וידויה של אישה- סיפור קצר

leonori

New member
וידויה של אישה- סיפור קצר

השעה היתה אחת וחצי לפנות בוקר. כולם ישנו. היא על הנט. הפלאפון מצלצל. ``אורית?`` ``לא, טעות``. ``סליחה! `` ענה הקול.כעבור דקה שוב צלצול.``אורית?`` ``לא! זו לא אורית!`` היא צחקה בלאט אל תוך השפופרת. הוא התנצל שוב שהעיר אותה. היא אמרה לו שהיא ערה ושהיא במחשב משוחחת.הוא הבטיח לא להטריד יותר. כעבור רבע שעה שוב זמזם הפלא. היא הרימה את המכשיר אל אוזנה במהירות לבל תעיר את בני הבית הרדומים... זה היה הזר עם הקול המלטף. ``הפעם צלצלתי רק כדי לשמוע שוב את קולך. אני רציתי להודות לך שהיית סבלנית ומנומסת למרות שהערתי אותך בשעה זו של הלילה.והקול שלך הטריד את מנוחתי. אני מאד רוצה לדבר אתך.אפשר?`` הם שוחחו שעה שלמה, כשהם מדברים בלחש, הוא סיפר על עצמו, עבודתו, שאיפותיו לעתיד ומדי פעם זרק לה שהקול שלה מטריף את חושיו. עד שאמרה לו שילך לישון. הוא ביקש את רשותה להתקשר שוב.אמר לה שהוא חולה ולא הולך לעבודה. למחרת כשלא צלצל הבינה שזו היתה אפיזודה חולפת. ביום שאחרי מוקדם בבוקר העיר אותה הקול המלטף.... הוא הסביר לה שטעה במספר... יום קודם פעמים אין ספור...וניסה שילובים שונים של מספרים.. הם צחקו על המשפט הזה. הוא אמר לה שהתגעגע אליה. חשב עליה כל היום וכל הלילה וידו היתה על הטלפון עשרות פעמים באמצע הלילה, ולו רק לשמוע את קולה אומר `` הלו!`` הוא רצה לדעת אם התגעגעה אליו אם חשבה עליו....השיחה עברה לפסים אירוטיים...היא ציינה את גילה. אמרה לו שהיא מבוגרת ממנו ב-13 שנה... הוא עצר אותה... ואמר לה שלא מעניין אותו גילה. היא נעימה לו והוא רוצה להיות איתה. כל אותו יום, הוא התקשר בהפסקות של רבע שעה ... לא נתן לה מנוח.... הטריף אותה .... את חושיה....היא מצאה את עצמה שוכבת במיטתה מתחת לשמיכה.... ומקשיבה לקולו המלטף אותה ואת גופה....הוא תאר באוזנה בלחש פראי את מאוויו. היא נשבתה בפני קולו. היא חשה כמו אדם שהתעורר מתרדמת אבן.הזר הגיח אל עולמה, בדיוק בעיתוי המתאים.ליבה היה שבוי מזה זמן רב לגבר אחר שלא השיב לה אהבה... והקשר שנוצר עם הזר השכיח ממנה את הגבר ההוא... חשדותיה היו כה רבים... אך הוא מוטט את התנגדותה כשגילה את כל מה שדצתה לדעת אודותיו. וכך שלושה ימים של שכרון חושים העבירה איתו... הוא רצה לשמוע אותה בכל שעה ביום, ואף שוחח איתה כשבעלה לידה.... כשהיתה במסעדה... גם בקניות...פינק אותה... הרעיף עליה נשיקות ואהבה...הם התנהגו כזוג בתיכון באהבתם הראשונה.. היא ידעה שהתמכרה לקולו ולצלצוליו....הוא ביקש לראותה ...והיא אמרה לו:``המתן מעט!אתה כה מהיר בשבילי!`` כה עז היה רצונה לראותו...והיא עדיין תוהה.... הרי הוא צעיר כל כך.... השדים זעקו במוחה ובלבלו את דעתה: מה את צריכה את זה? השאירי את זה כך. רק בטלפון.ועוד קול זעק. `` את חייה רק פעם אחת. תהני. את ידעת תמיד להעניק ולהעניק. עכשיו הגיע תורך``. וכך הלאה שיגרו לה מהמוח השדים. צלצול הטלפון הפסיק את המחשבות. ``היי, סקסית מטריפה שלי!`` L `` ומאידך :

לינורי, מתח מתח חבל על הזמן

לקחתי נשימה ארוכה בסוף הקטע חחחחחה. ממש יפה. יוניתוששששששששש

tairon

New member
מתח בטעות במספר.....

עשית את זה מותח ביותר יש לציין.... ונותרו מלא שאלות... האם הוא בסוף הצליח להפנט אותה לפגישה? או שהיא נצמדה לצלילי ההגיון? יפה מאד

tairon

New member
אני מניח...שרגש סוחף לכיוון

אחד והגיון חושש מלאבד את כל הקסם שנוצר שם.. ולכן יש מעין דו קרב שבין הגיון לרגש... אבל מי שאמורה לדעת הכי טוב זו אותה אחת..

הילי

New member
לא יודעת למה.........

לא יודעת למה כשקראתי את הסיפור התנגנ לי בראש השיר של דיויד ברוזה ``ובתשיעי לכל נובמבר שולח לכ ......... השיר התנגנ אבל אני לא זוכרת את כל המילימ מישהו יכול לכתוב לי אותנ ככ יהפוכ הסיפור מבחינתי למושלמ. לאונורי ניצרי את החוויה בליבכ היא מיוחדת ערב מלטפ לכ ןלכולמ הילי

may may.

New member
הדוור מצלצל פעמיים......

לאונורי קסם הכתיבה שלך הרמיזות בין השורות מלהיט את היצרים הדמיונות המחשבות זרמי עם זה יקירה...... אוהבת... M

תהני...חיים רק פעם אחת...

פעם אחת חיים... ולכן אותם ממצים... לא משאירים ניסים... שאותם לא מנסים... אוהבים... נוגעים... מריחים... נושמים... ועל אהבה חולמים...ומבצעים... מכורה לאהבה...

למעלה