וונדהויז'ן! שרשור חדש🧙‍♂️🧛‍♂️🧞‍♀️

Lion_Heart

Well-known member
וואו זה יהיה מגניב שתגיע לקולנוע ותגלה ששם הסרט הוא "ספיידרמן וקפטן אמריקה הזקן שמסתבר שהיה היידרה כל הזמן הזה ופשוט לא ידע איך לספר את זה לפגי"

אני כתבתי על זה שהוא ממש מדבר עם קווין פייגי עכשיו בגלל שהם בצילומים ושהוא עוצר את עצמו מלשאול.
למה הוא לא שואל... מאותה סיבה שאתה לא היית שואל - כדי לא להסתפלייר.
למה הוא לא מקבל פרקים מלאים מוקדם? אני לא בטוח אם הם נותנים כאלו דברים מגניבים לשחקנים שלא ממש בפרויקט. למעשה בטח אפילו לא לשחקנים שממש בתוך הפרויקט ובעיקרון יודעים מה קורה.
אבל בטח לא יתנו לטום הולנד מאותה סיבה שלא יתנו למארק ראפלו, כי הוא גרוע בלשמור סודות.

באיחור ראיתי שגם @Lion_Heart מסכים איתי
ברור שאני מסכים איתך, כי אתה צודק|כן|

אוסווין

Active member
ציירתי sketch של וונדה, עם התלבושת הכי טובה שלה בסדרה נראה לי. או לפחות אחת הטובות.

קבצים מצורפים

• 6EBB0745-ABE6-4203-8C35-982F0828CB32.jpeg
    6EBB0745-ABE6-4203-8C35-982F0828CB32.jpeg
    KB 92.8 · צפיות: 12

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ציירתי sketch של וונדה, עם התלבושת הכי טובה שלה בסדרה נראה לי. או לפחות אחת הטובות.
יפה!
אני לא בטוח איזה מהמראות השונים שלה אהוב עלי ביותר.
אני אפילו לא יודע מה זה TBH אז אני לא תורם את שלי.
זה Tom Brutus Holland
השם של טום אחרי שנתחתן o_O

עכשיו תלמד להגיב ותראה את הפרק החדש עוד 12 שעות

nerdkey treky

Active member
השם של טום אחרי שנתחתן
הוא קטן ממך ביותר מדי שנים, כמו כן, השם שלך זה חתול אז יש לי הרגשה שהוא מעדיף כלבים.
עכשיו תלמד להגיב
איכשהו, את מע' התגובה הלא הגיונית של תפוז הצלחתי להבין, אני בוחר לא לשלוח את התגובה לסוף העמוד כי אותה תגובה לא חשובה ואין לי כוח.
אולי הציטוטים פה נוחים, אבל הדרך לשלוח אותם היא לא (בניגוד לפייסבוק, רק אומר)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איכשהו, את מע' התגובה הלא הגיונית של תפוז הצלחתי להבין, אני בוחר לא לשלוח את התגובה לסוף העמוד כי אותה תגובה לא חשובה ואין לי כוח.
ככה יוצא שאתה מגיב להודעה שנמצאת מתחת להודעה שלך...
הוא קטן ממך ביותר מדי שנים, כמו כן, השם שלך זה חתול אז יש לי הרגשה שהוא מעדיף כלבים.
13 שנים זה לא כזה מוגזם.
זה בדיוק הפרש השנים שהיה בין צארלס ודיאנה. (וזה היה הצלחה גדולה :-P: )
זה לא שאני אהיה סטיבן פריי שבעלו צעיר ממנו ב30 שנה.

בכל מקרה אני אוהב את הרעיון של לדון בכך שהמכשול שלי בלהתחתן עם טום הולנד זה הפרש הגילאים בינינו. :-D

ואני לא יודע אם זה סתם היה ניחוש אבל זה ידוע (מראיונות) שטום אוהב מאוד כלבים וממש לא חתולים.
הוא עושה מאמץ קטן להיות דיפלומטי לגבי חתולים, אבל זה די ברור שהוא ממש ממש לא אוהב אותם.

didalf

Well-known member

אז אתה בוחר להציק לכולם עם שרשור לא הגיוני ולתקוע אותנו בבולד מתוך עקרון מטופש? תודה באמת.

nerdkey treky

Active member
אז אתה בוחר להציק לכולם עם שרשור לא הגיוני ולתקוע אותנו בבולד מתוך עקרון מטופש? תודה באמת.
אני תרתי משמע לא יודע על מה את מדברת. אני מגיב לתגובות ולא שולח את התגובה לסוף העמוד כי התגובה לא הייתה חשובה אלא נקודתית למישהו. זה שאתם מסתכלים על הבולד בעמוד הראשי זו לא אשמתי, אני מסתכל על התראות

didalf

Well-known member
אני תרתי משמע לא יודע על מה את מדברת. אני מגיב לתגובות ולא שולח את התגובה לסוף העמוד כי התגובה לא הייתה חשובה אלא נקודתית למישהו. זה שאתם מסתכלים על הבולד בעמוד הראשי זו לא אשמתי, אני מסתכל על התראות
בדיוק על זה. כשאתה לא מרענן את העמוד ומגיב למישהו באמצע העמוד התגובה נתקעת באמצע וגם השרשור נתקע בבולד. גם אם זאת תגובה קטנה ונקודתית. וראית פה שכולנו זה מציק ששרשורים נתקעים בבולד וגם שצריך לחפש תגובה באמצע השרשור. אבל לא למה שתתחשב? אתה מסתכל בהתראות ואתה זה מה שחשוב.
כולנו שוכחים ומפשלים מידי פעם אבל לעשות את זה בכוונה כי בעינייך זה "לא מספיק חשוב" זה סתם מגעיל.

nerdkey treky

Active member
בדיוק על זה. כשאתה לא מרענן את העמוד ומגיב למישהו באמצע העמוד התגובה נתקעת באמצע וגם השרשור נתקע בבולד. גם אם זאת תגובה קטנה ונקודתית. וראית פה שכולנו זה מציק ששרשורים נתקעים בבולד וגם שצריך לחפש תגובה באמצע השרשור. אבל לא למה שתתחשב? אתה מסתכל בהתראות ואתה זה מה שחשוב.
כולנו שוכחים ומפשלים מידי פעם אבל לעשות את זה בכוונה כי בעינייך זה "לא מספיק חשוב" זה סתם מגעיל.
עד עכשיו לא ידעתי שתגובה שנתקעת באמצע העמוד עושה את כל השרשור בבולד, רק עכשיו גיליתי את זה. ההנחה שלי הייתה שרק השרשור קופץ למעלה אבל לא רואים את התגובה חוץ מאותו אחד שקיבל על כך התראה, על סמך ההנחה הזו הגבתי (לפעמים עם רענון ולפעמים בלי), לא בגלל שרציתי לעשות דווקא לאנשים בפורום. למה את חושבת שאני בא להפריע לאנשים בכוונה? או שרק אכפת לי? אני הסברתי כמה וכמה פעמים שאני לא סגור על כל הבאגים הקטנים של המע', את גילית לי עכשיו דברים חדשים (שאולי כתבתם בעבר, אבל הסברתי גם שאני לא קורא כל תגובה).

מילי08

Well-known member
זה כמו לומר שכל האסטרונאוטים הולכים בעקבות העדר. רק שאנחנו קבוצה יותר קטנה ואקסקלוסיבית מאסטרנואוטים.
בדיוק
שתדעו לכם שכשהייתי חולה עכשיו, הכי דאגתי זה מתי אני אצליח לכתוב כאן. כאילו, זה היה הדבר השני. קודם כל חשבתי שאני מקווה שהחתולים שלי יהיו בסדר ולא ידאגו לי
בעצם הפורום הזה מבחינתי הפך כבר לפני שנה לפורום מעריצי טום הולנד שבו דנים בכל הדברים שקשורים לטום הולנד. כל שאר השרשורים הם אוף.
מי זה טום הולנד? בחיים לא שמעתי עליו
חחח יופי אולי תצליח לסיים את שרשור ינואר בפסח:-D
:-D :-D
אייתת טיילור סוויפט לא נכון.
:-D :-D
את צוחקת אבל אני שקלתי את זה. (והחלטתי נגד, אני כנראה אסיר את הנעיצה ההיא בקרוב :-()
:-0 ותפספס את כל הדברים החשובים שכתבנו שם? אתה יודע כמה איסטר אגס הכנסנו על טום הולנד?
אם כי גם לטיילר הוקלין יש זוג יפה
לא יודעת מי זה, אבל אני מאשרת

מילי08

Well-known member
:-0 :-0 אני חושבת שזו פעם ראשונה שאני רואה (שומעת/ קוראת) את עח"ו עצבנית על באמת!
עד עכשיו לא ידעתי שתגובה שנתקעת באמצע העמוד עושה את כל השרשור בבולד, רק עכשיו גיליתי את זה. ההנחה שלי הייתה שרק השרשור קופץ למעלה אבל לא רואים את התגובה חוץ מאותו אחד שקיבל על כך התראה, על סמך ההנחה הזו הגבתי (לפעמים עם רענון ולפעמים בלי), לא בגלל שרציתי לעשות דווקא לאנשים בפורום. למה את חושבת שאני בא להפריע לאנשים בכוונה? או שרק אכפת לי? אני הסברתי כמה וכמה פעמים שאני לא סגור על כל הבאגים הקטנים של המע', את גילית לי עכשיו דברים חדשים (שאולי כתבתם בעבר, אבל הסברתי גם שאני לא קורא כל תגובה).
אני אהיה שוויץ.
כן זה מציק, אבל אפשר להתגבר על זה. בסוף זה הופך למכשול קטן ודי זניח, וחלק משגרת פעולות של הכתיבה (תגובה, שמירת תגובה, ריענון עמוד, פרסום התגובה). נכון, זה לא אידיאלי וכולנו כאן מקללים לא מעט את תפוז, אבל הפורמט די עובד לנו למרות הכל.
נראה לי שאפשר להבין באופן סופי שפייסבוק הוא פשוט לא בשבילנו, לפחות לא ברמת הפורום.
|4U|

LeAnnDylan

Well-known member
:-0 :-0 אני חושבת שזו פעם ראשונה שאני רואה (שומעת/ קוראת) את עח"ו עצבנית על באמת!
אני חיה בשביל עח"ו עצבנית|מאוהב||מאוהב|
עח"ו תעשי לי ילד נרגן!!

למעלה