וזאת תמונה מאתמול, יצא קצת מתושתש..

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member
המשך התמונות -- מחלף חולון

וזאת תמונה מאתמול, יצא קצת מתושתש..
נהיה קצת ברדק כאן. נו שוין... כאן אעלה את המשך התמונות שמשלימות את אלה שהעלה דניאל. אגב, דניאל, התמונות שלך יצאו ברורות וחדות, יש לי עדיין מה ללמוד!

alantan

New member
תמונה 15: שלטומאניה חלק ג'

נהיה קצת ברדק כאן. נו שוין... כאן אעלה את המשך התמונות שמשלימות את אלה שהעלה דניאל. אגב, דניאל, התמונות שלך יצאו ברורות וחדות, יש לי עדיין מה ללמוד!
תמונה 15: שלטומאניה חלק ג'
הברזנט הירוק הזה תקוע כמו עצם בגרון...

alantan

New member
תמונה 16: שלטומאניה חלק ד'

תמונה 16: שלטומאניה חלק ד'
השלט נמצא בדרך 44 ממערב למחלף חולון לפני הפניה לאיילון דרום.

alantan

New member
תמונה 17: מבט מצפון למחלף חולון

תמונה 17: מבט מצפון למחלף חולון
קצת קשה לראות, אבל אט-אט מקימים כאן גשר ממערב לגשר הקיים.

alantan

New member
תמונה 18: הביתה ולישון

אין כמו הכניסה לתל אביב לאחר יום צילומים מאומץ... אגב, חמתי שמעה אותי יוצא ב-07:20, וחשבה לעצמה: "היתכן שאלן הולך לביה"כ???"

9108701

New member
אלן תמונות נהדרות אגב חמתך

אין כמו הכניסה לתל אביב לאחר יום צילומים מאומץ... אגב, חמתי שמעה אותי יוצא ב-07:20, וחשבה לעצמה: "היתכן שאלן הולך לביה"כ???"
אלן תמונות נהדרות אגב חמתך
אמרה לי על התמונות וגם רעיתך אז היא ידעה לאן נעלם
שלה

זה אחרי עיבוד במחשב..../images/Emo13.gif

זה אחרי עיבוד במחשב..

תודה רבה לכם בשם כל נפגעי

השלטומניה בארץ ובחו"ל

השלטומניה בארץ ובחו"ל

וזו מאתמול, יצא קצת מתושתש..

סקירה של מחלף חולון-קיבוץ גלויות
כפי ששנינו הבטחנו לפני כחודשיים, היום בעלות השחר נפגשנו דניאל בוכמן ואנוכי במחלף קיבוץ גלויות על מנת לסקור את פרוייקט הרחבת נתיבי איילון והכנת רצועה לרכבת. מיעוט כלי הרכב נותן הזדמנות לתעד דברים ממקומות שלא זוכים לביקור המצלמה ביום רגיל. כמו כן, זה נותן לי אפשרות להראות לפורום דרכים בבריטניה מה זה יום כיפור בארץ! להפתעתי יש לי זמן מחשב מכיוון שמורן עסוקה בלצפות בסרט עם חמתי (,,הגשרים של מחוז מדיסון" למי שתוהה). לפיכך מהר עשיתי הקטנה וחידוד. אני ממתין שדניאל גם ,,ירביץ אותה" עם התמונות שלו, כי נראה לי שיש לו מבחר לא קטן של תמונות מזוויות שונות ומשונות. טוב, נתחיל...
וזו מאתמול, יצא קצת מתושתש..

גשר תל גיבורים

סקירה של מחלף חולון-קיבוץ גלויות
כפי ששנינו הבטחנו לפני כחודשיים, היום בעלות השחר נפגשנו דניאל בוכמן ואנוכי במחלף קיבוץ גלויות על מנת לסקור את פרוייקט הרחבת נתיבי איילון והכנת רצועה לרכבת. מיעוט כלי הרכב נותן הזדמנות לתעד דברים ממקומות שלא זוכים לביקור המצלמה ביום רגיל. כמו כן, זה נותן לי אפשרות להראות לפורום דרכים בבריטניה מה זה יום כיפור בארץ! להפתעתי יש לי זמן מחשב מכיוון שמורן עסוקה בלצפות בסרט עם חמתי (,,הגשרים של מחוז מדיסון" למי שתוהה). לפיכך מהר עשיתי הקטנה וחידוד. אני ממתין שדניאל גם ,,ירביץ אותה" עם התמונות שלו, כי נראה לי שיש לו מבחר לא קטן של תמונות מזוויות שונות ומשונות. טוב, נתחיל...
גשר תל גיבורים
בקטע הזה, אין בינתיים מקום לרצועה של הרכבת..

מצב
הנושא נעול.
למעלה