וידאו נחמד כנסו

MIIKLE

New member
גם אם הם ממשפחת החתוליים זה עדיין חיות טרף

זה חיות פראיות והם בלתי צפויות מספיק שיום אחד אריה יקבל קריזה ואז הוא יאכל אותה.

פנומן 72

New member
נכון מאוד.

הוא נעזר בספריי מיוחד שמשחרר פרומונים של אריה לאויר, כך שהוא מקטין מאוד את הסיכון שזה ייקרה ועם זאת כמו שאמרת אריה היא חיה לא צפויה וגם בטעות הוא יכול לחטוף ביס במקום רגיש שייגמור את ההרפתקה שלו. אני מעדיף את הגירסה המוקטנת שלהם. אגב, היה סיפור על איזה קולומביאנית שמצאה גור אריות נטוש, לקחה אותו לביתה וגידלה אותו עד לגיל מסוים שכבר אי אפשר היה להתייחס אליו סתם כאל חתול גדול והיא העבירה אותו לגן החיות המקומי. היא הקפידה לבקר אותו כל כמה ימים לבל ישכח אותה והוא אכן לא שכח גם בבגרותו http://www.youtube.com/watch?v=6Xp7M0_hdUE

MIIKLE

New member
וידאו יפה

ובכל זאת זה מפחיד לאללה כשאריה ענקי כזה מחבק אותך אבל אולי ההרגשה שונה כאשר זה בעל חיים שאתה מגדל מילדות ואז אתה לא רואה בו אריה אלא סתם חתול גדול.

פנומן 72

New member
הו לא. זה אריה. ממש לא חתול גדול

יש בטיוב כמה סרטונים על אנשים שמשתעשעים עם גורי אריות. זה נראה כמו חתול גדול מאוד אבל גם במשחקים איתם השריטות והנשיכות הם עמוקות הרבה יותר וכואבות הרבה הרבה יותר. לא נעים ...

לא יפה5

New member
אם אני רוצה שהסיוטים שלי בלילה יתגשמו, אני

פשוט אכנס לפורום הזה.

יופי של וידאו ../images/Emo140.gif

לי אין פחד מבעלי חיים, גם לא מהארסיים והטורפים שבהם כמו נחשים ואריות. אני מתחברת אליהם בצורה הכי טבעית שיש. בשמחה הייתי מבצעת את התעלולים האלה איתם כמו שרואים בוידאו (הכי אהבתי שהוא נישק את האריה על הפה המתמוגג
) ואני בטוחה שהם לא היו פוגעים בי לרעה

אתה מתכוון לוילדע חייעס שיש בפורום הזה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זיקן

New member
מנהל
וואלה על זה לא חשבתי. אני דואג ללא יפה 5

אולי הוא קיבל התקף לב מהסירטן סנאפ?

למעלה