ויאגרה ויחסים לא מוגנים

אמאשירן

New member
ויאגרה ויחסים לא מוגנים

שלום, גליתי על חבר שלי שהוא לוקח ויאגרה והיתי בשוק אבל אנו שוכבים בלי אמצעי מניעה.. אם יש סיכויי שאכנס להריון... אמרו שאם לוקחים ויאגרה ורוב אחוז זרעים חזקים אפילו שהוא יוצא חוצה??? אני מודאגתתת

newcharm

New member
אם את כבר אמא..

אז כנראה שהשאלה שלך מגיעה טיפה מאוחר מידי :)

אני הבנתי
השיעורים עם area42 עזרו

היא פוחדת מהריון בגלל הויאגרה. לדעתה הויאגרה מחזקת את הזרעים, והם יכולים להגיע למקום הנכון
למרות שהוא גומר בחוץ

אההההה

מזל שהסברתם לי- אפילו לא הבנתי את הקטע עם ה"לגמור בחוץ"

היא בהחלט הוסיפה צד חדש לשימוש בויאגרה..

"רוצה זרעוני טורבו? קח ויאגרה!"

area42

New member
שבלולה באמאשלך תסבירי לי מניסיונך

מה לויאגרה ולהריון ?
עזבי מה אמרו לה .

אין לי מושג מה אמרו לה, לכן לא יכולה לעזוב את

זה.

לא יודעת מה ומהיכן הבנת על עברי, אין לי ניסיון (עם ויאגרה, הריון והשילוב שלהם).

אני רק על התחום הלשוני

wild orchid

New member
כן, היא מפחדת שוויאגרה גורמת לזרעונים להפוך

לזרעוני הנינג'ה, ואחרי שהוא גמר בחוץ, לעשות סלטות משולשות באוויר ולקפוץ בחזרה לנרתיק שלה ומשם לשחות כמו משוגעים לפגישה עם ביצית.

עכשיו שהבנתי מה כתבת:

ויאגרה היא תרופה לזיקפה ואינה משפיעה על הזרע בשום צורה.

לעומת זאת, קיום יחסי מין לא מוגנים יכולה להסתיים בהריון- גם אם חבר שלך גומר בחוץ. בנוזל שנפלט בזמן קיום יחסי המין (עוד לפני הגמירה) יש גם זרע.

אם את לא רוצה הריון שימו קונדום או קחי גלולות.

השאלה של פותחת האשכול דווקא לגיטימית

ויאגרה היא הרי גלולה הומאופטית של זרע שנלקח ממספר גברים בעלי כוח גברא מוכח (כאלו המסוגלים לזיקפה רצופה ארוכה).

העניין הוא שהגבר בולע את הגלולה הזו, אין לה מגע ישיר עם הנרתיק. אני מסכים שאם הגלולה תגיע למגע ישיר עם הנרתיק, או יותר חמור תיכנס לנרתיק, יש סיכוי להריון (מהזרע שממנו נבנתה הגלולה, שאומנם נמהל למיהול הומאופטי, אך תמיד עלולות להיות תקלות).

בקיצור, להיזהר.

סליחה?

יש תחליפי ויגרה הומאופתיים ואחרים. אלו תחליפים.
ויגרה היא לא הומאופטית - מדובר באינזים סנטטי שפותח במעבדה אמריקאית ומשפיע על כלי הדם וזרימת הדם לפין.

וגם אם הגלולה היתה מרוכבת מזרע. זרע זה לא ויטמין C, הוא לא נשמר בצורה יבשה לפרק זמן ארוך.

יש לי הרגשה

שגם תחליפי הויאגרה ההומאופטיים, אינם מיהולי זרע של גברים "עמידים"...

למעלה