הירוק ספק סתם בקתה אחרת) זה לא הפתרון האידיאלי. משאירים לה לנפשה ונותנים לאותם אנשים לא חשובים לסבול כי הם לא מעניינים. קצת חבל לי עליהם

למעלה