וונדהויז'ן! שרשור חדש🧙‍♂️🧛‍♂️🧞‍♀️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מקצין בכוונה כי התגובה שלך די מוגזמת. הפורמט מצוין לדיונים, עובדה שזה מה שכל העולם עושה.
הפורמט לא מצויין לדיונים ולכן אין שם כמעט דיונים של ממש.
הפורמט מצליח מאוד בגלל שרוב האנשים לא מעונייני בדיונים.
אתם דווקא מוכיחים שלא משנה כמה הפורמט לא נוח, אם יש לכם\ן מספיק כוונה אז תעשו הכל, עובדה שאתם נכנסים לפוסט עם 5 עמודים ומתחילים לעבור עמוד עמוד ולקרוא הכל, אפילו שזה ממש מ-מ-ש לא נוח,
היינו יכולים לעבור לפייסבוק כשהיה השינוי הגדול בתפוז, אבל כולם הסכימו שעד כמה שהפורמט כאן בעייתי, הפורמט של פייסבוק הוא פחות טוב.

ושוב הוא טוב אם רוצים לפרסם משהו ולקבל תגובות. אבל זה לא מה שאנחנו מחפשים.

דווקא טאמבלר נראה לי כמו סיוט של החיים, פורמט לא ברור בעליל.
לטאמבלר באמת יש פורמט שבכלל לא מתאים לדיונים. אפילו (וזה קשה) פחות מתאים לדיוני מאשר פייסבוק.
אני מאוד נהנה לפעמים מטאמבלר כמו שאני נהנה לפעמים מאינסטגרם (בזמן האחרון קצת התמכרתי אולי), אבל חלק מהעניין הוא שהתגובות זה לא מה שמעניין.
תכלס אם הייתי מתייחס אל פייסבוק כמו אל טאמבלר ואינסגרם אולי הייתי יכול ליהנות ממנו. פשוט להתעלם לחלוטין מהתגובות.
איכשהו האנשים בפייסבוק באמת מעיקים ברמה אחרת.
הם לחלוטין בלתי נסבלים.
אם מישהו כותב משהו על מסע בין כוכבים: דיסקברי אי אפשר להמנע מהדפוקים שחייבים להכריז שהסדרה הזאת היא לא מסע בין כוכבים כי הם דוחפים פוליטיקה. כאילו שדמויות להטביות הן פוליטיקה או כאילו מסע בין כוכבים לא הייתה עם אג'נדה חברתית מאוד ברורה מאז שנות ה60.
:-0:-0:-0
וזה המנהל שלנו!
אתה צריך לעמוד בפינה ולחשוב על עונש (חיפשתי תמונה או גיף של דיוויד טננט עומד בפינה בסטייג'ד. לא מצאתי :-/)
אם היה לי זמן לעמוד בפינה ולחשוב על עונשים אז הייתי מנצל אותו כדי לעבור על כל השרשור ההוא.
אבל אש זה מבטל לי שרשורים שעוד לא קראתי...
את לא צריכה להגיע למצב שיש לך שרשורים שלא קראת
אה, זה לא אוף?
אני סתם מסיטה את הדיון כדי שגם אתם לא תמשיכו בצפייה ותחכו לי עד ימות המשיח
חלק גדול מהשרשורים כאן נוטים להפוך לאוף.

nerdkey treky

Active member
אני לא מסכים שהוא לא טוב לדיונים. אולי הוא פחות אידיאלי, אבל ברגע ששניים או שלושה אנשים מעוניינים, מתפתח דיון מעמיק על נושא כלשהו. אם כי, לרוב האנשים רוצים להוכיח לאחר שהוא טועה או שהם נהנים להתווכח. אבל לא תמיד! יש גם הרבה שיתוף ידע.
הם לחלוטין בלתי נסבלים.
אם מישהו כותב משהו על מסע בין כוכבים: דיסקברי אי אפשר להמנע מהדפוקים שחייבים להכריז שהסדרה הזאת היא לא מסע בין כוכבים כי הם דוחפים פוליטיקה. כאילו שדמויות להטביות הן פוליטיקה או כאילו מסע בין כוכבים לא הייתה עם אג'נדה חברתית מאוד ברורה מאז שנות ה60.
@מילי08 אתם מגזימים. תמיד יש את הקרציות ואת האנשים שמגיבים בגסות (מקללים ללא סיבה, גם מפאת התלהבות או שוק- איכס) ואת אלו שבכלל מתייחסים בבוז לאחרים בלי לחשוב שמישהו אחר קורא את התגובות, אבל יש גם הרבה מנומסים שמחפשים לשתף ולתת חיזוק לאחרים. אתה מקרין על כולם בעקבות מס' מצומצם של דיונים. גם כאן חוטאים מדי פעם בדיונים שטחיים להחריד, זה לא אומר שהפורום או האנשים בלתי נסבלים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא מסכים שהוא לא טוב לדיונים. אולי הוא פחות אידיאלי...
אוקי, קודם כל אני רוצה לתקן טעות. אני התכוונתי לכתוב שהפורמט של פייסבוק לא מכוון לדיונים ולכן אין שם כמעט דיונים.

ודבר שני תדע לך שאני מתכוון לכתוב למארק צוקרברג אי-מייל שהוא צריך להעסיק אותך בתור דובר של האתר, או נציג שירות לפחות. כי אם כבר אתה עושה את זה אז כדאי שלפחות תקבל על זה כסף.

nerdkey treky

Active member
אוקי, קודם כל אני רוצה לתקן טעות. אני התכוונתי לכתוב שהפורמט של פייסבוק לא מכוון לדיונים ולכן אין שם כמעט דיונים.

ודבר שני תדע לך שאני מתכוון לכתוב למארק צוקרברג אי-מייל שהוא צריך להעסיק אותך בתור דובר של האתר, או נציג שירות לפחות. כי אם כבר אתה עושה את זה אז כדאי שלפחות תקבל על זה כסף.
אנשים צריכים עבודה בתקופת הקורונה. יאללה, לך על זה

טוני החתול

Well-known member
מנהל

מילי08

Well-known member
תופעת העדר מאוד מוכרת לי, לכן אין לי אינסטגרם, אני לא יודע מה זה טאמבלר ואני עדיין מחכה שטוויטר יגיע לישראל. אגב, אפשר להגיד שתופעת העדר קיימת כאן בצורה כזו או אחרת.
גם לי אין את שניהם. יש לי רק פייסבוק וגם זה זוג של הכרח כי לכולם יש... אני לא מסכימה אבל שכאן יש את תופעת העדר. פשוט יותר נחמד לעשות דברים ביחד, כשיש שותפים שאפשר לדבר איתם
גם כאן חוטאים מדי פעם בדיונים שטחיים להחריד
כי זה פורום טלוויזיה, לעזאזל! לא פורום על הפילוסופיה הקנטיאנית.
בכלל, הבנת את זה הפוך :-): . הקונספט הוא לדבר על דברים שטחיים, ולפעמים אנחנו חוטאים בדברים מעמיקים
את לא צריכה להגיע למצב שיש לך שרשורים שלא קראת
נכון :-( אבל יש לי פחות זמן לאחרונה :-/
:-D

Lion_Heart

Well-known member
גם לי אין את שניהם. יש לי רק פייסבוק וגם זה זוג של הכרח כי לכולם יש... אני לא מסכימה אבל שכאן יש את תופעת העדר. פשוט יותר נחמד לעשות דברים ביחד, כשיש שותפים שאפשר לדבר איתם

בכלל, הבנת את זה הפוך :-): . הקונספט הוא לדבר על דברים שטחיים, ולפעמים אנחנו חוטאים בדברים מעמיקים

:-D
רגע, זאת לא הפילוסופיה הקנטוניזית? שואל בשביל חבר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פילוסופיה קנטיאנית?
את מתכוונת לסוגיה המורכבת של איזה קלארק קנט הכי שווה? (ראיתי עכשיו את הפרק הראשון של סדרת סופרמן החדשה אז זה בראש שלי)
אני לא מסכימה אבל שכאן יש את תופעת העדר. פשוט יותר נחמד לעשות דברים ביחד, כשיש שותפים שאפשר לדבר איתם
כן, אני לא בטוח עד כמה זה נכון לדבר על עדר כשאנחנו כזאת קבוצה קטנה כאן.
זה כמו לומר שכל האסטרונאוטים הולכים בעקבות העדר. רק שאנחנו קבוצה יותר קטנה ואקסקלוסיבית מאסטרנואוטים.
גם לי. אבל פתאום קלטתי שכנראה יהיה לי שבוע חופש בפסח. יאיי!!!
בעצם הפורום הזה מבחינתי הפך כבר לפני שנה לפורום מעריצי טום הולנד שבו דנים בכל הדברים שקשורים לטום הולנד. כל שאר השרשורים הם אוף.

didalf

Well-known member
גם לי. אבל פתאום קלטתי שכנראה יהיה לי שבוע חופש בפסח. יאיי!!!
חחח יופי אולי תצליח לסיים את שרשור ינואר בפסח:-D

את מתכוונת לסוגיה המורכבת של איזה קלארק קנט הכי שווה?
קלארק גריפין.
בעצם הפורום הזה מבחינתי הפך כבר לפני שנה לפורום מעריצי טום הולנד שבו דנים בכל הדברים שקשורים לטום הולנד. כל שאר השרשורים הם אוף.
אייתת טיילור סוויפט לא נכון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחח יופי אולי תצליח לסיים את שרשור ינואר בפסח:-D
את צוחקת אבל אני שקלתי את זה. (והחלטתי נגד, אני כנראה אסיר את הנעיצה ההיא בקרוב :-()
קלארק גריפין.
טוב היא בהחלט הקלארק עם הבובז הכי מוצלחים
אם כי גם לטיילר הוקלין יש זוג יפה

אייתת טיילור סוויפט לא נכון.
מצחיק שזה כאילו את מגיבה למה שהרגע כתבתי

nerdkey treky

Active member
מזל שהשרשור הזה הולך לפח אחרת הייתי צריך למחוק אותו (ע"י פריצה לחשבון של ניק ולמחוק אותו בטענה של "אופסי")

טוני החתול

Well-known member
מנהל
Just putting it out there
שטום הולנד צופה ומאוד מתלהב מוונדהויז'ן.
הוא דיבר על זה בכמה ראיונות לאחרונה.
הוא גם מדבר על זה שהם מדברים על זה על הסט של צילומי ספיידרמן 3
והוא מדבר על כך שהוא עובד עם קווין פייגי, מפיק העל של מארוול, והוא צריך לעצור את עצמו מלשאול אותו מה יקרה בהמשך.

ואם כבר טום הולנד וספיידרמן, חשפו את השם הרשמי של הסרט:

nerdkey treky

Active member
Just putting it out there
שטום הולנד צופה ומאוד מתלהב מוונדהויז'ן.
הוא דיבר על זה בכמה ראיונות לאחרונה.
הוא גם מדבר על זה שהם מדברים על זה על הסט של צילומי ספיידרמן 3
והוא מדבר על כך שהוא עובד עם קווין פייגי, מפיק העל של מארוול, והוא צריך לעצור את עצמו מלשאול אותו מה יקרה בהמשך.

ואם כבר טום הולנד וספיידרמן, חשפו את השם הרשמי של הסרט:
לא קראתי את השם של הסרט (אני כבר עכשיו מדמיין איך אני הולך לראות איתך את זה בקולנוע ולראשונה מגלה את השם המלא של הסרט, לא יודע אם זה יעבוד, אני מקווה) אבל שמחתי לראות שטום הולנד רואה את וונדהויז'ן. העניין הוא שיש לו קשרים, הוא בקלות יכול לדעת מה הולך לקרות בהמשך, למה הוא לא עושה את זה? ולמה הוא לא מקבל את הפרקים המלאים מוקדם מכולם?!?!

Lion_Heart

Well-known member
לא קראתי את השם של הסרט (אני כבר עכשיו מדמיין איך אני הולך לראות איתך את זה בקולנוע ולראשונה מגלה את השם המלא של הסרט, לא יודע אם זה יעבוד, אני מקווה) אבל שמחתי לראות שטום הולנד רואה את וונדהויז'ן. העניין הוא שיש לו קשרים, הוא בקלות יכול לדעת מה הולך לקרות בהמשך, למה הוא לא עושה את זה? ולמה הוא לא מקבל את הפרקים המלאים מוקדם מכולם?!?!
ובכן
קודם כל אולי...אולי הוא רוצה ,כמו הרבה אנשים להנות מהסדרה בקצב שלו ולא לדעת מה קורה בהמשך
ואולי, לא נותנים לו, כי הוא ידוע בלזרוק ספוילרים (הוא ידוע בזה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא קראתי את השם של הסרט (אני כבר עכשיו מדמיין איך אני הולך לראות איתך את זה בקולנוע ולראשונה מגלה את השם המלא של הסרט, לא יודע אם זה יעבוד, אני מקווה)
וואו זה יהיה מגניב שתגיע לקולנוע ותגלה ששם הסרט הוא "ספיידרמן וקפטן אמריקה הזקן שמסתבר שהיה היידרה כל הזמן הזה ופשוט לא ידע איך לספר את זה לפגי"
אבל שמחתי לראות שטום הולנד רואה את וונדהויז'ן. העניין הוא שיש לו קשרים, הוא בקלות יכול לדעת מה הולך לקרות בהמשך, למה הוא לא עושה את זה? ולמה הוא לא מקבל את הפרקים המלאים מוקדם מכולם?!?!
אני כתבתי על זה שהוא ממש מדבר עם קווין פייגי עכשיו בגלל שהם בצילומים ושהוא עוצר את עצמו מלשאול.
למה הוא לא שואל... מאותה סיבה שאתה לא היית שואל - כדי לא להסתפלייר.
למה הוא לא מקבל פרקים מלאים מוקדם? אני לא בטוח אם הם נותנים כאלו דברים מגניבים לשחקנים שלא ממש בפרויקט. למעשה בטח אפילו לא לשחקנים שממש בתוך הפרויקט ובעיקרון יודעים מה קורה.
אבל בטח לא יתנו לטום הולנד מאותה סיבה שלא יתנו למארק ראפלו, כי הוא גרוע בלשמור סודות.

באיחור ראיתי שגם @Lion_Heart מסכים איתי

למעלה